Partiduak eta Emaitzak

Otsaila, 2024

24

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

EZKURRA II

LARRAÑAGA

2. partidua / 30 Tantura

Kutxabank Masters txapelketa

ANSA II

AZPIROZ

3. partidua / 3 Setera

GOIKOETXEA V

JUANENEA

ALDABE

ZALDUA

Otsaila, 2024

17

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

LOITEGI

ZUBIRI

2

15 / 15

JABALERA

APEZETXEA

0

6 / 3

2. partidua / 30 Tantura

Kutxabank Masters txapelketa

JUANENEA

27

AZPIROZ

30

3. partidua / 3 Setera

URRIZA

MARTIRENA

1

15 / 14 / 5

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

2

8 / 15 / 8

Otsaila, 2024

9

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

ZALDUA II

ESKUDERO

0

12 / 14

GURRUTXAGA

AIESTARAN VI

2

15 / 15

2. partidua / 30 tatura

Kutxabank Masters txapelketa

ANSA II

30

AZPIROZ

23

3. partidua / 3 Setera

URRIZA

LARRAÑAGA

2

15 / 15

ALDABE

BARRENETXEA IV

0

12 / 14

Otsaila, 2024

3

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

URRUTIA II

MARTIRENA

0

9 / 6

LOITEGI

APEZETXEA

2

15 / 15

2. partidua / 30 tantura

Kutxabank Masters txapelketa

ANSA II

30

JUANENEA

22

3. partidua / 3 Setera

SEGUROLA

LARRAÑAGA

0

6 / 13

ALDABE

AZPIROZ

2

15 / 15

Urtarrila, 2024

27

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

1

15 / 8 / 7

JABALERA

JUANENEA

2

8 / 15 / 8

2. partidua / 30 tantura

Kutxabank Masters txapelketa

BARRENETXEA IV

23

AZPIROZ

30

3. partidua / 3 Setera

URRIZA

ZUBIRI

2

15 / 11 / 8

EZKURRA II

ZALDUA

1

11 / 15 / 5

Abendua, 2023

30

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

2

15 / 13 / 8

IRAZU

APEZETXEA

1

11 / 15 / 7

2. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

0

13 / 14

URRIZA

AZPIROZ

2

15 / 15

Abendua, 2023

23

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

SEGUROLA

LARRAÑAGA

2

15 / 15

EZKURRA II

JUANENEA

0

6 / 14

2. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

AZPIROZ

2

15 / 11 / 8

ALDABE

BARRENETXEA IV

1

14 / 15 / 1

3. partidua / 3 setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

LOITEGI

ESKUDERO

0

14 / 9

IRAZU

APEZETXEA

2

15 / 15

Abendua, 2023

16

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

2

15 / 15

ARLUZIAGA

ZALDUA

0

11 / 2

2. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

2

14 / 15 / 8

ALDABE

BARRENETXEA IV

1

15 / 10 / 4

3. partidua / 3 Setera

EZKURRA II

JUANENEA

2

15 / 15

SEGUROLA

AZPIROZ

0

13 / 13

Abendua, 2023

14

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GURRUTXAGA

ZUBIRI

0

11 / 6

LOITEGI

ESKUDERO

2

15 / 15

2. partidua / 3 Setera

ANSA II

AZPIROZ

0

11 / 4

URRIZA

LARRAÑAGA

2

15 / 15

3. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

2

15 / 15

IRAZU

APEZETXEA

0

12 / 11

Abendua, 2023

9

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GURRUTXAGA

ZUBIRI

2

15 / 15

ARLUZIAGA

ZALDUA

0

6 / 7

2. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

AZPIROZ

2

15 / 15

EZKURRA II

LARRAÑAGA

0

5 / 14

3. partidua / 3 Setera

LOITEGI

BARRENETXEA IV

0

14 / 9

SEGUROLA

MARTIRENA

2

15 / 15

Abendua, 2023

7

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

LOITEGI

ESKUDERO

0

6 / 6

ARLUZIAGA

ZALDUA

2

15 / 15

2. partidua / 3 Setera

ANSA II

BARRENETXEA IV

1

15 / 11 / 6

ALDABE

EZKURRA II

MARTIRENA

2

12 / 15 / 8

3. partidua / 3 setera

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

AZPIROZ

2

15 / 15

SEGUROLA

JUANENEA

0

3 / 6

Abendua, 2023

2

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GURRUTXAGA

ZUBIRI

1

15 / 11 / 5

IRAZU

APEZETXEA

2

8 / 15 / 8

2. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

2

6 / 15 / 8

EZKURRA II

LARRAÑAGA

1

15 / 11 / 6

3. partidua / 3 Setera

URRIZA

ZALDUA

2

13 / 15 / 8

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

1

15 / 10 / 6

Azaroa, 2023

25

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

LOITEGI

ESKUDERO

2

15 / 11 / 8

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

1

9 / 15 / 7

2. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

ALDABE

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

SEGUROLA

JUANENEA

0

13 / 4

3. partidua / 3 Setera

ANSA II

LARRAÑAGA

1

15 / 12 / 3

EZKURRA II

AZPIROZ

2

10 / 15 / 8

Azaroa, 2023

18

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

URRUTIA II

ZALDUA

0

9 / 7

IRAZU

APEZETXEA

2

15 / 15

2. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

ALDABE

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

EZKURRA II

LARRAÑAGA

0

7 / 14

3. partidua / 3 Setera

ANSA II

ZUBIRI

2

15 / 15

SEGUROLA

MARTIRENA

0

11 / 5

Azaroa, 2023

10

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

2

15 / 15

GURRUTXAGA

ZUBIRI

0

14 / 12

2. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

2

15 / 13 / 8

URRIZA

AZPIROZ

1

12 / 15 / 7

3. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

JUANENEA

2

15 / 9 / 8

EZKURRA II

LARRAÑAGA

1

7 / 15 / 7

Azaroa, 2023

4

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

LOITEGI

ESKUDERO

2

15 / 12 / 8

IRAZU

APEZETXEA

1

8 / 15 / 4

2. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

AZPIROZ

0

10 / 6

ALDABE

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

3. partidua / 3 Setera

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

2

15 / 15

SEGUROLA

JUANENEA

0

11 / 11

Urria, 2023

27

19:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 3 Setera

ANSA II

BARRENETXEA IV

2

15 / 7 / 5

URRIZA

LARRAÑAGA

1

11 / 15 / 2

2. partidua / 3 Setera

Azpeitiko erremonte txapelketa

EZKURRA II

MARTIRENA

2

15 / 15

ALDABE

JUANENEA

0

11 / 4

Urria, 2023

20

19:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 3 Setera

Azpeitiko erremonte txapelketa

ANSA II

ZUBIRI

0

11 / 14

ALDABE

JUANENEA

2

15 / 15

2. partidua / 3 Setera

