«Erremontea oso esker onekoa da ondo jokatzen duzunean, eta oso esker txarrekoa gaizki jokatzen duzunean»

Bi bikote onenak sailkatu dira Berria Txapelketako finalera

Zaldua II.a eta Eskudero dira Berria Txapelketako finalerdietara sailkatu den azken bikotea

Berria Erremonte Txapelketako lehenengo finalerdia osatu da

Jabalera eta Goikoetxea VI.a sailkatu dira Berria Txapelketako finalerdietarako

Gurrutxagak eta Aiestaran VI.ak erraz gainditu dituzte Zaldua II.a eta Eskudero

Jabalerak eta Goikoetxea VI.ak lehendabiziko lau puntuak lortu dituzte

Berria Erremonte Txapelketa 2024 aurkeztu da Martin Ugalde kultur parkean

Ansa II.ak Kutxabank Masterseko txapeldun titulua berretsi du

Azpiroz izango da Ansa II.aren aurkaria Kutxabank Masterseko finalean

Ansa II.ak Masterseko titulua defendatuko du finalean

Ansa II.ak lehen lau puntuak lortu ditu Masterseko ligaxkan

Azpirozek Kutxabank Masters Txapelketako lehen ezustekoa eman du

Kutxabank Masters Txapelketa 2024 aurkeztu da Ansa II, Juanenea, Azpiroz eta Barrenetxea IV.arekin

Erremontea indarrarekin itzuliko da Kutxabank Masters Erremonte Txapelketaren 14. edizioarekin: 

Goikoetxea V eta Aiestaran VI, Bigarren Mailako txapeldunak

Urriza eta Azpiroz, Binakako txapeldun berriak

Irazu eta Apezetxea Bigarren Mailako finalera pasa dira

Urriza eta Azpiroz izango dira Ansa eta Martirenaren aurkariak Binakako finalean

«Finalerdia ligaxkako partidaren ezberdina izango da»

Jarraitu gure partida guztiak zuzenean YouTubeko gure kanalean.

