San Fermin Torneoa Galarretan jokatuko da ekainaren 18tik aurrera

Urriza eta Zalduak jantzi dute Sagardoaren Txapelketako txapela

Urriza-Zaldua eta Ansa II-Labakak jokatuko dute sagardoaren finala

Sagardoaren Txapelketaren finalerdiak erabakita geratu dira

Juanenea eta Zubiri lehenengo kanporatuak, Sagardoaren Txapelketan

Etxarri-Barrenetxea eta Juanenea-Zubiriri asko zaildu zaie finalerdietara sailkapena

Ansa-Labakak hirugarren garaipena lortu dute eta Urriza-Zalduak 14an utzi dituzte Goikoetxea-Aizpuru

Ansa-Labaka eta Goikoetxea-Aizpuruk garaipen berri bat lortu dute ‘Erremontari’ saioan

Segurola-Larrañagak (Gaztañaga) eta Goikoetxea V-Aizpuruk (Gurutzeta) garaipenarekin hasi dute Sagardoaren Txapelketa

Sagardoaren Txapelketa zirraragarriena gaur hasiko da

Sagardoaren Txapelketak tradizioa eta modernitatea uztartuko ditu ‘Erremontari’ saioarekin

Segurola eta Zaldua I, Oriamendi Txapelketako txapeldunak

Oriamendi torneoko finala Galarretan, unerik onenean dauden bi bikoterekin

Goikoetxea V-Labaka izango dira Segurola-Zaldua I.aren aurkariak Oriamendi Torneoko finalean

Segurola eta Zaldua I.a Oriamendi Txapelketako lehen finalistak

Segurola-Zaldua I eta Zaldua II-Larrañaga bikoteen garaipenek ligaxka itxi dute

Oriamendi Pilota Eskolako txapelketa bihar jarriko da martxan

Goikoetxea eta Labakak bostik bost partida irabazi dituzte

Dagoeneko ezagutzen dira Oriamendi Txapelketako finalerdietara sailkatutako lau bikoteak