Azpeitiko erremonte txapelketa

EZKURRA II

MARTIRENA

2

15 / 15

LOITEGI

AZPIROZ

0

4 / 13

Urria, 2023

13

19:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 3 Setera

Azpeitiko erremonte txapelketa

ANSA II

ZUBIRI

2

15 / 15

GURRUTXAGA

LARRAÑAGA

0

7 / 12

2. partidua / 3 Setera

Azpeitiko erremonte txapelketa

URRIZA

APEZETXEA

2

12 / 15 / 5

LOITEGI

AZPIROZ

1

15 / 7 / 0

Urria, 2023

6

19:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 3 Setera

Azpeitiko erremonte txapelketa

ALDABE

JUANENEA

2

15 / 15

GURRUTXAGA

LARRAÑAGA

0

9 / 6

2. partidua / 3 Setera

Azpeitiko erremonte txapelketa

URRIZA

APEZETXEA

0

11 / 14

EZKURRA II

MARTIRENA

2

15 / 15

Urria, 2023

1

18:30 h

Urnietako Udal pilotalekua

1. partidua / 3 Setera

GOIKOETXEA V

ANSA II

2

15 / 15

LOITEGI

AZPIROZ

0

14 / 9

Iraila, 2023

29

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 20 tantora

KRONIKA JAIALDIA

LOITEGI

APEZETXEA

20

GURRUTXAGA

ZUBIRI

6

2. partidua / 20 tantura

KRONIKA JAIALDIA

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

20

GURRUTXAGA

ZUBIRI

14

3. partidua / 20 tantora

KRONIKA JAIALDIA

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

20

LOITEGI

APEZETXEA

12

Iraila, 2023

23

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

GROSS

ALDABE

BARRENETXEA IV

2

9 / 5

EZKURRA II

AZPIROZ

0

10 / 10

2. partidua / 3 Setera

GROSS

URRIZA

JUANENEA

0

8 / 5

ANSA II

LARRAÑAGA

2

10 / 10

3. partidua / 3 Setera

GROSS

EZKURRA II

AZPIROZ

2

15 / 15

ANSA II

LARRAÑAGA

0

13 / 13

Iraila, 2023

9

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

URRIZA

LARRAÑAGA

2

15 / 13 / 5

ALDABE

BARRENETXEA IV

1

13 / 15 / 1

2. partidua / 30 Tantora

Buruz buruko sari nagusia

ANSA II

30

JUANENEA

17

3. partidua / 3 Setera

EZKURRA II

ZALDUA

2

15 / 5 / 5

SEGUROLA

MARTIRENA

1

11 / 15 / 4

Iraila, 2023

2

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

SEGUROLA

MARTIRENA

1

10 / 15 / 2

ALDABE

AZPIROZ

2

15 / 10 / 5

2. partidua / 30 Tantora

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

21

JUANENEA

30

3. partidua / 3 Setera

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

0

12 / 10

LOITEGI

ZUBIRI

2

15 / 15

Abuztua, 2023

26

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

LOITEGI

ODEI

2

15 / 15

GURRUTXAGA

ZALDUA

0

11 / 10

2. partidua / 30 Tantora

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

30

BARRENETXEA IV

20

3. partidua / 3 Setera

ALDABE

MARTIRENA

2

12 / 15 / 5

GOIKOETXEA V

AZPIROZ

1

15 / 11 / 2

Abuztua, 2023

24

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

URRUTIA II

AIESTARAN VI

1

15 / 6 / 0

IRAZU

APEZETXEA

2

8 / 15 / 5

2. partidua / 30 Tantora

Buruz buruko sari nagusia

ANSA II

30

JUANENEA

20

3. partidua / 3 Setera

EZKURRA II

ZALDUA

1

14 / 15 / 3

SEGUROLA

AZPIROZ

2

15 / 11 / 5

Abuztua, 2023

19

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

ZALDUA II

AIESTARAN VI

2

12 / 15 / 5

GURRUTXAGA

APEZETXEA

1

15 / 14 / 2

2. partidua / 30 Tantora

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

30

JUANENEA

17

3. partidua / 3 Setera

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

2

15 / 13 / 5

LOITEGI

AZPIROZ

1

10 / 15 / 1

Abuztua, 2023

17

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

URRUTIA II

MARTIRENA

2

15 / 15

IRAZU

ZALDUA

0

10 / 12

2. partidua / 30 Tantora

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

23

ANSA II

30

3. partidua / 3 Setera

EZKURRA II

ZUBIRI

1

15 / 5 / 4

SEGUROLA

AZPIROZ

2

12 / 15 / 5

Abuztua, 2023

12

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

LOITEGI

ZUBIRI

2

11 / 15 / 5

ZALDUA II

ZALDUA

1

3 / 15 / 14

2. partidua / 30 Tantora

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

27

3. partidua / 3 Setera

SEGUROLA

LARRAÑAGA

1

15 / 4 / 2

EZKURRA II

MARTIRENA

2

14 / 15 / 5

Abuztua, 2023

10

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

URRUTIA II

ZUBIRI

2

15 / 15

GURRUTXAGA

ESKUDERO

0

12 / 7

2. partidua / 30 Tantora

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

23

JUANENEA

30

3. partidua / 3 Setera

ANSA II

ZALDUA

2

15 / 15

ALDABE

AZPIROZ

0

14 / 12

Abuztua, 2023

5

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantura

URRIZA

LARRAÑAGA

21

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

30

2. partidua / 30 tantura

Buruz buruko sari nagusia

JUANENEA

30

AZPIROZ

28

3. partidua / 40 tantura

EZKURRA II

ESKUDERO

36

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

40

Abuztua, 2023

3

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantura

GURRUTXAGA

ZUBIRI

35

IRAZU

APEZETXEA

28

2. partidua / 30 tantura

Buruz buruko sari nagusia

AZPIROZ

30

LARRAÑAGA

21

3. partidua / 40 tantura

URRIZA

JUANENEA

28

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

Uztaila, 2023

30

18:00 h

Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partidua / 3 Setera

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

LOITEGI

MARTIRENA

1

15 / 12 / 1

ZALDUA II

ZALDUA

2

14 / 15 / 5

2. partidua / 3 Setera

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

URRIZA

JUANENEA

2

15 / 13 / 5

ALDABE

BARRENETXEA IV

1

10 / 15 / 3

Uztaila, 2023

29

18:00 h

Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partidua / 3 Setera

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

LOITEGI

MARTIRENA

2

15 / 15

URRUTIA II

ZUBIRI

0

11 / 11

2. partidua / 3 Setera

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

ANSA II

LARRAÑAGA

0

12 / 3

ALDABE

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

Uztaila, 2023

28

18:00 h

Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partidua / 3 Setera

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

1

11 / 15 / 2

ZALDUA II

ZALDUA

2