PARTIDUAK ETA EMAITZAK | EMAITZA GUZTIAK

2024 Apirila 20

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

ANSA II

LARRAÑAGA

ALDABE

BARRENETXEA IV

2. partidua / 3 Setera

BERRIA erremonte txapelketa

GURRUTXAGA

AIESTARAN VI

JABALERA

GOIKOETXEA VI

3. partidua / 3 Setera

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

ETXARRI

MARTIRENA

2024 Apirila 13

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

BERRIA erremonte txapelketa

JABALERA

GOIKOETXEA VI

2

15 / 15

ZALDUA II

ESKUDERO

0

12 / 14

2. partidua / 3 Setera

LOITEGI

BARRENETXEA IV

0

12 / 11

EZKURRA II

JUANENEA

2

15 / 15

3. partidua / 3 Setera

BERRIA erremonte txapelketa

GURRUTXAGA

AIESTARAN VI

2

15 / 15

IRAZU

ZALDUA

0

8 / 12

2024 Apirila 6

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

BERRIA erremonte txapelketa

ARLUZIAGA

ZUBIRI

1

11 / 15 / 6

ZALDUA II

ESKUDERO

2

15 / 14 / 8

2. partidua / 3 Setera

ANSA II

MARTIRENA

0

6 / 8

URRIZA

AZPIROZ

2

15 / 15

3. partidua / 3 Setera

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

0

13 / 12

JABALERA

JUANENEA

2

15 / 15

2024 Martxoa 30

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

BERRIA erremonte txapelketa

IRAZU

ZALDUA

2

15 / 15

SUSPERREGI

APEZETXEA

0

11 / 12

2. partidua / 3 Setera

ANSA II

MARTIRENA

2

15 / 15

EZKURRA II

LARRAÑAGA

0

12 / 11

3. partidua / 3 Setera

BERRIA erremonte txapelketa

GURRUTXAGA

AIESTARAN VI

2

15 / 15

ARLUZIAGA

ZUBIRI

0

11 / 9

2024 Martxoa 22

17:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

BERRIA erremonte txapelketa

JABALERA

GOIKOETXEA VI

2

15 / 12 / 8

SUSPERREGI

APEZETXEA

1

11 / 15 / 5

2. partidua / 3 Setera

ANSA II

AZPIROZ

2

15 / 15

EZKURRA II

BARRENETXEA IV

0

6 / 8

3. partidua / 3 Setera

SEGUROLA

MARTIRENA

2

15 / 15

ALDABE

JUANENEA

0

12 / 8

2024 Martxoa 16

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

BERRIA erremonte txapelketa

ZALDUA II

ESKUDERO

0

6 / 5

GURRUTXAGA

AIESTARAN VI

2

15 / 15

2. partidua / 3 Setera

ANSA II

LARRAÑAGA

2

15 / 14 / 8

ALDABE

BARRENETXEA IV

1

6 / 15 / 5

3. partidua / 3 Setera

EZKURRA II

ZUBIRI

2

15 / 15

LOITEGI

JUANENEA

0

1 / 4

2024 Martxoa 9

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

BERRIA erremonte txapelketa

IRAZU

ZALDUA

0

9 / 10

JABALERA

GOIKOETXEA VI

2

15 / 15

2. partidua / 3 Setera

ANSA II

AZPIROZ

2

15 / 15

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

0

8 / 11

3. partidua / 3 Setera

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

0

8 / 6

LOITEGI

JUANENEA

2

15 / 15

2024 Otsaila 24

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

EZKURRA II

LARRAÑAGA

0

10 / 7

2. partidua / 30 Tantura

Kutxabank Masters txapelketa

ANSA II

30

AZPIROZ

19

3. partidua / 3 Setera

GOIKOETXEA V

JUANENEA

1

15 / 14 / 4

ALDABE

ZALDUA

2

11 / 15 / 8

2024 Otsaila 17

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

LOITEGI

ZUBIRI

2

15 / 15

JABALERA

APEZETXEA

0

6 / 3

2. partidua / 30 Tantura

Kutxabank Masters txapelketa

JUANENEA

27

AZPIROZ

30

3. partidua / 3 Setera

URRIZA

MARTIRENA

1

15 / 14 / 5

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

2

8 / 15 / 8

2024 Otsaila 9

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

ZALDUA II

ESKUDERO

0

12 / 14

GURRUTXAGA

AIESTARAN VI

2

15 / 15

2. partidua / 30 tatura

Kutxabank Masters txapelketa

ANSA II

30

AZPIROZ

23

3. partidua / 3 Setera

URRIZA

LARRAÑAGA

2

15 / 15

ALDABE

BARRENETXEA IV

0

12 / 14

2024 Otsaila 3

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

URRUTIA II

MARTIRENA

0

9 / 6

LOITEGI

APEZETXEA

2

15 / 15

2. partidua / 30 tantura

Kutxabank Masters txapelketa

ANSA II

30

JUANENEA

22

3. partidua / 3 Setera

SEGUROLA

LARRAÑAGA

0

6 / 13

ALDABE

AZPIROZ

2

15 / 15

2024 Urtarrila 27

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

1

15 / 8 / 7

JABALERA

JUANENEA

2

8 / 15 / 8

2. partidua / 30 tantura

Kutxabank Masters txapelketa

BARRENETXEA IV

23

AZPIROZ

30

3. partidua / 3 Setera

URRIZA

ZUBIRI

2

15 / 11 / 8

EZKURRA II

ZALDUA

1

11 / 15 / 5

2023 Abendua 30

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

2

15 / 13 / 8

IRAZU

APEZETXEA

1

11 / 15 / 7

2. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

0

13 / 14

URRIZA

AZPIROZ

2

15 / 15

2023 Abendua 23

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

SEGUROLA

LARRAÑAGA

2

15 / 15

EZKURRA II

JUANENEA

0

6 / 14

2. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

AZPIROZ

2

15 / 11 / 8

ALDABE

BARRENETXEA IV

1

14 / 15 / 1

3. partidua / 3 setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

LOITEGI

ESKUDERO

0

14 / 9

IRAZU

APEZETXEA

2

15 / 15

2023 Abendua 16

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

2

15 / 15

ARLUZIAGA

ZALDUA

0

11 / 2

2. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

2

14 / 15 / 8

ALDABE

BARRENETXEA IV

1

15 / 10 / 4

3. partidua / 3 Setera

EZKURRA II

JUANENEA

2

15 / 15

SEGUROLA

AZPIROZ

0

13 / 13

2023 Abendua 14

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GURRUTXAGA

ZUBIRI

0

11 / 6

LOITEGI

ESKUDERO

2

15 / 15

2. partidua / 3 Setera

ANSA II

AZPIROZ

0

11 / 4

URRIZA

LARRAÑAGA

2

15 / 15

3. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

2

15 / 15

IRAZU

APEZETXEA

0

12 / 11

2023 Abendua 9

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GURRUTXAGA

ZUBIRI

2

15 / 15

ARLUZIAGA

ZALDUA

0

6 / 7

2. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

AZPIROZ

2

15 / 15

EZKURRA II

LARRAÑAGA

0

5 / 14

3. partidua / 3 Setera

LOITEGI

BARRENETXEA IV

0

14 / 9

SEGUROLA

MARTIRENA

2

15 / 15

2023 Abendua 7

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

LOITEGI

ESKUDERO

0

6 / 6

ARLUZIAGA

ZALDUA

2

15 / 15

2. partidua / 3 Setera

ANSA II

BARRENETXEA IV

1

15 / 11 / 6

ALDABE

EZKURRA II

MARTIRENA

2

12 / 15 / 8

3. partidua / 3 setera

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

AZPIROZ

2

15 / 15

SEGUROLA

JUANENEA

0

3 / 6

2023 Abendua 2

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GURRUTXAGA

ZUBIRI

1

15 / 11 / 5

IRAZU

APEZETXEA

2

8 / 15 / 8

2. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

2

6 / 15 / 8

EZKURRA II

LARRAÑAGA

1

15 / 11 / 6

3. partidua / 3 Setera

URRIZA

ZALDUA

2

13 / 15 / 8

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

1

15 / 10 / 6

2023 Azaroa 25

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

LOITEGI

ESKUDERO

2

15 / 11 / 8

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

1

9 / 15 / 7

2. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

ALDABE

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

SEGUROLA

JUANENEA

0

13 / 4

3. partidua / 3 Setera

ANSA II

LARRAÑAGA

1

15 / 12 / 3

EZKURRA II

AZPIROZ

2

10 / 15 / 8

2023 Azaroa 18

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

URRUTIA II

ZALDUA

0

9 / 7

IRAZU

APEZETXEA

2

15 / 15

2. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

ALDABE

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

EZKURRA II

LARRAÑAGA

0

7 / 14

3. partidua / 3 Setera

ANSA II

ZUBIRI

2

15 / 15

SEGUROLA

MARTIRENA

0

11 / 5

2023 Azaroa 10

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

