Aldabe eta Larrañaga ez dira Sagardoaren Txapelketako finalerdietan izango

Ansak eta Barrenetxeak partida ikusgarria irabazi dute

Oialume Zarrek eta Setienek finalerdietan sartzeko pauso garrantzitsua eman dute

Erremontea itzuli da larunbatetan eta astelehenean ordubete aurreratuko da jaialdia

Ezkurra II-Zaldua I eta Segurola-Azpiroz bikoteek lehenengo garaipena lortu dute

Oialume Zar eta Larre Gain sagardotegiek lortu dituzte lehenengo lau puntuak

Sagardoaren Txapelketa ‘Erremontari’ saioarekin bueltan da astelehenetik aurrera

Aldabe eta Apezetxea dira Berrria Erremonte Txapelketako txapeldunak

Aldabe eta Apezetxea izango dira Loitegi eta Zalduaren aurkariak finalean

Loitegi eta Zaldua dira Berria Erremonte Txapelketako lehenengo finalistak

Aldabe-Apezetxeak eta Urrutia-Labakak irabazi dute eta finalaurrekora sailkatu dira

Oier Apezetxeak ezin hobeto hasi du bere ibilbide profesionala

«Damututa nago aurretik erremontea probatu ez izana, gehiago gozatuko nuke»

Goikoetxea-Odei eta Loitegi-Zaldua I bikoteek abantaila garrantzitsua lortu dute

Berria Erremonte Txapelketa 2022 aurkeztu da Galarretan etorkizuneko erremontistekin

Barrenetxea IV.ak Masterseko bere bigarren txapela irabazi du

Barrenetxea IV busca su segunda txapela del Masters ante un Ansa que quiere estrenarse