15 / 8 / 5

2. partidua / 3 Setera

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

URRIZA

JUANENEA

2

15 / 15

SEGUROLA

AZPIROZ

0

7 / 12

Uztaila, 2023

27

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantura

Buruz buruko sari nagusia

GOIKOETXEA V

22

LARRAÑAGA

30

Uztaila, 2023

25

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30 Tantura

Buruz buruko sari nagusia

GOIKOETXEA V

30

ALDABE

21

2. partidua / 30 Tantura

Buruz buruko sari nagusia

MARTIRENA

29

LARRAÑAGA

30

Uztaila, 2023

22

17:00 h

Amezketa

1. partidua / 3 Setera

SEGUROLA

MARTIRENA

2

15 / 15

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

0

10 / 3

2. partidua / 3 Setera

ANSA II

LARRAÑAGA

1

15 / 9 / 0

ALDABE

AZPIROZ

2

14 / 15 / 5

Uztaila, 2023

20

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30 Tantura

Buruz buruko sari nagusia

APEZETXEA

18

ALDABE

30

2. partidua / 30 Tantura

Buruz buruko sari nagusia

LARRAÑAGA

30

ESKUDERO

22

Uztaila, 2023

18

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantora

Buruz buruko sari nagusia

ALDABE

30

URRUTIA II

10

2. partidua / 30 tantora

Buruz buruko sari nagusia

ESKUDERO

30

AIESTARAN VI

0

Uztaila, 2023

15

21:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

ZALDUA II

ESKUDERO

2

14 / 15 / 5

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

1

15 / 9 / 3

2. partidua / 3 Setera

Jai-alai Summer Season

AZPIROZ

LARRAÑAGA

0

13 / 14

BARRENETXEA IV

JUANENEA

2

15 / 15

Uztaila, 2023

13

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

GURRUTXAGA

ZUBIRI

2

8 / 15 / 5

IRAZU

ZALDUA

1

15 / 8 / 2

2. partidua / 3 Setera

Jai-alai Summer Season

SEGUROLA

ANSA II

1

7 / 15 / 2

BARRENETXEA IV

JUANENEA

2

15 / 6 / 5

3. partidua / 3 Setera

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

1

15 / 7 / 2

ALDABE

APEZETXEA

2

9 / 15 / 5

Uztaila, 2023

8

22:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

IRAZU

ZUBIRI

1

15 / 11 / 0

LOITEGI

AIESTARAN VI

2

13 / 15 / 5

2. partidua / 3 Setera

Jai-alai Summer Season

BARRENETXEA IV

JUANENEA

1

11 / 15 / 3

AZPIROZ

LARRAÑAGA

2

15 / 12 / 5

3. partidua / 3 Setera

Jai-alai Summer Season

ALDABE

URRIZA

2

15 / 15

SEGUROLA

ANSA II

0

12 / 4

Uztaila, 2023

6

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

ZALDUA II

ESKUDERO

2

15 / 15

GURRUTXAGA

APEZETXEA

0

7 / 14

2. partidua / 3 Setera

Jai-alai Summer Season

ALDABE

URRIZA

1

6 / 15 / 3

AZPIROZ

LARRAÑAGA

2

15 / 3 / 5

3. partidua / 3 Setera

Jai-alai Summer Season

BARRENETXEA IV

JUANENEA

1

15 / 5 / 4

SEGUROLA

ANSA II

2

6 / 15 / 5

Uztaila, 2023

1

22:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

Jai-alai Summer Season

ALDABE

URRIZA

0

13 / 6

BARRENETXEA IV

JUANENEA

2

15 / 15

2. partidua / 3 Setera

Jai-alai Summer Season

SEGUROLA

ANSA II

2

14 / 15 / 5

AZPIROZ

LARRAÑAGA

1

15 / 13 / 1

3. partidua / 3 Setera

URRUTIA II

ZALDUA

0

9 / 8

GURRUTXAGA

MARTIRENA

2

15 / 15

Ekaina, 2023

18

12:00 h

Zumarragako pilotalekua

1. partidua / 3 Setera

GURRUTXAGA

APEZETXEA

2

13 / 15 / 5

ZALDUA II

ESKUDERO

1

15 / 12 / 3

2. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI herriz herri

EZKURRA II

JUANENEA

2

15 / 15

GOIKOETXEA V

AZPIROZ

0

8 / 14

Ekaina, 2023

12

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

ALDABE

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

ANSA II

LARRAÑAGA

0

7 / 14

2. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

1

11 / 14 / 2

SEGUROLA

JUANENEA

2

15 / 10 / 5

Ekaina, 2023

5

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

2

15 / 15

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

0

14 / 2

2. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

SEGUROLA

JUANENEA

2

13 / 15 / 5

EZKURRA II

ZUBIRI

1

15 / 13 / 2

Ekaina, 2023

2

20:00 h

Jostaldi pilotalekua (Hondarribia)

1. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI herriz herri

URRUTIA II

ODEI

1

13 / 15 / 1

LOITEGI

AIESTARAN VI

2

15 / 11 / 5

2. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI herriz herri

ANSA II

LARRAÑAGA

2

15 / 15

ALDABE

AZPIROZ

0

11 / 5

Maiatza, 2023

29

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

EZKURRA II

ZUBIRI

1

15 / 12 / 4

SEGUROLA

JUANENEA

2

10 / 15 / 5

2. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

2

15 / 15

ALDABE

AZPIROZ

0

11 / 11

Maiatza, 2023

27

18:00 h

Villabona

1. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI herriz herri

IRAZU

ODEI

1

15 / 12 / 4

ZALDUA II

ESKUDERO

2

6 / 15 / 5

2. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI herriz herri

ANSA II

ZALDUA

0

8 / 14

GOIKOETXEA V

AZPIROZ

2

15 / 15

Maiatza, 2023

26

18:00 h

Altsasu

1. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI herriz herri

URRUTIA II

APEZETXEA

1

15 / 13 / 3

ZALDUA II

ESKUDERO

2

5 / 15 / 5

2. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI herriz herri

URRIZA

JUANENEA

2

15 / 15

ALDABE

BARRENETXEA IV

0

10 / 9

Maiatza, 2023

22

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

ZALDUA

0

12 / 8

EZKURRA II

ZUBIRI

2

15 / 15

2. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

SEGUROLA

JUANENEA

0

12 / 5

ALDABE

AZPIROZ

2

15 / 15

Maiatza, 2023

19

19:00 h

Zestoa

1. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI herriz herri

GURRUTXAGA

APEZETXEA

2

15 / 15

LOITEGI

AIESTARAN VI

0

13 / 12

2. partidua / 3 Setera

ERREMONTARI herriz herri

URRIZA

MARTIRENA

1

14 / 15 / 3

ALDABE

JUANENEA

2

15 / 13 / 5

Maiatza, 2023

15

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

0

14 / 3

SEGUROLA

JUANENEA

2

15 / 15

2. partidua / 3 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

2

15 / 15

ANSA II

ZALDUA

0

10 / 3

Maiatza, 2023

13

17:00 h

Antzizar Kiroldegia (Beasain)