2

15 / 15

GURRUTXAGA

ZUBIRI

0

14 / 12

2. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

2

15 / 13 / 8

URRIZA

AZPIROZ

1

12 / 15 / 7

3. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

JUANENEA

2

15 / 9 / 8

EZKURRA II

LARRAÑAGA

1

7 / 15 / 7

2023 Azaroa 4

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

LOITEGI

ESKUDERO

2

15 / 12 / 8

IRAZU

APEZETXEA

1

8 / 15 / 4

2. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

AZPIROZ

0

10 / 6

ALDABE

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

3. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

2

15 / 15

SEGUROLA

JUANENEA

0

11 / 11

2023 Urria 27

19:00 h, Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 3 Setera

ANSA II

BARRENETXEA IV

2

15 / 7 / 5

URRIZA

LARRAÑAGA

1

11 / 15 / 2

2. partidua / 3 Setera

Azpeitiko erremonte txapelketa

EZKURRA II

MARTIRENA

2

15 / 15

ALDABE

JUANENEA

0

11 / 4

2023 Urria 20

19:00 h, Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 3 Setera

Azpeitiko erremonte txapelketa

ANSA II

ZUBIRI

0

11 / 14

ALDABE

JUANENEA

2

15 / 15

2. partidua / 3 Setera

Azpeitiko erremonte txapelketa

EZKURRA II

MARTIRENA

2

15 / 15

LOITEGI

AZPIROZ

0

4 / 13

2023 Urria 13

19:00 h, Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 3 Setera

Azpeitiko erremonte txapelketa

ANSA II

ZUBIRI

2

15 / 15

GURRUTXAGA

LARRAÑAGA

0

7 / 12

2. partidua / 3 Setera

Azpeitiko erremonte txapelketa

URRIZA

APEZETXEA

2

12 / 15 / 5

LOITEGI

AZPIROZ

1

15 / 7 / 0

2023 Urria 6

19:00 h, Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 3 Setera

Azpeitiko erremonte txapelketa

ALDABE

JUANENEA

2

15 / 15

GURRUTXAGA

LARRAÑAGA

0

9 / 6

2. partidua / 3 Setera

Azpeitiko erremonte txapelketa

URRIZA

APEZETXEA

0

11 / 14

EZKURRA II

MARTIRENA

2

15 / 15

2023 Urria 1

18:30 h, Urnietako Udal pilotalekua

1. partidua / 3 Setera

GOIKOETXEA V

ANSA II

2

15 / 15

LOITEGI

AZPIROZ

0

14 / 9

2023 Iraila 29

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 20 tantora

KRONIKA JAIALDIA

LOITEGI

APEZETXEA

20

GURRUTXAGA

ZUBIRI

6

2. partidua / 20 tantura

KRONIKA JAIALDIA

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

20

GURRUTXAGA

ZUBIRI

14

3. partidua / 20 tantora

KRONIKA JAIALDIA

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

20

LOITEGI

APEZETXEA

12

2023 Iraila 23

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

GROSS

ALDABE

BARRENETXEA IV

2

9 / 5

EZKURRA II

AZPIROZ

0

10 / 10

2. partidua / 3 Setera

GROSS

URRIZA

JUANENEA

0

8 / 5

ANSA II

LARRAÑAGA

2

10 / 10

3. partidua / 3 Setera

GROSS

EZKURRA II

AZPIROZ

2

15 / 15

ANSA II

LARRAÑAGA

0

13 / 13

2023 Iraila 9

15:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

URRIZA

LARRAÑAGA

2

15 / 13 / 5

ALDABE

BARRENETXEA IV

1

13 / 15 / 1

2. partidua / 30 Tantora

Buruz buruko sari nagusia

ANSA II

30

JUANENEA

17

3. partidua / 3 Setera

EZKURRA II

ZALDUA

2

15 / 5 / 5

SEGUROLA

MARTIRENA

1

11 / 15 / 4

2023 Iraila 2

15:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

SEGUROLA

MARTIRENA

1

10 / 15 / 2

ALDABE

AZPIROZ

2

15 / 10 / 5

2. partidua / 30 Tantora

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

21

JUANENEA

30

3. partidua / 3 Setera

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

0

12 / 10

LOITEGI

ZUBIRI

2

15 / 15

2023 Abuztua 26

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

LOITEGI

ODEI

2

15 / 15

GURRUTXAGA

ZALDUA

0

11 / 10

2. partidua / 30 Tantora

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

30

BARRENETXEA IV

20

3. partidua / 3 Setera

ALDABE

MARTIRENA

2

12 / 15 / 5

GOIKOETXEA V

AZPIROZ

1

15 / 11 / 2

2023 Abuztua 24

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

URRUTIA II

AIESTARAN VI

1

15 / 6 / 0

IRAZU

APEZETXEA

2

8 / 15 / 5

2. partidua / 30 Tantora

Buruz buruko sari nagusia

ANSA II

30

JUANENEA

20

3. partidua / 3 Setera

EZKURRA II

ZALDUA

1

14 / 15 / 3

SEGUROLA

AZPIROZ

2

15 / 11 / 5

2023 Abuztua 19

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

ZALDUA II

AIESTARAN VI

2

12 / 15 / 5

GURRUTXAGA

APEZETXEA

1

15 / 14 / 2

2. partidua / 30 Tantora

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

30

JUANENEA

17

3. partidua / 3 Setera

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

2

15 / 13 / 5

LOITEGI

AZPIROZ

1

10 / 15 / 1

2023 Abuztua 17

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

URRUTIA II

MARTIRENA

2

15 / 15

IRAZU

ZALDUA

0

10 / 12

2. partidua / 30 Tantora

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

23

ANSA II

30

3. partidua / 3 Setera

EZKURRA II

ZUBIRI

1

15 / 5 / 4

SEGUROLA

AZPIROZ

2

12 / 15 / 5

2023 Abuztua 12

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

LOITEGI

ZUBIRI

2

11 / 15 / 5

ZALDUA II

ZALDUA

1

3 / 15 / 14

2. partidua / 30 Tantora

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

27

3. partidua / 3 Setera

SEGUROLA

LARRAÑAGA

1

15 / 4 / 2

EZKURRA II

MARTIRENA

2

14 / 15 / 5

2023 Abuztua 10

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

URRUTIA II

ZUBIRI

2

15 / 15

GURRUTXAGA

ESKUDERO

0

12 / 7

2. partidua / 30 Tantora

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

23

JUANENEA

30

3. partidua / 3 Setera

ANSA II

ZALDUA

2

15 / 15

ALDABE

AZPIROZ

0

14 / 12

2023 Abuztua 5

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantura

URRIZA

LARRAÑAGA

21

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

30

2. partidua / 30 tantura

Buruz buruko sari nagusia

JUANENEA

30

AZPIROZ

28

3. partidua / 40 tantura

EZKURRA II

ESKUDERO

36

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

40

2023 Abuztua 3

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantura

GURRUTXAGA

ZUBIRI

35

IRAZU

APEZETXEA

28

2. partidua / 30 tantura

Buruz buruko sari nagusia

AZPIROZ

30

LARRAÑAGA

21

3. partidua / 40 tantura

URRIZA

JUANENEA

28

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

2023 Uztaila 30

18:00 h, Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partidua / 3 Setera

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

LOITEGI

MARTIRENA

1

15 / 12 / 1

ZALDUA II

ZALDUA

2

14 / 15 / 5

2. partidua / 3 Setera

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

URRIZA

JUANENEA

2

15 / 13 / 5

ALDABE

BARRENETXEA IV

1

10 / 15 / 3

2023 Uztaila 29

18:00 h, Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partidua / 3 Setera

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

LOITEGI

MARTIRENA

2

15 / 15

URRUTIA II

ZUBIRI

0

11 / 11

2. partidua / 3 Setera

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

ANSA II

LARRAÑAGA

0

12 / 3

ALDABE

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

2023 Uztaila 28

18:00 h, Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partidua / 3 Setera

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

1

11 / 15 / 2

ZALDUA II

ZALDUA

2

15 / 8 / 5

2. partidua / 3 Setera

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

URRIZA

JUANENEA

2

15 / 15

SEGUROLA

AZPIROZ

0

7 / 12

2023 Uztaila 27

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantura

Buruz buruko sari nagusia

GOIKOETXEA V

22

LARRAÑAGA

30

2023 Uztaila 25