Barrenetxeak jokatuko du 2022ko Iparlur Masterseko finala

Juaneneak eta Barrenetxeak kontrako materiala aukeratu dute finalerdirako

Eugenio Aranburu, Galarretako epailea, hil da

PARTIDUAK ETA EMAITZAK | EMAITZA GUZTIAK

2022 Maiatza 21

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

SUSPERREGI

MARTIRENA

URRUTIA II

ODEI

2. partidua / 40 tantutara

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

ANSA II

AZPIROZ

3. partidua / 35 tantutara

ETXARRI

ZUBIRI

LOITEGI

LABAKA

2022 Maiatza 16

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

ALDABE

LARRAÑAGA

17

2. partidua / 30 tantutara

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

EZKURRA II

ZALDUA

29

SEGUROLA

AZPIROZ

30

2022 Maiatza 14

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

SUSPERREGI

ZUBIRI

24

GOIKOETXEA V

ODEI

35

2. partidua / 40 tantutara

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

AZPIROZ

38

3. partidua / 35 tantutara

URRUTIA II

MARTIRENA

35

LOITEGI

APEZETXEA

30

2022 Maiatza 9

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

30

ALDABE

LARRAÑAGA

20

2. partidua / 30 tantutara

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

JUANENEA

30

EZKURRA II

ZALDUA

18

2022 Maiatza 7

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

ETXARRI

ODEI

23

URRUTIA II

MARTIRENA

35

2. partidua / 40 tantutara

ANSA II

LARRAÑAGA

39

EZKURRA II

JUANENEA

40

3. partidua / 35 tantutara

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

35

LOITEGI

LABAKA

26

2022 Maiatza 2

19:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

EZKURRA II

ZALDUA

30

ALDABE

LARRAÑAGA

23

2. partidua / 30 tantutara

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

25

SEGUROLA

AZPIROZ

30

2022 Apirila 25

19:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

JUANENEA

29

2. partidua / 30 tantutara

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

SEGUROLA

AZPIROZ

17

2022 Apirila 9

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

ETXARRI

JUANENEA

26

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

35

2. partidua / 35 tantutara

BERRIA erremonte txapelketa

ALDABE

APEZETXEA

35

LOITEGI

ZALDUA

29

3. partidua / 40 tantutara

ANSA II

BARRENETXEA IV

36

URRIZA

LARRAÑAGA

40

2022 Apirila 2

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

SEGUROLA

ODEI

28

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

35

2. partidua / 40 tantutara

URRIZA

LARRAÑAGA

40

EZKURRA II

AZPIROZ

24

3. partidua / 35 tantutara

BERRIA erremonte txapelketa

ALDABE

APEZETXEA

35

URRUTIA II

LABAKA

19

2022 Martxoa 25

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

BERRIA erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ODEI

20

LOITEGI

ZALDUA

35

2. partidua / 40 tantutara

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

JUANENEA

38

3. partidua / 35 tantutara

SEGUROLA

ZUBIRI

35

ETXARRI

LARRAÑAGA

30

2022 Martxoa 19

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

BERRIA erremonte txapelketa

ETXARRI

MARTIRENA

27

ALDABE

APEZETXEA

35

2. partidua / 40 tantutara

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

38

EZKURRA II

AZPIROZ

40

3. partidua / 35 tantutara

BERRIA erremonte txapelketa

URRUTIA II

LABAKA

35

SUSPERREGI

ZUBIRI

16

2022 Martxoa 12

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

BERRIA erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ODEI

35

SUSPERREGI

ZUBIRI

14

2. partidua / 40 tantutara

AZPIROZ

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

LARRAÑAGA

26

3. partidua / 35 tantutara

BERRIA erremonte txapelketa

LOITEGI

ZALDUA

34

ALDABE

APEZETXEA

35

2022 Martxoa 5

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

BERRIA erremonte txapelketa

URRUTIA II

LABAKA

16

GOIKOETXEA V

ODEI

35

2. partidua / 40 tantutara

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

EZKURRA II

JUANENEA

29

3. partidua / 35 tantutara

BERRIA erremonte txapelketa

ETXARRI

MARTIRENA

25

LOITEGI

ZALDUA

35

2022 Otsaila 19

15:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 35 tantutara

SEGUROLA

AZPIROZ

33

EZKURRA II

JUANENEA

35

2. partidua / 30 tantutara

Master txapelketa

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

22

3. partidua / 40 tantutara

LOITEGI

LARRAÑAGA

40

ALDABE

LABAKA

37

2022 Otsaila 12

15:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 35 tantutara

ANSA II

LARRAÑAGA

33

EZKURRA II

AZPIROZ

35

2. partidua / 30 tantutara

Master txapelketa

BARRENETXEA IV

30

JUANENEA

14

3. partidua / 40 tantutara

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

24

SEGUROLA

MARTIRENA

40

2022 Otsaila 5

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

SEGUROLA

ODEI

35

URRUTIA II

LABAKA

22

2. partidua / 40 tantutara

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

AZPIROZ

39

3. partidua / 40 tantutara

ETXARRI

ZALDUA

33

LOITEGI

MARTIRENA

40

2022 Urtarrila 29

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

ETXARRI

AZPIROZ

34

ALDABE

ZUBIRI

35

2. partidua / 40 tantutara

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

36

EZKURRA II

JUANENEA

40

3. partidua / 30 tantutara

Master txapelketa

ANSA II