1. partidua / 3 setera

ERREMONTARI herriz herri

IRAZU

ESKUDERO

2

15 / 15

GURRUTXAGA

AIESTARAN VI

0

3 / 8

2. partidua / 3 setera

ERREMONTARI herriz herri

EZKURRA II

MARTIRENA

1

15 / 13 / 3

ANSA II

ZUBIRI

2

8 / 15 / 5

Maiatza, 2023

12

19:00 h

Orioko udal pilotalekua

1. partidua / 3 setera

ERREMONTARI herriz herri

URRUTIA II

APEZETXEA

2

15 / 15

ZALDUA II

ODEI

0

12 / 14

2. partidua / 3 setera

ERREMONTARI herriz herri

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

2

12 / 15 / 5

ALDABE

JUANENEA

1

15 / 9 / 2

Maiatza, 2023

8

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

2

15 / 11 / 5

EZKURRA II

ZUBIRI

1

6 / 15 / 3

2. partidua / 3 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

2

7 / 15 / 5

ALDABE

AZPIROZ

1

15 / 10 / 4

Maiatza, 2023

1

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

1

15 / 12 / 4

SEGUROLA

JUANENEA

2

6 / 15 / 5

2. partidua / 3 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ALDABE

AZPIROZ

0

9 / 12

EZKURRA II

ZUBIRI

2

15 / 15

Apirila, 2023

24

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 3 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

2

15 / 12 / 5

EZKURRA II

ZUBIRI

1

14 / 15 / 2

2. partidua / 3 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

ZALDUA

2

15 / 12 / 5

SEGUROLA

JUANENEA

1

10 / 15 / 1

Apirila, 2023

22

18:00 h

Atari-Soro (Aizarnazabal)

1. partidua / 3 setera

ERREMONTARI herriz herri

GURRUTXAGA

APEZETXEA

2

IRAZU

ESKUDERO

1

2. partidua / 2 setera

ERREMONTARI herriz herri

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

0

EZKURRA II

AZPIROZ

2

Apirila, 2023

17

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 2 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