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 Tantura

Buruz buruko sari nagusia

GOIKOETXEA V

30

ALDABE

21

2. partidua / 30 Tantura

Buruz buruko sari nagusia

MARTIRENA

29

LARRAÑAGA

30

2023 Uztaila 22

17:00 h, Amezketa

1. partidua / 3 Setera

SEGUROLA

MARTIRENA

2

15 / 15

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

0

10 / 3

2. partidua / 3 Setera

ANSA II

LARRAÑAGA

1

15 / 9 / 0

ALDABE

AZPIROZ

2

14 / 15 / 5

2023 Uztaila 20

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 Tantura

Buruz buruko sari nagusia

APEZETXEA

18

ALDABE

30

2. partidua / 30 Tantura

Buruz buruko sari nagusia

LARRAÑAGA

30

ESKUDERO

22

2023 Uztaila 18

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantora

Buruz buruko sari nagusia

ALDABE

30

URRUTIA II

10

2. partidua / 30 tantora

Buruz buruko sari nagusia

ESKUDERO

30

AIESTARAN VI

0

2023 Uztaila 15

21:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

ZALDUA II

ESKUDERO

2

14 / 15 / 5

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

1

15 / 9 / 3

2. partidua / 3 Setera

Jai-alai Summer Season

AZPIROZ

LARRAÑAGA

0

13 / 14

BARRENETXEA IV

JUANENEA

2

15 / 15

2023 Uztaila 13

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

GURRUTXAGA

ZUBIRI

2

8 / 15 / 5

IRAZU

ZALDUA

1

15 / 8 / 2

2. partidua / 3 Setera

Jai-alai Summer Season

SEGUROLA

ANSA II

1

7 / 15 / 2

BARRENETXEA IV

JUANENEA

2

15 / 6 / 5

3. partidua / 3 Setera

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

1

15 / 7 / 2

ALDABE

APEZETXEA

2

9 / 15 / 5

2023 Uztaila 8

22:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

IRAZU

ZUBIRI

1

15 / 11 / 0

LOITEGI

AIESTARAN VI

2

13 / 15 / 5

2. partidua / 3 Setera

Jai-alai Summer Season

BARRENETXEA IV

JUANENEA

1

11 / 15 / 3

AZPIROZ

LARRAÑAGA

2

15 / 12 / 5

3. partidua / 3 Setera

Jai-alai Summer Season

ALDABE

URRIZA

2

15 / 15

SEGUROLA

ANSA II

0

12 / 4

2023 Uztaila 6

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

ZALDUA II

ESKUDERO

2

15 / 15

GURRUTXAGA

APEZETXEA

0

7 / 14

2. partidua / 3 Setera

Jai-alai Summer Season

ALDABE

URRIZA

1

6 / 15 / 3

AZPIROZ

LARRAÑAGA

2

15 / 3 / 5

3. partidua / 3 Setera

Jai-alai Summer Season

BARRENETXEA IV

JUANENEA

1

15 / 5 / 4

SEGUROLA

ANSA II

2

6 / 15 / 5

2023 Uztaila 1

22:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Jai-alai Summer Season

ALDABE

URRIZA

0

13 / 6

BARRENETXEA IV

JUANENEA

2

15 / 15

2. partidua / 3 Setera

Jai-alai Summer Season

SEGUROLA

ANSA II

2

14 / 15 / 5

AZPIROZ

LARRAÑAGA

1

15 / 13 / 1

3. partidua / 3 Setera

URRUTIA II

ZALDUA

0

9 / 8

GURRUTXAGA

MARTIRENA

2

15 / 15

2023 Ekaina 18

12:00 h, Zumarragako pilotalekua

1. partidua / 3 Setera

GURRUTXAGA

APEZETXEA

2

13 / 15 / 5

ZALDUA II

ESKUDERO

1

15 / 12 / 3

2. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI herriz herri

EZKURRA II

JUANENEA

2

15 / 15

GOIKOETXEA V

AZPIROZ

0

8 / 14

2023 Ekaina 12

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

ALDABE

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

ANSA II

LARRAÑAGA

0

7 / 14

2. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

1

11 / 14 / 2

SEGUROLA

JUANENEA

2

15 / 10 / 5

2023 Ekaina 5

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

2

15 / 15

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

0

14 / 2

2. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

SEGUROLA

JUANENEA

2

13 / 15 / 5

EZKURRA II

ZUBIRI

1

15 / 13 / 2

2023 Ekaina 2

20:00 h, Jostaldi pilotalekua (Hondarribia)

1. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI herriz herri

URRUTIA II

ODEI

1

13 / 15 / 1

LOITEGI

AIESTARAN VI

2

15 / 11 / 5

2. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI herriz herri

ANSA II

LARRAÑAGA

2

15 / 15

ALDABE

AZPIROZ

0

11 / 5

2023 Maiatza 29

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

EZKURRA II

ZUBIRI

1

15 / 12 / 4

SEGUROLA

JUANENEA

2

10 / 15 / 5

2. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

2

15 / 15

ALDABE

AZPIROZ

0

11 / 11

2023 Maiatza 27

18:00 h, Villabona

1. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI herriz herri

IRAZU

ODEI

1

15 / 12 / 4

ZALDUA II

ESKUDERO

2

6 / 15 / 5

2. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI herriz herri

ANSA II

ZALDUA

0

8 / 14

GOIKOETXEA V

AZPIROZ

2

15 / 15

2023 Maiatza 26

18:00 h, Altsasu

1. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI herriz herri

URRUTIA II

APEZETXEA

1

15 / 13 / 3

ZALDUA II

ESKUDERO

2

5 / 15 / 5

2. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI herriz herri

URRIZA

JUANENEA

2

15 / 15

ALDABE

BARRENETXEA IV

0

10 / 9

2023 Maiatza 22

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

ZALDUA

0

12 / 8

EZKURRA II

ZUBIRI

2

15 / 15

2. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

SEGUROLA

JUANENEA

0

12 / 5

ALDABE

AZPIROZ

2

15 / 15

2023 Maiatza 19

19:00 h, Zestoa

1. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI herriz herri

GURRUTXAGA

APEZETXEA

2

15 / 15

LOITEGI

AIESTARAN VI

0

13 / 12

2. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI herriz herri

URRIZA

MARTIRENA

1

14 / 15 / 3

ALDABE

JUANENEA

2

15 / 13 / 5

2023 Maiatza 15

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

0

14 / 3

SEGUROLA

JUANENEA

2

15 / 15

2. partidua / 3 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

2

15 / 15

ANSA II

ZALDUA

0

10 / 3

2023 Maiatza 13

17:00 h, Antzizar Kiroldegia (Beasain)

1. partidua / 3 setera

ERREMONTARI herriz herri

IRAZU

ESKUDERO

2

15 / 15

GURRUTXAGA

AIESTARAN VI

0

3 / 8

2. partidua / 3 setera

ERREMONTARI herriz herri

EZKURRA II

MARTIRENA

1

15 / 13 / 3

ANSA II

ZUBIRI

2

8 / 15 / 5

2023 Maiatza 12

19:00 h, Orioko udal pilotalekua

1. partidua / 3 setera

ERREMONTARI herriz herri

URRUTIA II

APEZETXEA

2

15 / 15

ZALDUA II

ODEI

0

12 / 14

2. partidua / 3 setera

ERREMONTARI herriz herri

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

2

12 / 15 / 5

ALDABE

JUANENEA

1

15 / 9 / 2

2023 Maiatza 8

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

2

15 / 11 / 5

EZKURRA II

ZUBIRI

1

6 / 15 / 3

2. partidua / 3 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

2

7 / 15 / 5

ALDABE

AZPIROZ

1

15 / 10 / 4

2023 Maiatza 1

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

1

15 / 12 / 4

SEGUROLA

JUANENEA

2

6 / 15 / 5

2. partidua / 3 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ALDABE

AZPIROZ

0

9 / 12

EZKURRA II

ZUBIRI

2

15 / 15

2023 Apirila 24

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 3 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

2

15 / 12 / 5

EZKURRA II

ZUBIRI

1

14 / 15 / 2

2. partidua / 3 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

ZALDUA

2

15 / 12 / 5

SEGUROLA

JUANENEA

1

10 / 15 / 1

2023 Apirila 22

18:00 h, Atari-Soro (Aizarnazabal)

1. partidua / 3 setera

ERREMONTARI herriz herri

GURRUTXAGA

APEZETXEA

2

IRAZU

ESKUDERO

1

2. partidua / 2 setera

ERREMONTARI herriz herri

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

0

EZKURRA II

AZPIROZ

2

2023 Apirila 17

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 2 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