Lautik lau garaipen Goikoetxea eta Labakak

PARTIDUAK ETA EMAITZAK | EMAITZA GUZTIAK

2021 Ekaina 18

22:20 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

URRUTIA II

MARTIRENA

ZALDUA II

LABAKA

2. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

JUANENEA

BARRENETXEA IV

ANSA II

LARRAÑAGA

3. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

GOIKOETXEA V

MURGIONDO

LOITEGI

ZUBIRI

2021 Ekaina 7

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

ANSA II

LABAKA

22

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

SEGUROLA

ZUBIRI

30

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

22

2021 Maiatza 31

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

29

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

22

2021 Maiatza 24

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

SEGUROLA

LARRAÑAGA

21

JUANENEA

ZUBIRI

30

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

22

2021 Maiatza 17

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRUTIA II

BARRENETXEA IV

30

JUANENEA

ZUBIRI

23

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

28

2021 Maiatza 10

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

JUANENEA

ZUBIRI

28

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

ETXARRI

BARRENETXEA IV

23

3. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

27

SEGUROLA

LARRAÑAGA

30

2021 Maiatza 3

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

28

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

14

2021 Apirila 26

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

17

ANSA II

LABAKA

30

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ETXARRI

BARRENETXEA IV

27

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

30

2021 Apirila 19

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ETXARRI

BARRENETXEA IV

26

SEGUROLA

LARRAÑAGA

30

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

JUANENEA

ZUBIRI

24

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

30

2021 Apirila 12

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

ETXARRI

BARRENETXEA IV

29

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

JUANENEA

ZUBIRI

26

2021 Martxoa 27

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

URRUTIA II

AIZPURU III

23

MIRUBIA

MARTIRENA

40

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

26

SEGUROLA

ZALDUA

40

2021 Martxoa 19

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

MIRUBIA

MARTIRENA

32

2021 Martxoa 16

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

URRUTIA II

AIZPURU III

36

2021 Martxoa 11

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

URRUTIA II

AIZPURU III

38

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

40

MIRUBIA

MARTIRENA

32

2021 Martxoa 4

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

ETXARRI

ZUBIRI

36

2021 Otsaila 25

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

40

ETXARRI

ZUBIRI

28

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

MIRUBIA

MARTIRENA

29

2021 Otsaila 23

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

MIRUBIA

MARTIRENA

32

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

30

URRUTIA II

AIZPURU III

40

2021 Otsaila 18

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

ETXARRI

ZUBIRI

34

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

URRUTIA II

AIZPURU III

39

2021 Otsaila 11

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

29

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

MIRUBIA

MARTIRENA

40

URRUTIA II

AIZPURU III

37

2021 Otsaila 9

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

MIRUBIA

MARTIRENA

40

ETXARRI

ZUBIRI

39

2021 Otsaila 4

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

SEGUROLA

ZALDUA

39

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

URRUTIA II

AIZPURU III

40

ETXARRI

ZUBIRI

19

2021 Otsaila 2

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

ZALDUA II

LARRAÑAGA

23

2021 Urtarrila 30

22:00 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 35 tantutara

JUANENEA

AIZPURU III

19

ANSA II

LARRAÑAGA

35

2. partidua / 30 tantutara

Master txapelketa

URRIZA

30

BARRENETXEA IV

25

2021 Urtarrila 24

12:00 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Master txapelketa

JUANENEA

25

BARRENETXEA IV

30

2. partidua / 30 tantutara

Master txapelketa

URRIZA

30

ANSA II

23

2021 Urtarrila 2

15:30 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

JUANENEA

ENDIKA

30

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

25

2. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

ANSA II

AIZPURU III

31

2020 Abendua 26

15:30 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

AIZPURU III

40

JUANENEA

LARRAÑAGA

33

2. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

36

2020 Abendua 19

15:30 h, STREAMING EITB - Galarreta Jai-Alai

1. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

AIZPURU III

40

GOIKOETXEA V

ENDIKA

35

2. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

39

2020 Abendua 12

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

AIZPURU III

40

JUANENEA

LARRAÑAGA

32

2. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

GOIKOETXEA V

ENDIKA

33

2020 Abendua 5

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

ENDIKA

34

JUANENEA

LARRAÑAGA

40

2. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

38

ANSA II

AIZPURU III

40

2020 Azaroa 28

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

LARRAÑAGA

14

2. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

35

ANSA II

AIZPURU III

40

2020 Azaroa 21

15:30 h, STREAMING EITB - Galarreta Jai-Alai

1. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

JUANENEA

LARRAÑAGA

26

2. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

ETXARRI

ENDIKA

30

2020 Azaroa 4

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

ETXARRI

ZUBIRI

36

2020 Iraila 26