30

GOIKOETXEA V

17

2022 Urtarrila 22

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

URRUTIA II

MARTIRENA

35

LOITEGI

ODEI

31

2. partidua / 40 tantutara

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

31

URRIZA

LABAKA

25

3. partidua / 30 tantutara

Master txapelketa

JUANENEA

30

ZUBIRI

17

2021 Abendua 30

21:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

AIZPURU III

32

2. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

ANSA II

MARTIRENA

37

2021 Abendua 24

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

40

JUANENEA

AIZPURU III

25

2. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

36

URRIZA

LABAKA

40

3. partidua / 40 tantutara

ZALDUA II

LARRAÑAGA

31

LOITEGI

ZUBIRI

40

2021 Abendua 18

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

URRUTIA II

ZUBIRI

35

GOIKOETXEA V

ODEI

30

2. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

27

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

3. partidua / 40 tantutara

LOITEGI

BARRENETXEA IV

21

URRIZA

ZALDUA

40

2021 Abendua 16

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

URRUTIA II

ODEI

31

SUSPERREGI

LABAKA

35

2. partidua / 40 tantutara

URRIZA

MARTIRENA

40

SEGUROLA

AIZPURU III

21

3. partidua / 40 tantutara

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

40

LOITEGI

LARRAÑAGA

28

2021 Abendua 11

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

URRUTIA II

MARTIRENA

35

SUSPERREGI

AIZPURU III

32

2. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

34

URRIZA

LABAKA

40

3. partidua / 40 tantutara

JUANENEA

ZALDUA

31

SEGUROLA

ZUBIRI

40

2021 Abendua 9

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

ZALDUA II

ODEI

35

SUSPERREGI

MARTIRENA

19

2. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

LARRAÑAGA

27

JUANENEA

AIZPURU III

40

3. partidua / 40 tantutara

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

ZUBIRI

26

2021 Abendua 4

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

URRUTIA II

ODEI

25

SUSPERREGI

LABAKA

35

2. partidua / 40 tantutara

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

SEGUROLA

LARRAÑAGA

25

3. partidua / 40 tantutara

URRIZA

ZALDUA

36

ANSA II

ZUBIRI

40

2021 Abendua 2

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

ZUBIRI

30

LABAKA

23

2. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

33

ANSA II

MARTIRENA

40

3. partidua / 40 tantutara

JUANENEA

ZALDUA

39

LOITEGI

LARRAÑAGA

40

2021 Azaroa 27

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

URRUTIA II

LARRAÑAGA

36

ZALDUA II

ZUBIRI

40

2. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

31

ANSA II

MARTIRENA

40

3. partidua / 40 tantutara

JUANENEA

ZALDUA

19

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

12

2021 Azaroa 25

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

KRONIKA JAIALDIA

ZALDUA II

ZALDUA

39

LOITEGI

LABAKA

40

2. partidua / 40 tantutara

KRONIKA JAIALDIA

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

ZUBIRI

29

2021 Azaroa 20

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

URRUTIA II

LABAKA

40

LOITEGI

ODEI

32

2. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

40

JUANENEA

AIZPURU III

33

3. partidua / 40 tantutara

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

LARRAÑAGA

29

2021 Azaroa 13

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

ZALDUA

ZALDUA II

40

GOIKOETXEA V

ODEI

34

2. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

SEGUROLA

LARRAÑAGA

32

3. partidua / 40 tantutara

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

ZUBIRI

37

2021 Azaroa 6

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

ZALDUA II

ZUBIRI

40

URRUTIA II

MARTIRENA

19

2. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

AIZPURU III

28

3. partidua / 40 tantutara

SEGUROLA

ZALDUA

40

LOITEGI

LARRAÑAGA

36

2021 Urria 30

22:00 h, Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 40 tantutara

Azpeitiko erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

37

URRUTIA II

LARRAÑAGA

40

2. partidua / 40 tantutara

Azpeitiko erremonte txapelketa

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

MARTIRENA

30

2021 Urria 23

22:00 h, Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 40 tantutara

Azpeitiko erremonte txapelketa

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

URRUTIA II

LARRAÑAGA

29

2. partidua / 40 tantutara

Azpeitiko erremonte txapelketa

URRIZA

LABAKA

35

ANSA II

MARTIRENA

40

2021 Urria 16

22:00 h, Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 40 tantutara

Azpeitiko erremonte txapelketa

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

SEGUROLA

AIZPURU III

33

2. partidua / 40 tantutara

Azpeitiko erremonte txapelketa

URRIZA

LABAKA

33

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

40

2021 Urria 9

22:00 h, Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 40 tantutara

Azpeitiko erremonte txapelketa

SEGUROLA

AIZPURU III

11

URRUTIA II

LARRAÑAGA

40

2. partidua / 40 tantutara

Azpeitiko erremonte txapelketa

ANSA II

MARTIRENA

40

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

17

2021 Urria 8

19:00 h, Daniel Ugarte (Hendaia)