0

7 / 12

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

2. partidua / 3 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

ZALDUA

1

9 / 15 / 1

ALDABE

AZPIROZ

2

15 / 12 / 5

2023 Apirila 8

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ZALDUA II

ESKUDERO

35

IRAZU

APEZETXEA

25

2. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

30

GURRUTXAGA

ZALDUA

35

3. partidua / 40

URRIZA

AZPIROZ

33

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

2023 Apirila 1

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

ZALDUA II

ODEI

30

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

35

2. partidua / 40

URRIZA

LARRAÑAGA

36

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

3. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

GURRUTXAGA

ZALDUA

35

IRAZU

MARTIRENA

28

2023 Martxoa 25

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

ZALDUA II

ODEI

23

LOITEGI

ESKUDERO

35

2. partidua / 40

EZKURRA II

ZALDUA

29

ANSA II

AZPIROZ

40

3. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

35

URRUTIA II

APEZETXEA

15

2023 Martxoa 18

12:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

30

LOITEGI

MARTIRENA

18

2. partidua / 30

URRIZA

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

EZKURRA II

LARRAÑAGA

11

2023 Martxoa 11

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

IRAZU

ZUBIRI

3

ZALDUA II

ODEI

35

2. partidua / 40

URRIZA

LABAKA

40

ALDABE

LARRAÑAGA

38

3. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

SEGUROLA

AZPIROZ

35

ANSA II

ZALDUA

34

2023 Martxoa 4

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

31

GURRUTXAGA

ZALDUA

35

2. partidua / 40

URRIZA

AZPIROZ

37

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

3. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

LOITEGI

ESKUDERO

16

IRAZU

ZUBIRI

35

2023 Otsaila 18

15:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

30

URRIZA

APEZETXEA

27

2. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

BARRENETXEA IV

29

ANSA II

30

3. partidua / 40

EZKURRA II

LABAKA

35

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

40

2023 Otsaila 11

15:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

SEGUROLA

ZUBIRI

26

ALDABE

ZALDUA

30

2. partidua / 30

URRIZA

AZPIROZ

30

EZKURRA II

LARRAÑAGA

28

3. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

BARRENETXEA IV

24

ANSA II

30

2023 Otsaila 4

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

39

LOITEGI

ZUBIRI

40

2. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

ANSA II

30

EZKURRA II

17

3. partidua / 40

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

ALDABE

AZPIROZ

27

2023 Urtarrila 28

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

URRUTIA II

MARTIRENA

40

ZALDUA II

LABAKA

32

2. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

BARRENETXEA IV

30

EZKURRA II

27

3. partidua / 40

URRIZA

ZUBIRI

40

ANSA II

ZALDUA

32

2023 Urtarrila 21

15:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

URRIZA

LARRAÑAGA

18

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

30

2. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

EZKURRA II

30

AZPIROZ

21

3. partidua / 40

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

30

LOITEGI

MARTIRENA

40

2022 Abendua 29

17:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

LOITEGI

ZALDUA

28

ALDABE

ODEI

35

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

34

3. partidua / 40

EZKURRA II

JUANENEA

35

ANSA II

AZPIROZ

30

2022 Abendua 24

15:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

EZKURRA II

ZUBIRI

35

ALDABE

LARRAÑAGA

30

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

JUANENEA

20

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

3. partidua / 40

SEGUROLA

MARTIRENA

40

LOITEGI

AZPIROZ

39

2022 Abendua 17

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

GOIKOETXEA V

ODEI

35

LOITEGI

LABAKA

32

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

EZKURRA II

MARTIRENA

25

3. partidua / 40

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

AZPIROZ

30

2022 Abendua 10

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

ZUBIRI

14

LOITEGI

LABAKA

35

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

JUANENEA

40

EZKURRA II

MARTIRENA

22

3. partidua / 40

SEGUROLA

ZALDUA

40

ALDABE

LARRAÑAGA

31

2022 Abendua 3

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

LARRAÑAGA

35

ETXARRI

ZALDUA

34

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

27

ALDABE

AZPIROZ

40

3. partidua / 40

ANSA II

LABAKA

19

SEGUROLA

MARTIRENA

40

2022 Azaroa 26

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ZALDUA II

MARTIRENA

35

LOITEGI

ODEI

17

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

33

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

3. partidua / 40

ANSA II

ZALDUA

40

ALDABE

JUANENEA

29

2022 Azaroa 19

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ETXARRI

ZALDUA

28

LOITEGI

ZUBIRI

35

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

JUANENEA

40

ALDABE

AZPIROZ

37

3. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

EZKURRA II

LARRAÑAGA

26

2022 Azaroa 12

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

LARRAÑAGA

12

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

EZKURRA II

MARTIRENA

40

ALDABE

AZPIROZ

29

3. partidua / 40

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

ZALDUA II

ZUBIRI

31

2022 Azaroa 5

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

MARTIRENA

16

ETXARRI

APEZETXEA

35

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

JUANENEA

40

SEGUROLA

LARRAÑAGA

34

3. partidua / 40

ALDABE

BARRENETXEA IV

36

EZKURRA II

AZPIROZ

40

2022 Urria 29

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ETXARRI

APEZETXEA

35

URRUTIA II

ZUBIRI

30

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

EZKURRA II

MARTIRENA

32

3. partidua / 40

SEGUROLA

LABAKA

40

LOITEGI

LARRAÑAGA

35

2022 Urria 29

16:30 h, Villabona

1. partidua / 35

ZALDUA II

ODEI

32

IRAZU

ZALDUA

35

2. partidua / 35

ANSA II

JUANENEA

33

ALDABE

AZPIROZ

35

2022 Urria 22

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ZALDUA II

ZALDUA

35

ETXARRI

LABAKA

19

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

JUANENEA

27

3. partidua / 40

EZKURRA II

ZUBIRI

40

ALDABE

LARRAÑAGA

35

2022 Urria 15

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

APEZETXEA

35

ZALDUA II

ODEI

30

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

ALDABE

AZPIROZ

28

3. partidua / 40

LOITEGI

BARRENETXEA IV

39

EZKURRA II

ZALDUA

40

2022 Urria 14

19:00 h, Altsasu

1. partidua / 35

LOITEGI

ZALDUA

35

ETXARRI

MARTIRENA

27

2. partidua / 35

ALDABE

BARRENETXEA IV

27

EZKURRA II

AZPIROZ

35

2022 Urria 7

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 20

KRONIKA JAIALDIA

LOITEGI

BARRENETXEA IV

20

SEGUROLA

LARRAÑAGA

15

2. partidua / 20

KRONIKA JAIALDIA

EZKURRA II

APEZETXEA

20

ANSA II

MARTIRENA

17

3. partidua / 20

KRONIKA JAIALDIA

EZKURRA II

APEZETXEA

20

LOITEGI

BARRENETXEA IV

18

2022 Urria 2

19:00 h, Urnietako Udal pilotalekua

1. partidua / 35

GOIKOETXEA V

ANSA II

35

LOITEGI

AZPIROZ

34

2022 Iraila 10

15:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ANSA II

ZUBIRI

30

EZKURRA II

MARTIRENA

29

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

27

URRIZA

30

3. partidua / 40

SEGUROLA

JUANENEA

34

GOIKOETXEA V

AZPIROZ

40

2022 Iraila 3

15:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

SEGUROLA

AZPIROZ

30

EZKURRA II

JUANENEA

20

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

23

3. partidua / 40

URRUTIA II

LARRAÑAGA

40

LOITEGI

APEZETXEA

33

2022 Abuztua 27

15:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

LARRAÑAGA

24

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

30

JUANENEA

23

3. partidua / 40

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

31

ZALDUA II

MARTIRENA

40

2022 Abuztua 25

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ZALDUA II

MARTIRENA

29

URRUTIA II

AZPIROZ

35

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

23

ANSA II

30

3. partidua / 40

SEGUROLA