0

7 / 12

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

2. partidua / 3 setera

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

ZALDUA

1

9 / 15 / 1

ALDABE

AZPIROZ

2

15 / 12 / 5

Apirila, 2023

8

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ZALDUA II

ESKUDERO

35

IRAZU

APEZETXEA

25

2. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

30

GURRUTXAGA

ZALDUA

35

3. partidua / 40

URRIZA

AZPIROZ

33

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

Apirila, 2023

1

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

ZALDUA II

ODEI

30

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

35

2. partidua / 40

URRIZA

LARRAÑAGA

36

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

3. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

GURRUTXAGA

ZALDUA

35

IRAZU

MARTIRENA

28

Martxoa, 2023

25

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

ZALDUA II

ODEI

23

LOITEGI

ESKUDERO

35

2. partidua / 40

EZKURRA II

ZALDUA

29

ANSA II

AZPIROZ

40

3. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

35

URRUTIA II

APEZETXEA

15

Martxoa, 2023

18

12:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

30

LOITEGI

MARTIRENA

18

2. partidua / 30

URRIZA

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

EZKURRA II

LARRAÑAGA

11

Martxoa, 2023

11

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

IRAZU

ZUBIRI

3

ZALDUA II

ODEI

35

2. partidua / 40

URRIZA

LABAKA

40

ALDABE

LARRAÑAGA

38

3. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

SEGUROLA

AZPIROZ

35

ANSA II

ZALDUA

34

Martxoa, 2023

4

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

31

GURRUTXAGA

ZALDUA

35

2. partidua / 40

URRIZA

AZPIROZ

37

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

3. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

LOITEGI

ESKUDERO

16

IRAZU

ZUBIRI

35

Otsaila, 2023

18

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

30

URRIZA

APEZETXEA

27

2. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

BARRENETXEA IV

29

ANSA II

30

3. partidua / 40

EZKURRA II

LABAKA

35

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

40

Otsaila, 2023

11

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

SEGUROLA

ZUBIRI

26

ALDABE

ZALDUA

30

2. partidua / 30

URRIZA

AZPIROZ

30

EZKURRA II

LARRAÑAGA

28

3. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

BARRENETXEA IV

24

ANSA II

30

Otsaila, 2023

4

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

39

LOITEGI

ZUBIRI

40

2. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

ANSA II

30

EZKURRA II

17

3. partidua / 40

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

ALDABE

AZPIROZ

27

Urtarrila, 2023

28

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

URRUTIA II

MARTIRENA

40

ZALDUA II

LABAKA

32

2. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

BARRENETXEA IV

30

EZKURRA II

27

3. partidua / 40

URRIZA

ZUBIRI

40

ANSA II

ZALDUA

32

Urtarrila, 2023

21

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

URRIZA

LARRAÑAGA

18

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

30

2. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

EZKURRA II

30

AZPIROZ

21

3. partidua / 40

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

30

LOITEGI

MARTIRENA

40

Abendua, 2022

29

17:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

LOITEGI

ZALDUA

28

ALDABE

ODEI

35

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

34

3. partidua / 40

EZKURRA II

JUANENEA

35

ANSA II

AZPIROZ

30

Abendua, 2022

24

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

EZKURRA II

ZUBIRI

35

ALDABE

LARRAÑAGA

30

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

JUANENEA

20

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

3. partidua / 40

SEGUROLA

MARTIRENA

40

LOITEGI

AZPIROZ

39

Abendua, 2022

17

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

GOIKOETXEA V

ODEI

35

LOITEGI

LABAKA

32

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

EZKURRA II

MARTIRENA

25

3. partidua / 40

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

AZPIROZ

30

Abendua, 2022

10

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

ZUBIRI

14

LOITEGI

LABAKA

35

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

JUANENEA

40

EZKURRA II

MARTIRENA

22

3. partidua / 40

SEGUROLA

ZALDUA

40

ALDABE

LARRAÑAGA

31

Abendua, 2022

3

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

LARRAÑAGA

35

ETXARRI

ZALDUA

34

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

27

ALDABE

AZPIROZ

40

3. partidua / 40

ANSA II

LABAKA

19

SEGUROLA

MARTIRENA

40

Azaroa, 2022

26

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ZALDUA II

MARTIRENA

35

LOITEGI

ODEI

17

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

33

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

3. partidua / 40

ANSA II

ZALDUA

40

ALDABE

JUANENEA

29

Azaroa, 2022

19

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ETXARRI

ZALDUA

28

LOITEGI

ZUBIRI

35

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

JUANENEA

40

ALDABE

AZPIROZ

37

3. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

EZKURRA II

LARRAÑAGA

26

Azaroa, 2022

12

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

LARRAÑAGA

12

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

EZKURRA II

MARTIRENA

40

ALDABE

AZPIROZ

29

3. partidua / 40

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

ZALDUA II

ZUBIRI

31

Azaroa, 2022

5

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

MARTIRENA

16

ETXARRI

APEZETXEA

35

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

JUANENEA

40

SEGUROLA

LARRAÑAGA

34

3. partidua / 40

ALDABE

BARRENETXEA IV

36

EZKURRA II

AZPIROZ

40

Urria, 2022

29

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ETXARRI

APEZETXEA

35

URRUTIA II

ZUBIRI

30

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

EZKURRA II

MARTIRENA

32

3. partidua / 40

SEGUROLA

LABAKA

40

LOITEGI

LARRAÑAGA

35

Urria, 2022

29

16:30 h

Villabona

1. partidua / 35

ZALDUA II

ODEI

32

IRAZU

ZALDUA

35

2. partidua / 35

ANSA II

JUANENEA

33

ALDABE

AZPIROZ

35

Urria, 2022

22

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ZALDUA II

ZALDUA

35

ETXARRI

LABAKA

19

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

JUANENEA

27

3. partidua / 40

EZKURRA II

ZUBIRI

40

ALDABE

LARRAÑAGA

35

Urria, 2022

15

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

APEZETXEA

35

ZALDUA II

ODEI

30

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

ALDABE

AZPIROZ

28

3. partidua / 40

LOITEGI

BARRENETXEA IV

39

EZKURRA II

ZALDUA

40

Urria, 2022

14

19:00 h

Altsasu

1. partidua / 35

LOITEGI

ZALDUA

35

ETXARRI

MARTIRENA

27

2. partidua / 35

ALDABE

BARRENETXEA IV

27

EZKURRA II

AZPIROZ

35

Urria, 2022

7

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 20

KRONIKA JAIALDIA

LOITEGI

BARRENETXEA IV

20

SEGUROLA

LARRAÑAGA

15

2. partidua / 20

KRONIKA JAIALDIA

EZKURRA II

APEZETXEA

20

ANSA II

MARTIRENA

17

3. partidua / 20

KRONIKA JAIALDIA

EZKURRA II

APEZETXEA

20

LOITEGI

BARRENETXEA IV

18

Urria, 2022

2

19:00 h

Urnietako Udal pilotalekua

1. partidua / 35

GOIKOETXEA V

ANSA II

35

LOITEGI

AZPIROZ

34

Iraila, 2022

10

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ANSA II

ZUBIRI

30

EZKURRA II

MARTIRENA

29

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

27

URRIZA

30

3. partidua / 40

SEGUROLA

JUANENEA

34

GOIKOETXEA V

AZPIROZ

40

Iraila, 2022

3

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

SEGUROLA

AZPIROZ

30

EZKURRA II

JUANENEA

20

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

23

3. partidua / 40

URRUTIA II

LARRAÑAGA

40

LOITEGI

APEZETXEA

33

Abuztua, 2022

27

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

LARRAÑAGA

24

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

30

JUANENEA

23

3. partidua / 40

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

31

ZALDUA II

MARTIRENA

40

Abuztua, 2022

25

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ZALDUA II

MARTIRENA

29

URRUTIA II

AZPIROZ

35

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

23

ANSA II

30

3. partidua / 40

SEGUROLA

LARRAÑAGA

23