1. partidua / 40 tantutara

GOIKOETXEA V

LABAKA

36

ZALDUA II

ZUBIRI

40

2. partidua / 40 tantutara

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

LARRAÑAGA

28

2021 Iraila 11

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

ANSA II

LABAKA

40

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

39

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

24

BARRENETXEA IV

30

3. partidua / 40 tantutara

URRUTIA II

ZUBIRI

39

LOITEGI

MARTIRENA

40

2021 Iraila 4

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

URRIZA

ZUBIRI

35

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

LARRAÑAGA

32

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ANSA II

23

BARRENETXEA IV

30

3. partidua / 40 tantutara

LOITEGI

LABAKA

21

ZALDUA II

MARTIRENA

40

2021 Abuztua 28

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

LOITEGI

MARTIRENA

35

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

BARRENETXEA IV

28

ANSA II

30

3. partidua / 40 tantutara

ZALDUA II

AIZPURU III

35

URRUTIA II

ZUBIRI

40

2021 Abuztua 26

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

SEGUROLA

LABAKA

40

URRUTIA II

LARRAÑAGA

32

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

JUANENEA

17

3. partidua / 40 tantutara

ZALDUA II

MARTIRENA

34

LOITEGI

MURGIONDO

40

2021 Abuztua 21

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

SEGUROLA

MURGIONDO

40

GOIKOETXEA V

LABAKA

39

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

BARRENETXEA IV

22

3. partidua / 40 tantutara

URRUTIA II

ZUBIRI

31

LOITEGI

MARTIRENA

40

2021 Abuztua 19

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

GOIKOETXEA V

MURGIONDO

40

URRUTIA II

MARTIRENA

38

2. partidua / 30 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

JUANENEA

30

ANSA II

27

3. partidua / 40 tantutara

SEGUROLA

LABAKA

37

LOITEGI

ZUBIRI

40

2021 Abuztua 14

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

ZALDUA II

LABAKA

35

LOITEGI

MURGIONDO

40

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

12

BARRENETXEA IV

30

3. partidua / 40 tantutara

SEGUROLA

MARTIRENA

33

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

40

2021 Abuztua 12

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

URRUTIA II

LABAKA

30

ZALDUA II

MARTIRENA

40

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

ANSA II

28

3. partidua / 40 tantutara

GOIKOETXEA V

MURGIONDO

29

LOITEGI

ZUBIRI

40

2021 Abuztua 7

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

ZALDUA II

MARTIRENA

40

LOITEGI

MURGIONDO

32

2. partidua / 40 tantutara

URRIZA

ZUBIRI

28

JUANENEA

BARRENETXEA IV

40

3. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ANSA II

30

GOIKOETXEA V

11

2021 Abuztua 5

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

URRUTIA II

MURGIONDO

22

LOITEGI

LABAKA

40

2. partidua / 40 tantutara

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

MARTIRENA

29

3. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZUBIRI

30

GOIKOETXEA V

19

2021 Uztaila 31

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

URRUTIA II

MURGIONDO

40

LOITEGI

MARTIRENA

37

2. partidua / 40 tantutara

SEGUROLA

ZALDUA

14

GOIKOETXEA V

JUANENEA

40

3. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ANSA II

30

ZUBIRI

26

2021 Uztaila 27

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZUBIRI

30

ZALDUA II

25

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZALDUA

30

URRUTIA II

22

2021 Uztaila 24

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

GOIKOETXEA V

15

AIZPURU III

30

2. partidua / 40 tantutara

ANSA II

LABAKA

31

JUANENEA

ZUBIRI

40

3. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

LARRAÑAGA

30

MARTIRENA

10

2021 Uztaila 22

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

LARRAÑAGA

25

ZUBIRI

30

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZALDUA II

30

MARTIRENA

29

3. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZALDUA

12

GOIKOETXEA V

30

4. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

AIZPURU III

30

URRUTIA II

15

2021 Uztaila 20

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZUBIRI

30

MARTIRENA

22

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

LARRAÑAGA

29

ZALDUA II

30

3. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

AIZPURU III

30

ZALDUA

6

4. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

GOIKOETXEA V

30

URRUTIA II

22

2021 Uztaila 14

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

JUANENEA

MURGIONDO

30

SEGUROLA

LABAKA

20

2. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

URRIZA

AIZPURU III

30

ANSA II

LARRAÑAGA

29

3. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

URRUTIA II

MARTIRENA

21

LOITEGI

ZUBIRI

30

2021 Uztaila 7

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

URRUTIA II

AIZPURU III

20

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

30

2. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

JUANENEA

BARRENETXEA IV

26

ANSA II

LARRAÑAGA

30

3. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

LOITEGI

ZUBIRI

30

ZALDUA II

LABAKA

26

2021 Uztaila 3

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

14

SEGUROLA

ZALDUA

30

2. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

URRIZA

AIZPURU III

30

JUANENEA

BARRENETXEA IV

22

3. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

URRUTIA II

MARTIRENA

27

LOITEGI

ZUBIRI

30

2021 Uztaila 1

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

29

URRUTIA II

ZALDUA

30

2. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

URRIZA

AIZPURU III

30

ANSA II

LARRAÑAGA

25

3. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

ZALDUA II

LABAKA

24

LOITEGI

ZUBIRI

30

2021 Ekaina 26

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

URRUTIA II

MURGIONDO

23

LOITEGI

ZALDUA

35

2. partidua / 40 tantutara

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

31

ANSA II

AIZPURU III

40

3. partidua / 35 tantutara

JUANENEA

MARTIRENA

35

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

30

2021 Ekaina 18

22:20 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

URRUTIA II

MARTIRENA

30

ZALDUA II

LABAKA

11

2. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

JUANENEA

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

LARRAÑAGA

26

3. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

GOIKOETXEA V

MURGIONDO

30

LOITEGI

ZUBIRI

24

2021 Ekaina 7

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

ANSA II

LABAKA

22

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

SEGUROLA

ZUBIRI

30

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

22

2021 Maiatza 31

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

29

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

22

2021 Maiatza 24

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

SEGUROLA

LARRAÑAGA

21

JUANENEA

ZUBIRI

30

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

22

2021 Maiatza 17

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRUTIA II

BARRENETXEA IV

30

JUANENEA

ZUBIRI

23

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

28

2021 Maiatza 10

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

JUANENEA

ZUBIRI

28

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

ETXARRI

BARRENETXEA IV

23

3. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

27

SEGUROLA

LARRAÑAGA

30

2021 Maiatza 3

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

28

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

14

2021 Apirila 26

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

17

ANSA II

LABAKA

30

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ETXARRI

BARRENETXEA IV

27

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

30

2021 Apirila 19

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ETXARRI

BARRENETXEA IV

26

SEGUROLA

LARRAÑAGA

30

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

JUANENEA

ZUBIRI

24

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

30

2021 Apirila 12

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

ETXARRI

BARRENETXEA IV

29

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

JUANENEA

ZUBIRI

26

2021 Martxoa 27

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

URRUTIA II

AIZPURU III

23

MARTIRENA

40

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

26

SEGUROLA

ZALDUA

40

2021 Martxoa 19

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

MARTIRENA

32

2021 Martxoa 16

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

URRUTIA II

AIZPURU III

36

2021 Martxoa 11

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

URRUTIA II

AIZPURU III

38

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

40

MARTIRENA