LARRAÑAGA

23

EZKURRA II

APEZETXEA

40

2022 Abuztua 20

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

MARTIRENA

30

LOITEGI

APEZETXEA

35

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

19

URRIZA

30

3. partidua / 40

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

GOIKOETXEA V

AZPIROZ

27

2022 Abuztua 19

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ETXARRI

LABAKA

30

LOITEGI

APEZETXEA

35

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ANSA II

30

JUANENEA

21

3. partidua / 30

EZKURRA II

ZUBIRI

30

SEGUROLA

AZPIROZ

28

2022 Abuztua 13

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

LOITEGI

ZUBIRI

35

ETXARRI

MARTIRENA

23

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

30

ANSA II

22

3. partidua / 40

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

28

EZKURRA II

AZPIROZ

40

2022 Abuztua 11

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

LABAKA

29

ZALDUA II

ODEI

35

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

30

JUANENEA

29

3. partidua / 40

ANSA II

MARTIRENA

31

EZKURRA II

LARRAÑAGA

40

2022 Abuztua 6

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ZALDUA II

LARRAÑAGA

35

ETXARRI

ZUBIRI

31

2. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

AZPIROZ

36

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

JUANENEA

30

EZKURRA II

17

2022 Abuztua 4

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

GOIKOETXEA V

ODEI

35

LOITEGI

APEZETXEA

33

2. partidua / 40

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

JUANENEA

26

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

EZKURRA II

30

AZPIROZ

23

2022 Uztaila 31

17:30 h, Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partidua / 35

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

ZALDUA II

MARTIRENA

23

GOIKOETXEA V

ODEI

35

2. partidua / 35

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

EZKURRA II

JUANENEA

25

ANSA II

AZPIROZ

35

2022 Uztaila 30

17:30 h, Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partidua / 35

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ODEI

35

LOITEGI

APEZETXEA

23

2. partidua / 35

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

EZKURRA II

JUANENEA

35

2022 Uztaila 29

17:30 h, Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partidua / 35

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

ZALDUA II

MARTIRENA

35

ETXARRI

LABAKA

26

2. partidua / 35

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

26

ANSA II

AZPIROZ

35

2022 Uztaila 28

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ETXARRI

ZALDUA

35

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

32

2. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

MARTIRENA

31

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

JUANENEA

30

AZPIROZ

15

2022 Uztaila 23

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

GOIKOETXEA V

15

EZKURRA II

30

2. partidua / 40

SEGUROLA

JUANENEA

40

ALDABE

MARTIRENA

38

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ZUBIRI

17

AZPIROZ

30

2022 Uztaila 19

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ZALDUA

10

AZPIROZ

30

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ZALDUA II

18

EZKURRA II

30

2022 Uztaila 15

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ALDABE

ZUBIRI

30

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

20

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

ANSA II

AZPIROZ

30

EZKURRA II

JUANENEA

26

2022 Uztaila 12

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

EZKURRA II

30

MARTIRENA

21

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

AZPIROZ

30

APEZETXEA

13

2022 Uztaila 9

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ZALDUA II

ZUBIRI

27

URRUTIA II

MARTIRENA

35

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

24

EZKURRA II

JUANENEA

30

3. partidua / 35

SEGUROLA

APEZETXEA

35

LOITEGI

ZALDUA

21

2022 Uztaila 7

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

ZUBIRI

35

LOITEGI

ODEI

28

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

URRIZA

LABAKA

7

EZKURRA II

JUANENEA

18

3. partidua / 30

San Fermin txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

24

ANSA II

AZPIROZ

30

2022 Uztaila 5

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

MARTIRENA

30

ODEI

17

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

URRUTIA II

24

APEZETXEA

30

2022 Uztaila 4

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

San Fermin txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

30

EZKURRA II

JUANENEA

17

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

URRIZA

LABAKA

23

ANSA II

AZPIROZ

30

2022 Ekaina 27

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

San Fermin txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

30

URRIZA

LABAKA

23

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

ANSA II

AZPIROZ

25

EZKURRA II

JUANENEA

30

2022 Ekaina 26

12:00 h, Olaberria

1. partidua / 30

Euskal Herriko erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

30

LOITEGI

LARRAÑAGA

18

2. partidua / 30

Euskal Herriko erremonte txapelketa

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

18

EZKURRA II

AZPIROZ

30

2022 Ekaina 20

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ALDABE

BARRENETXEA IV

30

EZKURRA II

AZPIROZ

24

2. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

ANSA II

JUANENEA

28

2022 Ekaina 18

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

LARRAÑAGA

29

ZALDUA II

MARTIRENA

35

2. partidua / 40

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

SEGUROLA

AZPIROZ

34

3. partidua / 35

ETXARRI

LABAKA

35

LOITEGI

APEZETXEA

34

2022 Ekaina 13

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

25

ANSA II

JUANENEA

30

2. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

SEGUROLA

AZPIROZ

22

2022 Ekaina 11

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

GOIKOETXEA V

ODEI

35

ETXARRI

APEZETXEA

29

2. partidua / 40

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

EZKURRA II

JUANENEA

35

3. partidua / 35

SEGUROLA

ZUBIRI

25

ALDABE

MARTIRENA

35

2022 Ekaina 6

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

EZKURRA II

ZALDUA

21

2. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

JUANENEA

30

SEGUROLA

AZPIROZ

21

2022 Ekaina 4

17:00 h, Villabona

1. partidua / 35

ZALDUA II

ZUBIRI

35

LOITEGI

ODEI

33

2022 Ekaina 4

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

25

ETXARRI

MARTIRENA

35

2. partidua / 40

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

JUANENEA

38

3. partidua / 35

SEGUROLA

LABAKA

35

URRUTIA II

AZPIROZ

23

2022 Maiatza 30

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

ANSA II

JUANENEA

16

2. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

30

EZKURRA II

ZALDUA

14

2022 Maiatza 28

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ETXARRI

ODEI

35

URRUTIA II

APEZETXEA

28

2. partidua / 40

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

MARTIRENA

36

3. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

SEGUROLA

AZPIROZ

30

ALDABE

LARRAÑAGA

21

2022 Maiatza 23

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

JUANENEA

30

ALDABE

LARRAÑAGA

20

2. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

28

URRIZA

ZUBIRI

30

2022 Maiatza 21

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

MARTIRENA

25

GOIKOETXEA V

ODEI

35

2. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

AZPIROZ

37

3. partidua / 35

ETXARRI

ZUBIRI

33

LOITEGI

LABAKA

35

2022 Maiatza 16

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

ALDABE

LARRAÑAGA

17

2. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

EZKURRA II

ZALDUA

29

SEGUROLA

AZPIROZ

30

2022 Maiatza 14

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

SUSPERREGI

ZUBIRI

24

GOIKOETXEA V

ODEI

35

2. partidua / 40

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

AZPIROZ

38

3. partidua / 35

URRUTIA II

MARTIRENA

35

LOITEGI

APEZETXEA

30

2022 Maiatza 9

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

30

ALDABE

LARRAÑAGA

20

2. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

JUANENEA