EZKURRA II

APEZETXEA

40

Abuztua, 2022

20

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

MARTIRENA

30

LOITEGI

APEZETXEA

35

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

19

URRIZA

30

3. partidua / 40

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

GOIKOETXEA V

AZPIROZ

27

Abuztua, 2022

19

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ETXARRI

LABAKA

30

LOITEGI

APEZETXEA

35

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ANSA II

30

JUANENEA

21

3. partidua / 30

EZKURRA II

ZUBIRI

30

SEGUROLA

AZPIROZ

28

Abuztua, 2022

13

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

LOITEGI

ZUBIRI

35

ETXARRI

MARTIRENA

23

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

30

ANSA II

22

3. partidua / 40

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

28

EZKURRA II

AZPIROZ

40

Abuztua, 2022

11

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

LABAKA

29

ZALDUA II

ODEI

35

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

30

JUANENEA

29

3. partidua / 40

ANSA II

MARTIRENA

31

EZKURRA II

LARRAÑAGA

40

Abuztua, 2022

6

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ZALDUA II

LARRAÑAGA

35

ETXARRI

ZUBIRI

31

2. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

AZPIROZ

36

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

JUANENEA

30

EZKURRA II

17

Abuztua, 2022

4

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

GOIKOETXEA V

ODEI

35

LOITEGI

APEZETXEA

33

2. partidua / 40

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

JUANENEA

26

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

EZKURRA II

30

AZPIROZ

23

Uztaila, 2022

31

17:30 h

Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partidua / 35

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

ZALDUA II

MARTIRENA

23

GOIKOETXEA V

ODEI

35

2. partidua / 35

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

EZKURRA II

JUANENEA

25

ANSA II

AZPIROZ

35

Uztaila, 2022

30

17:30 h

Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partidua / 35

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ODEI

35

LOITEGI

APEZETXEA

23

2. partidua / 35

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

EZKURRA II

JUANENEA

35

Uztaila, 2022

29

17:30 h

Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partidua / 35

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

ZALDUA II

MARTIRENA

35

ETXARRI

LABAKA

26

2. partidua / 35

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

26

ANSA II

AZPIROZ

35

Uztaila, 2022

28

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ETXARRI

ZALDUA

35

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

32

2. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

MARTIRENA

31

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

JUANENEA

30

AZPIROZ

15

Uztaila, 2022

23

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

GOIKOETXEA V

15

EZKURRA II

30

2. partidua / 40

SEGUROLA

JUANENEA

40

ALDABE

MARTIRENA

38

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ZUBIRI

17

AZPIROZ

30

Uztaila, 2022

19

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ZALDUA

10

AZPIROZ

30

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ZALDUA II

18

EZKURRA II

30

Uztaila, 2022

15

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ALDABE

ZUBIRI

30

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

20

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

ANSA II

AZPIROZ

30

EZKURRA II

JUANENEA

26

Uztaila, 2022

12

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

EZKURRA II

30

MARTIRENA

21

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

AZPIROZ

30

APEZETXEA

13

Uztaila, 2022

9

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ZALDUA II

ZUBIRI

27

URRUTIA II

MARTIRENA

35

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

24

EZKURRA II

JUANENEA

30

3. partidua / 35

SEGUROLA

APEZETXEA

35

LOITEGI

ZALDUA

21

Uztaila, 2022

7

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

ZUBIRI

35

LOITEGI

ODEI

28

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

URRIZA

LABAKA

7

EZKURRA II

JUANENEA

18

3. partidua / 30

San Fermin txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

24

ANSA II

AZPIROZ

30

Uztaila, 2022

5

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

MARTIRENA

30

ODEI

17

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

URRUTIA II

24

APEZETXEA

30

Uztaila, 2022

4

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

San Fermin txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

30

EZKURRA II

JUANENEA

17

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

URRIZA

LABAKA

23

ANSA II

AZPIROZ

30

Ekaina, 2022

27

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

San Fermin txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

30

URRIZA

LABAKA

23

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

ANSA II

AZPIROZ

25

EZKURRA II

JUANENEA

30

Ekaina, 2022

26

12:00 h

Olaberria

1. partidua / 30

Euskal Herriko erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

30

LOITEGI

LARRAÑAGA

18

2. partidua / 30

Euskal Herriko erremonte txapelketa

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

18

EZKURRA II

AZPIROZ

30

Ekaina, 2022

20

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ALDABE

BARRENETXEA IV

30

EZKURRA II

AZPIROZ

24

2. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

ANSA II

JUANENEA

28

Ekaina, 2022

18

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

LARRAÑAGA

29

ZALDUA II

MARTIRENA

35

2. partidua / 40

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

SEGUROLA

AZPIROZ

34

3. partidua / 35

ETXARRI

LABAKA

35

LOITEGI

APEZETXEA

34

Ekaina, 2022

13

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

25

ANSA II

JUANENEA

30

2. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

SEGUROLA

AZPIROZ

22

Ekaina, 2022

11

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

GOIKOETXEA V

ODEI

35

ETXARRI

APEZETXEA

29

2. partidua / 40

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

EZKURRA II

JUANENEA

35

3. partidua / 35

SEGUROLA

ZUBIRI

25

ALDABE

MARTIRENA

35

Ekaina, 2022

6

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

EZKURRA II

ZALDUA

21

2. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

JUANENEA

30

SEGUROLA

AZPIROZ

21

Ekaina, 2022

4

17:00 h

Villabona

1. partidua / 35

ZALDUA II

ZUBIRI

35

LOITEGI

ODEI

33

Ekaina, 2022

4

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

25

ETXARRI

MARTIRENA

35

2. partidua / 40

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

JUANENEA

38

3. partidua / 35

SEGUROLA

LABAKA

35

URRUTIA II

AZPIROZ

23

Maiatza, 2022

30

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

ANSA II

JUANENEA

16

2. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

30

EZKURRA II

ZALDUA

14

Maiatza, 2022

28

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ETXARRI

ODEI

35

URRUTIA II

APEZETXEA

28

2. partidua / 40

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

MARTIRENA

36

3. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

SEGUROLA

AZPIROZ

30

ALDABE

LARRAÑAGA

21

Maiatza, 2022

23

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

JUANENEA

30

ALDABE

LARRAÑAGA

20

2. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

28

URRIZA

ZUBIRI

30

Maiatza, 2022

21

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

MARTIRENA

25

GOIKOETXEA V

ODEI

35

2. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

AZPIROZ

37

3. partidua / 35

ETXARRI

ZUBIRI

33

LOITEGI

LABAKA

35

Maiatza, 2022

16

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

ALDABE

LARRAÑAGA

17

2. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

EZKURRA II

ZALDUA

29

SEGUROLA

AZPIROZ

30

Maiatza, 2022

14

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

SUSPERREGI

ZUBIRI

24

GOIKOETXEA V

ODEI

35

2. partidua / 40

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

AZPIROZ

38

3. partidua / 35

URRUTIA II

MARTIRENA

35

LOITEGI

APEZETXEA

30

Maiatza, 2022

9

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

30

ALDABE

LARRAÑAGA

20

2. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

JUANENEA

30

EZKURRA II