32

2021 Martxoa 4

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

ETXARRI

ZUBIRI

36

2021 Otsaila 25

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

40

ETXARRI

ZUBIRI

28

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

MARTIRENA

29

2021 Otsaila 23

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

MARTIRENA

32

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

30

URRUTIA II

AIZPURU III

40

2021 Otsaila 18

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

ETXARRI

ZUBIRI

34

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

URRUTIA II

AIZPURU III

39

2021 Otsaila 11

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

29

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

MARTIRENA

40

URRUTIA II

AIZPURU III

37

2021 Otsaila 9

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

MARTIRENA

40

ETXARRI

ZUBIRI

39

2021 Otsaila 4

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

SEGUROLA

ZALDUA

39

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

URRUTIA II

AIZPURU III

40

ETXARRI

ZUBIRI

19

2021 Otsaila 2

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

ZALDUA II

LARRAÑAGA

23

2021 Urtarrila 30

22:00 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 35 tantutara

JUANENEA

AIZPURU III

19

ANSA II

LARRAÑAGA

35

2. partidua / 30 tantutara

Master txapelketa

URRIZA

30

BARRENETXEA IV

25

2021 Urtarrila 24

12:00 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Master txapelketa

JUANENEA

25

BARRENETXEA IV

30

2. partidua / 30 tantutara

Master txapelketa

URRIZA

30

ANSA II

23

2021 Urtarrila 2

15:30 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

JUANENEA

30

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

25

2. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

ANSA II

AIZPURU III

31

2020 Abendua 26

15:30 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

AIZPURU III

40

JUANENEA

LARRAÑAGA

33

2. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

36

2020 Abendua 19

15:30 h, STREAMING EITB - Galarreta Jai-Alai

1. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

AIZPURU III

40

GOIKOETXEA V

35

2. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

39

2020 Abendua 12

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

AIZPURU III

40

JUANENEA

LARRAÑAGA

32

2. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

GOIKOETXEA V

33

2020 Abendua 5

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

34

JUANENEA

LARRAÑAGA

40

2. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

38

ANSA II

AIZPURU III

40

2020 Azaroa 28

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

LARRAÑAGA

14

2. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

35

ANSA II

AIZPURU III

40

2020 Azaroa 21

15:30 h, STREAMING EITB - Galarreta Jai-Alai

1. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

JUANENEA

LARRAÑAGA

26

2. partidua / 40 tantutara

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

ETXARRI

30

2020 Azaroa 4

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

ETXARRI

ZUBIRI

36

2020 Iraila 26

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

ETXARRI

LABAKA

30

URRUTIA II

ZUBIRI

16

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

27

3. partidua / 40 tantutara

JUANENEA

BARRENETXEA IV

40

GOIKOETXEA V

ANSA II

LARRAÑAGA

34

2020 Iraila 19

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 20 tantutara

ZUBIRI

7

SEGUROLA

20

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

23

30

3. partidua / 40 tantutara

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

LARRAÑAGA

34

2020 Iraila 12

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

ZALDUA II

AIZPURU III

40

URRUTIA II

34

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

BARRENETXEA IV

24

URRIZA

30

3. partidua / 40 tantutara

ANSA II

LARRAÑAGA

40

JUANENEA

36

2020 Iraila 5

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

GOIKOETXEA V

27

URRUTIA II

ZUBIRI

40

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

29

JUANENEA

30

3. partidua / 40 tantutara

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

LARRAÑAGA

38

2020 Iraila 3

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

ZALDUA II

LARRAÑAGA

34

URRUTIA II

AIZPURU III

40

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

BARRENETXEA IV

23

30

3. partidua / 40 tantutara