30

EZKURRA II

ZALDUA

18

2022 Maiatza 7

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ETXARRI

ODEI

23

URRUTIA II

MARTIRENA

35

2. partidua / 40

ANSA II

LARRAÑAGA

39

EZKURRA II

JUANENEA

40

3. partidua / 35

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

35

LOITEGI

LABAKA

26

2022 Maiatza 2

19:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

EZKURRA II

ZALDUA

30

ALDABE

LARRAÑAGA

23

2. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

25

SEGUROLA

AZPIROZ

30

2022 Apirila 25

19:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

JUANENEA

29

2. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

SEGUROLA

AZPIROZ

17

2022 Apirila 9

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ETXARRI

JUANENEA

26

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

35

2. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

ALDABE

APEZETXEA

35

LOITEGI

ZALDUA

29

3. partidua / 40

ANSA II

BARRENETXEA IV

36

URRIZA

LARRAÑAGA

40

2022 Apirila 2

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

SEGUROLA

ODEI

28

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

35

2. partidua / 40

URRIZA

LARRAÑAGA

40

EZKURRA II

AZPIROZ

24

3. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

ALDABE

APEZETXEA

35

URRUTIA II

LABAKA

19

2022 Martxoa 25

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ODEI

20

LOITEGI

ZALDUA

35

2. partidua / 40

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

JUANENEA

38

3. partidua / 35

SEGUROLA

ZUBIRI

35

ETXARRI

LARRAÑAGA

30

2022 Martxoa 19

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

ETXARRI

MARTIRENA

27

ALDABE

APEZETXEA

35

2. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

38

EZKURRA II

AZPIROZ

40

3. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

URRUTIA II

LABAKA

35

SUSPERREGI

ZUBIRI

16

2022 Martxoa 12

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ODEI

35

SUSPERREGI

ZUBIRI

14

2. partidua / 40

AZPIROZ

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

LARRAÑAGA

26

3. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

LOITEGI

ZALDUA

34

ALDABE

APEZETXEA

35

2022 Martxoa 5

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

URRUTIA II

LABAKA

16

GOIKOETXEA V

ODEI

35

2. partidua / 40

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

EZKURRA II

JUANENEA

29

3. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

ETXARRI

MARTIRENA

25

LOITEGI

ZALDUA

35

2022 Otsaila 19

15:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 35

SEGUROLA

AZPIROZ

33

EZKURRA II

JUANENEA

35

2. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

22

3. partidua / 40

LOITEGI

LARRAÑAGA

40

ALDABE

LABAKA

37

2022 Otsaila 12

15:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 35

ANSA II

LARRAÑAGA

33

EZKURRA II

AZPIROZ

35

2. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

BARRENETXEA IV

30

JUANENEA

14

3. partidua / 40

GOIKOETXEA V

24

SEGUROLA

MARTIRENA

40

2022 Otsaila 5

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

SEGUROLA

ODEI

35

URRUTIA II

LABAKA

22

2. partidua / 40

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

AZPIROZ

39

3. partidua / 40

ETXARRI

ZALDUA

33

LOITEGI

MARTIRENA

40

2022 Urtarrila 29

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ETXARRI

AZPIROZ

34

ALDABE

ZUBIRI

35

2. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

36

EZKURRA II

JUANENEA

40

3. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

ANSA II

30

GOIKOETXEA V

17

2022 Urtarrila 22

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

MARTIRENA

35

LOITEGI

ODEI

31

2. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

31

URRIZA

LABAKA

25

3. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

JUANENEA

30

ZUBIRI

17

2021 Abendua 30

21:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

32

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

ANSA II

MARTIRENA

37

2021 Abendua 24

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

40

JUANENEA

25

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

36

URRIZA

LABAKA

40

3. partidua / 40

ZALDUA II

LARRAÑAGA

31

LOITEGI

ZUBIRI

40

2021 Abendua 18

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

ZUBIRI

35

GOIKOETXEA V

ODEI

30

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

27

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

3. partidua / 40

LOITEGI

BARRENETXEA IV

21

URRIZA

ZALDUA

40

2021 Abendua 16

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

ODEI

31

SUSPERREGI

LABAKA

35

2. partidua / 40

URRIZA

MARTIRENA

40

SEGUROLA

21

3. partidua / 40

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

40

LOITEGI

LARRAÑAGA

28

2021 Abendua 11

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

MARTIRENA

35

SUSPERREGI

32

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

34

URRIZA

LABAKA

40

3. partidua / 40

JUANENEA

ZALDUA

31

SEGUROLA

ZUBIRI

40

2021 Abendua 9

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ZALDUA II

ODEI

35

SUSPERREGI

MARTIRENA

19

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

LARRAÑAGA

27

JUANENEA

40

3. partidua / 40

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

ZUBIRI

26

2021 Abendua 4

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

ODEI

25

SUSPERREGI

LABAKA

35

2. partidua / 40

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

SEGUROLA

LARRAÑAGA

25

3. partidua / 40

URRIZA

ZALDUA

36

ANSA II

ZUBIRI

40

2021 Abendua 2

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ZUBIRI

30

LABAKA

23

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

33

ANSA II

MARTIRENA

40

3. partidua / 40

JUANENEA

ZALDUA

39

LOITEGI

LARRAÑAGA

40

2021 Azaroa 27

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

URRUTIA II

LARRAÑAGA

36

ZALDUA II

ZUBIRI

40

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

31

ANSA II

MARTIRENA

40

3. partidua / 40

JUANENEA

ZALDUA

19

GOIKOETXEA V

12

2021 Azaroa 25

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

KRONIKA JAIALDIA

ZALDUA II

ZALDUA

39

LOITEGI

LABAKA

40

2. partidua / 40

KRONIKA JAIALDIA

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

ZUBIRI

29

2021 Azaroa 20

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

URRUTIA II

LABAKA

40

LOITEGI

ODEI

32

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

40

JUANENEA

33

3. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

LARRAÑAGA

29

2021 Azaroa 13

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

ZALDUA

ZALDUA II

40

GOIKOETXEA V

ODEI

34

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

SEGUROLA

LARRAÑAGA

32

3. partidua / 40

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

ZUBIRI

37

2021 Azaroa 6

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

ZALDUA II

ZUBIRI

40

URRUTIA II

MARTIRENA

19

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

28

3. partidua / 40

SEGUROLA

ZALDUA

40

LOITEGI

LARRAÑAGA

36

2021 Urria 30

22:00 h, Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 40

Azpeitiko erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

37

URRUTIA II

LARRAÑAGA

40

2. partidua / 40

Azpeitiko erremonte txapelketa

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

MARTIRENA

30

2021 Urria 23

22:00 h, Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 40

Azpeitiko erremonte txapelketa

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

URRUTIA II

LARRAÑAGA

29

2. partidua / 40

Azpeitiko erremonte txapelketa

URRIZA

LABAKA

35

ANSA II

MARTIRENA

40

2021 Urria 16

22:00 h, Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 40

Azpeitiko erremonte txapelketa

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

SEGUROLA

33

2. partidua / 40

Azpeitiko erremonte txapelketa

URRIZA

LABAKA

33

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

40

2021 Urria 9

22:00 h, Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 40

Azpeitiko erremonte txapelketa

SEGUROLA

11

URRUTIA II

LARRAÑAGA

40

2. partidua / 40

Azpeitiko erremonte txapelketa

ANSA II

MARTIRENA

40

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

17

2021 Urria 8

19:00 h, Daniel Ugarte (Hendaia)