ZALDUA

18

Maiatza, 2022

7

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ETXARRI

ODEI

23

URRUTIA II

MARTIRENA

35

2. partidua / 40

ANSA II

LARRAÑAGA

39

EZKURRA II

JUANENEA

40

3. partidua / 35

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

35

LOITEGI

LABAKA

26

Maiatza, 2022

2

19:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

EZKURRA II

ZALDUA

30

ALDABE

LARRAÑAGA

23

2. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

25

SEGUROLA

AZPIROZ

30

Apirila, 2022

25

19:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

JUANENEA

29

2. partidua / 30

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

SEGUROLA

AZPIROZ

17

Apirila, 2022

9

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ETXARRI

JUANENEA

26

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

35

2. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

ALDABE

APEZETXEA

35

LOITEGI

ZALDUA

29

3. partidua / 40

ANSA II

BARRENETXEA IV

36

URRIZA

LARRAÑAGA

40

Apirila, 2022

2

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

SEGUROLA

ODEI

28

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

35

2. partidua / 40

URRIZA

LARRAÑAGA

40

EZKURRA II

AZPIROZ

24

3. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

ALDABE

APEZETXEA

35

URRUTIA II

LABAKA

19

Martxoa, 2022

25

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ODEI

20

LOITEGI

ZALDUA

35

2. partidua / 40

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

JUANENEA

38

3. partidua / 35

SEGUROLA

ZUBIRI

35

ETXARRI

LARRAÑAGA

30

Martxoa, 2022

19

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

ETXARRI

MARTIRENA

27

ALDABE

APEZETXEA

35

2. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

38

EZKURRA II

AZPIROZ

40

3. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

URRUTIA II

LABAKA

35

SUSPERREGI

ZUBIRI

16

Martxoa, 2022

12

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ODEI

35

SUSPERREGI

ZUBIRI

14

2. partidua / 40

AZPIROZ

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

LARRAÑAGA

26

3. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

LOITEGI

ZALDUA

34

ALDABE

APEZETXEA

35

Martxoa, 2022

5

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

URRUTIA II

LABAKA

16

GOIKOETXEA V

ODEI

35

2. partidua / 40

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

EZKURRA II

JUANENEA

29

3. partidua / 35

BERRIA erremonte txapelketa

ETXARRI

MARTIRENA

25

LOITEGI

ZALDUA

35

Otsaila, 2022

19

15:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 35

SEGUROLA

AZPIROZ

33

EZKURRA II

JUANENEA

35

2. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

22

3. partidua / 40

LOITEGI

LARRAÑAGA

40

ALDABE

LABAKA

37

Otsaila, 2022

12

15:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 35

ANSA II

LARRAÑAGA

33

EZKURRA II

AZPIROZ

35

2. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

BARRENETXEA IV

30

JUANENEA

14

3. partidua / 40

GOIKOETXEA V

24

SEGUROLA

MARTIRENA

40

Otsaila, 2022

5

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

SEGUROLA

ODEI

35

URRUTIA II

LABAKA

22

2. partidua / 40

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

AZPIROZ

39

3. partidua / 40

ETXARRI

ZALDUA

33

LOITEGI

MARTIRENA

40

Urtarrila, 2022

29

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ETXARRI

AZPIROZ

34

ALDABE

ZUBIRI

35

2. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

36

EZKURRA II

JUANENEA

40

3. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

ANSA II

30

GOIKOETXEA V

17

Urtarrila, 2022

22

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

MARTIRENA

35

LOITEGI

ODEI

31

2. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

31

URRIZA

LABAKA

25

3. partidua / 30

Kutxabank Masters txapelketa

JUANENEA

30

ZUBIRI

17

Abendua, 2021

30

21:15 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

32

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

ANSA II

MARTIRENA

37

Abendua, 2021

24

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

40

JUANENEA

25

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

36

URRIZA

LABAKA

40

3. partidua / 40

ZALDUA II

LARRAÑAGA

31

LOITEGI

ZUBIRI

40

Abendua, 2021

18

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

ZUBIRI

35

GOIKOETXEA V

ODEI

30

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

27

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

3. partidua / 40

LOITEGI

BARRENETXEA IV

21

URRIZA

ZALDUA

40

Abendua, 2021

16

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

ODEI

31

SUSPERREGI

LABAKA

35

2. partidua / 40

URRIZA

MARTIRENA

40

SEGUROLA

21

3. partidua / 40

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

40

LOITEGI

LARRAÑAGA

28

Abendua, 2021

11

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

MARTIRENA

35

SUSPERREGI

32

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

34

URRIZA

LABAKA

40

3. partidua / 40

JUANENEA

ZALDUA

31

SEGUROLA

ZUBIRI

40

Abendua, 2021

9

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

ZALDUA II

ODEI

35

SUSPERREGI

MARTIRENA

19

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

LARRAÑAGA

27

JUANENEA

40

3. partidua / 40

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

ZUBIRI

26

Abendua, 2021

4

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

ODEI

25

SUSPERREGI

LABAKA

35

2. partidua / 40

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

SEGUROLA

LARRAÑAGA

25

3. partidua / 40

URRIZA

ZALDUA

36

ANSA II

ZUBIRI

40

Abendua, 2021

2

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

ZUBIRI

30

LABAKA

23

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

33

ANSA II

MARTIRENA

40

3. partidua / 40

JUANENEA

ZALDUA

39

LOITEGI

LARRAÑAGA

40

Azaroa, 2021

27

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

URRUTIA II

LARRAÑAGA

36

ZALDUA II

ZUBIRI

40

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

31

ANSA II

MARTIRENA

40

3. partidua / 40

JUANENEA

ZALDUA

19

GOIKOETXEA V

12

Azaroa, 2021

25

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

KRONIKA JAIALDIA

ZALDUA II

ZALDUA

39

LOITEGI

LABAKA

40

2. partidua / 40

KRONIKA JAIALDIA

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

ZUBIRI

29

Azaroa, 2021

20

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

URRUTIA II

LABAKA

40

LOITEGI

ODEI

32

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

40

JUANENEA

33

3. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

LARRAÑAGA

29

Azaroa, 2021

13

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

ZALDUA

ZALDUA II

40

GOIKOETXEA V

ODEI

34

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

SEGUROLA

LARRAÑAGA

32

3. partidua / 40

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

ZUBIRI

37

Azaroa, 2021

6

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

ZALDUA II

ZUBIRI

40

URRUTIA II

MARTIRENA

19

2. partidua / 40

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

28

3. partidua / 40

SEGUROLA

ZALDUA

40

LOITEGI

LARRAÑAGA

36

Urria, 2021

30

22:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 40

Azpeitiko erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

37

URRUTIA II

LARRAÑAGA

40

2. partidua / 40

Azpeitiko erremonte txapelketa

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

MARTIRENA

30

Urria, 2021

23

22:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 40

Azpeitiko erremonte txapelketa

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

URRUTIA II

LARRAÑAGA

29

2. partidua / 40

Azpeitiko erremonte txapelketa

URRIZA

LABAKA

35

ANSA II

MARTIRENA

40

Urria, 2021

16

22:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 40

Azpeitiko erremonte txapelketa

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

SEGUROLA

33

2. partidua / 40

Azpeitiko erremonte txapelketa

URRIZA

LABAKA

33

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

40

Urria, 2021

9

22:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partidua / 40

Azpeitiko erremonte txapelketa

SEGUROLA

11

URRUTIA II

LARRAÑAGA

40

2. partidua / 40

Azpeitiko erremonte txapelketa

ANSA II

MARTIRENA

40

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

17

Urria, 2021

8

19:00 h

Daniel Ugarte (Hendaia)