ANSA II

ZALDUA

40

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

21

2020 Abuztua 29

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

URRUTIA II

LABAKA

31

ETXARRI

40

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

JUANENEA

20

3. partidua / 40 tantutara

BARRENETXEA IV

27

ANSA II

LARRAÑAGA

40

2020 Abuztua 27

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

AIZPURU III

40

ETXARRI

LARRAÑAGA

37

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

19

3. partidua / 40 tantutara

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

ZUBIRI

35

2020 Abuztua 22

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

40

URRUTIA II

AIZPURU III

28

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

BARRENETXEA IV

21

JUANENEA

30

3. partidua / 40 tantutara

URRIZA

LABAKA

37

ANSA II

ZUBIRI

40

2020 Abuztua 20

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

ETXARRI

LABAKA

30

URRUTIA II

ZUBIRI

40

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

30

GOIKOETXEA V

24

3. partidua / 40 tantutara

ANSA II

ZALDUA

40

LARRAÑAGA

30

2020 Abuztua 15

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

URRUTIA II

LARRAÑAGA

40

SEGUROLA

30

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ANSA II

30

GOIKOETXEA V

21

3. partidua / 40 tantutara

BARRENETXEA IV

20

URRIZA

ZUBIRI

40

2020 Abuztua 13

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

URRUTIA II

ZUBIRI

40

ZALDUA II

LARRAÑAGA

36

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ANSA II

19

JUANENEA

30

3. partidua / 40 tantutara

ETXARRI

BARRENETXEA IV

33

GOIKOETXEA V

40

2020 Abuztua 8

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

ZUBIRI

40

SEGUROLA

AIZPURU III

23

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

30

LARRAÑAGA

13

3. partidua / 40 tantutara

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

25

ANSA II

40

2020 Abuztua 6

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

30

ZUBIRI

24

2. partidua / 40 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ETXARRI

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

AIZPURU III

34

3. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

LARRAÑAGA

30

SEGUROLA

27

2020 Abuztua 1

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

30

AIZPURU III

23

2. partidua / 40 tantutara

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

30

3. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

LARRAÑAGA

30

ZALDUA

9

2020 Uztaila 18

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

LARRAÑAGA

21

2. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

JUANENEA

16

URRIZA

ZUBIRI

35

3. partidua / 35 tantutara

URRUTIA II

26

ZALDUA II

ZALDUA

35

2020 Uztaila 11

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

ETXARRI

BARRENETXEA IV

34

GOIKOETXEA V

35

2. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

ANSA II

LARRAÑAGA

28

URRIZA

ZUBIRI

35

3. partidua / 35 tantutara

JUANENEA

LABAKA

31

SEGUROLA

AIZPURU III

40

2020 Uztaila 4

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

32

ANSA II

LARRAÑAGA

35

2. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

35

JUANENEA

34

3. partidua / 35 tantutara

SEGUROLA

21

ETXARRI

LABAKA

35

2020 Ekaina 27

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

JUANENEA

35

ANSA II

LARRAÑAGA

30

2. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

29

URRIZA

ZUBIRI

35

3. partidua / 35 tantutara

ETXARRI

LABAKA

35

AIZPURU III

URRUTIA II

22

2020 Ekaina 20

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

28

JUANENEA

35

2. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

23

ANSA II

LARRAÑAGA

35

3. partidua / 35 tantutara

SEGUROLA

30

ETXARRI

AIZPURU III

35

ERREMONTEA
BIZIRIK

“Si el remonte necesita cambios, es el momento de afrontarlos”

– Jose Mari Barrenetxea –

Zatoz!

Ezagutu!

Jolastu!

Bizi ezazu!!

HARREMANETARAKO

GALARRETA PILOTALEKUA
ORIAMENDI 2010, S.L.

Entidad Jauregi, 25
20120 Hernani (Gipuzkoa)

Tel. 943 55 10 23
Fax. 943 55 05 99

[email protected]

    Izena *

    E-mail *

    Telefonoa *

    Gaia *

    Mezua *

    (*) Eremu hauek beharrezkoak dira

    Babesleak 

    Galarreta Pilotalekua. Oriamendi 2010 S.L. Entidad Jauregi, 25. 20120 Hernani (Gipuzkoa) · Tel. 943 55 10 23 · [email protected]
    Erabilera baldintzak
    · Cookien politika