1. partidua / 40

GOIKOETXEA V

LABAKA

36

ZALDUA II

ZUBIRI

40

2. partidua / 40

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

LARRAÑAGA

28

2021 Iraila 11

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

ANSA II

LABAKA

40

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

39

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

24

BARRENETXEA IV

30

3. partidua / 40

URRUTIA II

ZUBIRI

39

LOITEGI

MARTIRENA

40

2021 Iraila 4

15:15 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRIZA

ZUBIRI

35

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

32

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ANSA II

23

BARRENETXEA IV

30

3. partidua / 40

LOITEGI

LABAKA

21

ZALDUA II

MARTIRENA

40

2021 Abuztua 28

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

LOITEGI

MARTIRENA

35

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

28

ANSA II

30

3. partidua / 40

ZALDUA II

35

URRUTIA II

ZUBIRI

40

2021 Abuztua 26

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

SEGUROLA

LABAKA

40

URRUTIA II

LARRAÑAGA

32

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

30

JUANENEA

17

3. partidua / 40

ZALDUA II

MARTIRENA

34

LOITEGI

40

2021 Abuztua 21

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

SEGUROLA

40

GOIKOETXEA V

LABAKA

39

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

30

BARRENETXEA IV

22

3. partidua / 40

URRUTIA II

ZUBIRI

31

LOITEGI

MARTIRENA

40

2021 Abuztua 19

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

GOIKOETXEA V

40

URRUTIA II

MARTIRENA

38

2. partidua / 30

Binakako txapelketa nagusia

JUANENEA

30

ANSA II

27

3. partidua / 40

SEGUROLA

LABAKA

37

LOITEGI

ZUBIRI

40

2021 Abuztua 14

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

ZALDUA II

LABAKA

35

LOITEGI

40

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

JUANENEA

12

BARRENETXEA IV

30

3. partidua / 40

SEGUROLA

MARTIRENA

33

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

40

2021 Abuztua 12

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

URRUTIA II

LABAKA

30

ZALDUA II

MARTIRENA

40

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

30

ANSA II

28

3. partidua / 40

GOIKOETXEA V

29

LOITEGI

ZUBIRI

40

2021 Abuztua 7

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

ZALDUA II

MARTIRENA

40

LOITEGI

32

2. partidua / 40

URRIZA

ZUBIRI

28

JUANENEA

BARRENETXEA IV

40

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ANSA II

30

GOIKOETXEA V

11

2021 Abuztua 5

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

URRUTIA II

22

LOITEGI

LABAKA

40

2. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

MARTIRENA

29

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ZUBIRI

30

GOIKOETXEA V

19

2021 Uztaila 31

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

URRUTIA II

40

LOITEGI

MARTIRENA

37

2. partidua / 40

SEGUROLA

ZALDUA

14

GOIKOETXEA V

JUANENEA

40

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ANSA II

30

ZUBIRI

26

2021 Uztaila 27

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ZUBIRI

30

ZALDUA II

25

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ZALDUA

30

URRUTIA II

22

2021 Uztaila 24

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

GOIKOETXEA V

15

30

2. partidua / 40

ANSA II

LABAKA

31

JUANENEA

ZUBIRI

40

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

LARRAÑAGA

30

MARTIRENA

10

2021 Uztaila 22

16:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

LARRAÑAGA

25

ZUBIRI

30

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ZALDUA II

30

MARTIRENA

29

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ZALDUA

12

GOIKOETXEA V

30

4. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

30

URRUTIA II

15

2021 Uztaila 20

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ZUBIRI

30

MARTIRENA

22

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

LARRAÑAGA

29

ZALDUA II

30

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

30

ZALDUA

6

4. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

GOIKOETXEA V

30

URRUTIA II

22

2021 Uztaila 14

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

JUANENEA

30

SEGUROLA

LABAKA

20

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

URRIZA

30

ANSA II

LARRAÑAGA

29

3. partidua / 30

San Fermin txapelketa

URRUTIA II

MARTIRENA

21

LOITEGI

ZUBIRI

30

2021 Uztaila 7

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

URRUTIA II

20

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

30

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

JUANENEA

BARRENETXEA IV

26

ANSA II

LARRAÑAGA

30

3. partidua / 30

San Fermin txapelketa

LOITEGI

ZUBIRI

30

ZALDUA II

LABAKA

26

2021 Uztaila 3

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

14

SEGUROLA

ZALDUA

30

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

URRIZA

30

JUANENEA

BARRENETXEA IV

22

3. partidua / 30

San Fermin txapelketa

URRUTIA II

MARTIRENA

27

LOITEGI

ZUBIRI

30

2021 Uztaila 1

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 30

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

29

URRUTIA II

ZALDUA

30

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

URRIZA

30

ANSA II

LARRAÑAGA

25

3. partidua / 30

San Fermin txapelketa

ZALDUA II

LABAKA

24

LOITEGI

ZUBIRI

30

2021 Ekaina 26

18:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

23

LOITEGI

ZALDUA

35

2. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

31

ANSA II

40

3. partidua / 35

JUANENEA

MARTIRENA

35

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

30

2021 Ekaina 18

22:20 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

San Fermin txapelketa

URRUTIA II

MARTIRENA

30

ZALDUA II

LABAKA

11

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

JUANENEA

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

LARRAÑAGA

26

3. partidua / 30

San Fermin txapelketa

GOIKOETXEA V

30

LOITEGI

ZUBIRI

24

2021 Ekaina 7

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

ANSA II

LABAKA

22

2. partidua / 30

Sagardo txapelketa

SEGUROLA

ZUBIRI

30

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

22

2021 Maiatza 31

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

29

2. partidua / 30

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

GOIKOETXEA V

22

2021 Maiatza 24

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

Sagardo txapelketa

SEGUROLA

LARRAÑAGA

21

JUANENEA

ZUBIRI

30

2. partidua / 30

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

GOIKOETXEA V

22

2021 Maiatza 17

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

Sagardo txapelketa

URRUTIA II

BARRENETXEA IV

30

JUANENEA

ZUBIRI

23

2. partidua / 30

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

28

2021 Maiatza 10

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

JUANENEA

ZUBIRI

28

2. partidua / 30

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

ETXARRI

BARRENETXEA IV

23

3. partidua / 30

Sagardo txapelketa

GOIKOETXEA V

27

SEGUROLA

LARRAÑAGA

30

2021 Maiatza 3

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

28

2. partidua / 30

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

GOIKOETXEA V

14

2021 Apirila 26

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

17

ANSA II

LABAKA

30

2. partidua / 30

Sagardo txapelketa

ETXARRI

BARRENETXEA IV

27

GOIKOETXEA V

30

2021 Apirila 19

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

Sagardo txapelketa

ETXARRI

BARRENETXEA IV

26

SEGUROLA

LARRAÑAGA

30

2. partidua / 30

Sagardo txapelketa

JUANENEA

ZUBIRI

24

GOIKOETXEA V

30

2021 Apirila 12

22:15 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

ETXARRI

BARRENETXEA IV

29

2. partidua / 30

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

JUANENEA

ZUBIRI

26

2021 Martxoa 27

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

URRUTIA II

23

MARTIRENA

40

2. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

26

SEGUROLA

ZALDUA

40

2021 Martxoa 19

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

MARTIRENA

32

2021 Martxoa 16

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

URRUTIA II

36

2021 Martxoa 11

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

URRUTIA II

38

2. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

40

MARTIRENA

32

2021 Martxoa 4

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

ETXARRI

ZUBIRI

36

2021 Otsaila 25

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

40

ETXARRI

ZUBIRI

28

2. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

MARTIRENA

29

2021 Otsaila 23

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

MARTIRENA

32

2. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

30

URRUTIA II

40

2021 Otsaila 18

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

ETXARRI

ZUBIRI

34

2. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

URRUTIA II

39

2021 Otsaila 11

16:30 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

29

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

2. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

MARTIRENA

40

URRUTIA II

37

2021 Otsaila 9

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

MARTIRENA

40

ETXARRI

ZUBIRI

39

2021 Otsaila 4

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

SEGUROLA

ZALDUA

39

2. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

URRUTIA II

40

ETXARRI

ZUBIRI

19

2021 Otsaila 2

17:00 h, Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

ZALDUA II

LARRAÑAGA

23

2021 Urtarrila 30

22:00 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 35

JUANENEA

19

ANSA II

LARRAÑAGA

35

2. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

URRIZA

30

BARRENETXEA IV

25

2021 Urtarrila 24

12:00 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

JUANENEA

25

BARRENETXEA IV

30

2. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

URRIZA

30

ANSA II

23

2021 Urtarrila 2

15:30 h, ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

JUANENEA

30