1. partidua / 40

GOIKOETXEA V

LABAKA

36

ZALDUA II

ZUBIRI

40

2. partidua / 40

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

LARRAÑAGA

28

Iraila, 2021

11

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

ANSA II

LABAKA

40

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

39

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

24

BARRENETXEA IV

30

3. partidua / 40

URRUTIA II

ZUBIRI

39

LOITEGI

MARTIRENA

40

Iraila, 2021

4

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRIZA

ZUBIRI

35

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

32

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ANSA II

23

BARRENETXEA IV

30

3. partidua / 40

LOITEGI

LABAKA

21

ZALDUA II

MARTIRENA

40

Abuztua, 2021

28

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

LOITEGI

MARTIRENA

35

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

28

ANSA II

30

3. partidua / 40

ZALDUA II

35

URRUTIA II

ZUBIRI

40

Abuztua, 2021

26

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

SEGUROLA

LABAKA

40

URRUTIA II

LARRAÑAGA

32

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

30

JUANENEA

17

3. partidua / 40

ZALDUA II

MARTIRENA

34

LOITEGI

40

Abuztua, 2021

21

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

SEGUROLA

40

GOIKOETXEA V

LABAKA

39

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

30

BARRENETXEA IV

22

3. partidua / 40

URRUTIA II

ZUBIRI

31

LOITEGI

MARTIRENA

40

Abuztua, 2021

19

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

GOIKOETXEA V

40

URRUTIA II

MARTIRENA

38

2. partidua / 30

Binakako txapelketa nagusia

JUANENEA

30

ANSA II

27

3. partidua / 40

SEGUROLA

LABAKA

37

LOITEGI

ZUBIRI

40

Abuztua, 2021

14

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

ZALDUA II

LABAKA

35

LOITEGI

40

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

JUANENEA

12

BARRENETXEA IV

30

3. partidua / 40

SEGUROLA

MARTIRENA

33

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

40

Abuztua, 2021

12

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

URRUTIA II

LABAKA

30

ZALDUA II

MARTIRENA

40

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

30

ANSA II

28

3. partidua / 40

GOIKOETXEA V

29

LOITEGI

ZUBIRI

40

Abuztua, 2021

7

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

ZALDUA II

MARTIRENA

40

LOITEGI

32

2. partidua / 40

URRIZA

ZUBIRI

28

JUANENEA

BARRENETXEA IV

40

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ANSA II

30

GOIKOETXEA V

11

Abuztua, 2021

5

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

URRUTIA II

22

LOITEGI

LABAKA

40

2. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

MARTIRENA

29

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ZUBIRI

30

GOIKOETXEA V

19

Uztaila, 2021

31

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

URRUTIA II

40

LOITEGI

MARTIRENA

37

2. partidua / 40

SEGUROLA

ZALDUA

14

GOIKOETXEA V

JUANENEA

40

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ANSA II

30

ZUBIRI

26

Uztaila, 2021

27

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ZUBIRI

30

ZALDUA II

25

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ZALDUA

30

URRUTIA II

22

Uztaila, 2021

24

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

GOIKOETXEA V

15

30

2. partidua / 40

ANSA II

LABAKA

31

JUANENEA

ZUBIRI

40

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

LARRAÑAGA

30

MARTIRENA

10

Uztaila, 2021

22

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

LARRAÑAGA

25

ZUBIRI

30

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ZALDUA II

30

MARTIRENA

29

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ZALDUA

12

GOIKOETXEA V

30

4. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

30

URRUTIA II

15

Uztaila, 2021

20

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

ZUBIRI

30

MARTIRENA

22

2. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

LARRAÑAGA

29

ZALDUA II

30

3. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

30

ZALDUA

6

4. partidua / 30

Buruz buruko sari nagusia

GOIKOETXEA V

30

URRUTIA II

22

Uztaila, 2021

14

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

JUANENEA

30

SEGUROLA

LABAKA

20

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

URRIZA

30

ANSA II

LARRAÑAGA

29

3. partidua / 30

San Fermin txapelketa

URRUTIA II

MARTIRENA

21

LOITEGI

ZUBIRI

30

Uztaila, 2021

7

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

URRUTIA II

20

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

30

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

JUANENEA

BARRENETXEA IV

26

ANSA II

LARRAÑAGA

30

3. partidua / 30

San Fermin txapelketa

LOITEGI

ZUBIRI

30

ZALDUA II

LABAKA

26

Uztaila, 2021

3

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

14

SEGUROLA

ZALDUA

30

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

URRIZA

30

JUANENEA

BARRENETXEA IV

22

3. partidua / 30

San Fermin txapelketa

URRUTIA II

MARTIRENA

27

LOITEGI

ZUBIRI

30

Uztaila, 2021

1

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

29

URRUTIA II

ZALDUA

30

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

URRIZA

30

ANSA II

LARRAÑAGA

25

3. partidua / 30

San Fermin txapelketa

ZALDUA II

LABAKA

24

LOITEGI

ZUBIRI

30

Ekaina, 2021

26

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35

URRUTIA II

23

LOITEGI

ZALDUA

35

2. partidua / 40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

31

ANSA II

40

3. partidua / 35

JUANENEA

MARTIRENA

35

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

30

Ekaina, 2021

18

22:20 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

San Fermin txapelketa

URRUTIA II

MARTIRENA

30

ZALDUA II

LABAKA

11

2. partidua / 30

San Fermin txapelketa

JUANENEA

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

LARRAÑAGA

26

3. partidua / 30

San Fermin txapelketa

GOIKOETXEA V

30

LOITEGI

ZUBIRI

24

Ekaina, 2021

7

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

ANSA II

LABAKA

22

2. partidua / 30

Sagardo txapelketa

SEGUROLA

ZUBIRI

30

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

22

Maiatza, 2021

31

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

29

2. partidua / 30

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

GOIKOETXEA V

22

Maiatza, 2021

24

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

Sagardo txapelketa

SEGUROLA

LARRAÑAGA

21

JUANENEA

ZUBIRI

30

2. partidua / 30

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

GOIKOETXEA V

22

Maiatza, 2021

17

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

Sagardo txapelketa

URRUTIA II

BARRENETXEA IV

30

JUANENEA

ZUBIRI

23

2. partidua / 30

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

28

Maiatza, 2021

10

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

JUANENEA

ZUBIRI

28

2. partidua / 30

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

ETXARRI

BARRENETXEA IV

23

3. partidua / 30

Sagardo txapelketa

GOIKOETXEA V

27

SEGUROLA

LARRAÑAGA

30

Maiatza, 2021

3

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

28

2. partidua / 30

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

GOIKOETXEA V

14

Apirila, 2021

26

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

17

ANSA II

LABAKA

30

2. partidua / 30

Sagardo txapelketa

ETXARRI

BARRENETXEA IV

27

GOIKOETXEA V

30

Apirila, 2021

19

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

Sagardo txapelketa

ETXARRI

BARRENETXEA IV

26

SEGUROLA

LARRAÑAGA

30

2. partidua / 30

Sagardo txapelketa

JUANENEA

ZUBIRI

24

GOIKOETXEA V

30

Apirila, 2021

12

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

ETXARRI

BARRENETXEA IV

29

2. partidua / 30

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

JUANENEA

ZUBIRI

26

Martxoa, 2021

27

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

URRUTIA II

23

MARTIRENA

40

2. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

26

SEGUROLA

ZALDUA

40

Martxoa, 2021

19

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

MARTIRENA

32

Martxoa, 2021

16

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

URRUTIA II

36

Martxoa, 2021

11

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

URRUTIA II

38

2. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

40

MARTIRENA

32

Martxoa, 2021

4

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

ETXARRI

ZUBIRI

36

Otsaila, 2021

25

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

40

ETXARRI

ZUBIRI

28

2. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

MARTIRENA

29

Otsaila, 2021

23

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40