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

ETXARRI

LABAKA

30

URRUTIA II

ZUBIRI

16

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

ENDIKA

27

3. partidua / 40 tantutara

JUANENEA

BARRENETXEA IV

40

GOIKOETXEA V

ANSA II

LARRAÑAGA

34

2020 Iraila 19

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 20 tantutara

ZUBIRI

7

SEGUROLA

20

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

23

ENDIKA

30

3. partidua / 40 tantutara

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

LARRAÑAGA

34

2020 Iraila 12

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

ZALDUA II

AIZPURU III

40

URRUTIA II

ARRUARTE

34

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

BARRENETXEA IV

24

URRIZA

30

3. partidua / 40 tantutara

ANSA II

LARRAÑAGA

40

JUANENEA

ENDIKA

36

2020 Iraila 5

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

GOIKOETXEA V

ARRUARTE

27

URRUTIA II

ZUBIRI

40

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ENDIKA

29

JUANENEA

30

3. partidua / 40 tantutara

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

LARRAÑAGA

38

2020 Iraila 3

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

ZALDUA II

LARRAÑAGA

34

URRUTIA II

AIZPURU III

40

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

BARRENETXEA IV

23

ENDIKA

30

3. partidua / 40 tantutara

ANSA II

ZALDUA

40

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

21

2020 Abuztua 29

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

URRUTIA II

LABAKA

31

ETXARRI

ARRUARTE

40

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

JUANENEA

20

3. partidua / 40 tantutara

MIRUBIA

BARRENETXEA IV

27

ANSA II

LARRAÑAGA

40

2020 Abuztua 27

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

MIRUBIA

AIZPURU III

40

ETXARRI

LARRAÑAGA

37

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

ENDIKA

19

3. partidua / 40 tantutara

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

ZUBIRI

35

2020 Abuztua 22

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

MIRUBIA

ARRUARTE

40

URRUTIA II

AIZPURU III

28

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

BARRENETXEA IV

21

JUANENEA

30

3. partidua / 40 tantutara

URRIZA

LABAKA

37

ANSA II

ZUBIRI

40

2020 Abuztua 20

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

ETXARRI

LABAKA

30

URRUTIA II

ZUBIRI

40

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

30

GOIKOETXEA V

24

3. partidua / 40 tantutara

ANSA II

ZALDUA

40

MIRUBIA

LARRAÑAGA

30

2020 Abuztua 15

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

URRUTIA II

LARRAÑAGA

40

SEGUROLA

ARRUARTE

30

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ANSA II

30

GOIKOETXEA V

21

3. partidua / 40 tantutara

MIRUBIA

BARRENETXEA IV

20

URRIZA

ZUBIRI

40

2020 Abuztua 13

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

URRUTIA II

ZUBIRI

40

ZALDUA II

LARRAÑAGA

36

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ANSA II

19

JUANENEA

30

3. partidua / 40 tantutara

ETXARRI

BARRENETXEA IV

33

GOIKOETXEA V

ENDIKA

40

2020 Abuztua 8

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

MIRUBIA

ZUBIRI

40

SEGUROLA

AIZPURU III

23

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

30

LARRAÑAGA

13

3. partidua / 40 tantutara

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

25

ANSA II

ENDIKA

40

2020 Abuztua 6

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

30

ZUBIRI

24

2. partidua / 40 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ETXARRI

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

AIZPURU III

34

3. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

LARRAÑAGA

30

SEGUROLA

27

2020 Abuztua 1

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

30

AIZPURU III

23

2. partidua / 40 tantutara

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

ENDIKA

30

3. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

LARRAÑAGA

30

ZALDUA

9

2020 Uztaila 18

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

LARRAÑAGA

21

2. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

JUANENEA

ENDIKA

16

URRIZA

ZUBIRI

35

3. partidua / 35 tantutara

URRUTIA II

ARRUARTE

26

ZALDUA II

ZALDUA

35

2020 Uztaila 11

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

ETXARRI

BARRENETXEA IV

34

GOIKOETXEA V

ENDIKA

35

2. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

ANSA II

LARRAÑAGA

28

URRIZA

ZUBIRI

35

3. partidua / 35 tantutara

JUANENEA

LABAKA

31

SEGUROLA

AIZPURU III

40

2020 Uztaila 4

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

32

ANSA II

LARRAÑAGA

35

2. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

35

JUANENEA

ENDIKA

34

3. partidua / 35 tantutara

SEGUROLA

ARRUARTE

21

ETXARRI

LABAKA

35

2020 Ekaina 27

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

JUANENEA

ENDIKA

35

ANSA II

LARRAÑAGA

30

2. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

29

URRIZA

ZUBIRI

35

3. partidua / 35 tantutara

ETXARRI

LABAKA

35

AIZPURU III

URRUTIA II

22

2020 Ekaina 20

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

28

JUANENEA

ENDIKA

35

2. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

23

ANSA II

LARRAÑAGA

35

3. partidua / 35 tantutara

SEGUROLA

ARRUARTE

30

ETXARRI

AIZPURU III

35

ERREMONTEA
BIZIRIK

“Si el remonte necesita cambios, es el momento de afrontarlos”

– Jose Mari Barrenetxea –

Zatoz!

Ezagutu!

Jolastu!

Bizi ezazu!!

HARREMANETARAKO

GALARRETA PILOTALEKUA
ORIAMENDI 2010, S.L.

Entidad Jauregi, 25
20120 Hernani (Gipuzkoa)

Tel. 943 55 10 23
Fax. 943 55 05 99

info@oriamendi.eus

    Izena *

    E-mail *

    Telefonoa *

    Gaia *

    Mezua *

    (*) Eremu hauek beharrezkoak dira

    Babesleak 

    Galarreta Pilotalekua. Oriamendi 2010 S.L. Entidad Jauregi, 25. 20120 Hernani (Gipuzkoa) · Tel. 943 55 10 23 · info@oriamendi.eus
    Erabilera baldintzak
    · Cookien politika