Partidos y Resultados

octubre, 2022

7

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 20 tantos

KRONIKA JAIALDIA

LOITEGI

BARRENETXEA IV

SEGUROLA

LARRAÑAGA

2. partido / 20 tantos

KRONIKA JAIALDIA

EZKURRA II

APEZETXEA

ANSA II

MARTIRENA

3. partido / 20 tantos

KRONIKA JAIALDIA

AURRELARIA

ATZELARIA

AURRELARIA

ATZELARIA

octubre, 2022

2

19:00 h

Urnietako Udal pilotalekua

1. partido / 35 tantos

GOIKOETXEA V

ANSA II

35

LOITEGI

AZPIROZ

34

septiembre, 2022

10

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

ANSA II

ZUBIRI

30

EZKURRA II

MARTIRENA

29

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

BARRENETXEA IV

27

URRIZA

30

3. partido / 40 tantos

SEGUROLA

JUANENEA

34

GOIKOETXEA V

AZPIROZ

40

septiembre, 2022

3

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

SEGUROLA

AZPIROZ

30

EZKURRA II

JUANENEA

20

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

23

3. partido / 40 tantos

URRUTIA II

LARRAÑAGA

40

LOITEGI

APEZETXEA

33

agosto, 2022

27

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

LARRAÑAGA

24

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

JUANENEA

23

3. partido / 40 tantos

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

31

ZALDUA II

MARTIRENA

40

agosto, 2022

25

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

ZALDUA II

MARTIRENA

29

URRUTIA II

AZPIROZ

35

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

BARRENETXEA IV

23

ANSA II

30

3. partido / 40 tantos

SEGUROLA

LARRAÑAGA

23

EZKURRA II

APEZETXEA

40

agosto, 2022

20

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

URRUTIA II

MARTIRENA

30

LOITEGI

APEZETXEA

35

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

BARRENETXEA IV

19

URRIZA

30

3. partido / 40 tantos

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

GOIKOETXEA V

AZPIROZ

27

agosto, 2022

19

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

ETXARRI

LABAKA

30

LOITEGI

APEZETXEA

35

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ANSA II

30

JUANENEA

21

3. partido / 30 tantos

EZKURRA II

ZUBIRI

30

SEGUROLA

AZPIROZ

28

agosto, 2022

13

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

LOITEGI

ZUBIRI

35

ETXARRI

MARTIRENA

23

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

ANSA II

22

3. partido / 40 tantos

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

28

EZKURRA II

AZPIROZ

40

agosto, 2022

11

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

URRUTIA II

LABAKA

29

ZALDUA II

ODEI

35

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

BARRENETXEA IV

30

JUANENEA

29

3. partido / 40 tantos

ANSA II

MARTIRENA

31

EZKURRA II

LARRAÑAGA

40

agosto, 2022

6

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

ZALDUA II

LARRAÑAGA

35

ETXARRI

ZUBIRI

31

2. partido / 40 tantos

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

AZPIROZ

36

3. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

30

EZKURRA II

17

agosto, 2022

4

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

GOIKOETXEA V

ODEI

35

LOITEGI

APEZETXEA

33

2. partido / 40 tantos

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

JUANENEA

26

3. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

EZKURRA II

30

AZPIROZ

23

julio, 2022

31

17:30 h

Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partido / 35 tantos

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

ZALDUA II

MARTIRENA

23

GOIKOETXEA V

ODEI

35

2. partido / 35 tantos

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

EZKURRA II

JUANENEA

25

ANSA II

AZPIROZ

35

julio, 2022

30

17:30 h

Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partido / 35 tantos

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ODEI

35

LOITEGI

APEZETXEA

23

2. partido / 35 tantos

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

EZKURRA II

JUANENEA

35

julio, 2022

29

17:30 h

Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partido / 35 tantos

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

ZALDUA II

MARTIRENA

35

ETXARRI

LABAKA

26

2. partido / 35 tantos

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

26

ANSA II

AZPIROZ

35

julio, 2022

28

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

ETXARRI

ZALDUA

35

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

32

2. partido / 40 tantos

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

MARTIRENA

31

3. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

30

AZPIROZ

15

julio, 2022

23

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

GOIKOETXEA V

15

EZKURRA II

30

2. partido / 40 tantos

SEGUROLA

JUANENEA

40

ALDABE

MARTIRENA

38

3. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZUBIRI

17

AZPIROZ

30

julio, 2022

19

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZALDUA

10

AZPIROZ

30

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZALDUA II

18

EZKURRA II

30

julio, 2022

15

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

ALDABE

ZUBIRI

30

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

20

2. partido / 30 tantos

San Fermin txapelketa

ANSA II

AZPIROZ

30

EZKURRA II

JUANENEA

26

julio, 2022

12

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

EZKURRA II

30

MARTIRENA

21

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

AZPIROZ

30

APEZETXEA

13

julio, 2022

9

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

ZALDUA II

ZUBIRI

27

URRUTIA II

MARTIRENA

35

2. partido / 30 tantos

San Fermin txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

24

EZKURRA II

JUANENEA

30

3. partido / 35 tantos

SEGUROLA

APEZETXEA

35

LOITEGI

ZALDUA

21

julio, 2022

7

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

URRUTIA II

ZUBIRI

35

LOITEGI

ODEI

28

2. partido / 30 tantos

San Fermin txapelketa

URRIZA

LABAKA

7

EZKURRA II

JUANENEA

18

3. partido / 30 tantos

San Fermin txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

24

ANSA II

AZPIROZ

30

julio, 2022

5

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

MARTIRENA

30

ODEI

17

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRUTIA II

24

APEZETXEA

30

julio, 2022

4

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

San Fermin txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

30

EZKURRA II

JUANENEA

17

2. partido / 30 tantos

San Fermin txapelketa

URRIZA

LABAKA

23

ANSA II

AZPIROZ

30

junio, 2022

27

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

San Fermin txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

30

URRIZA

LABAKA

23

2. partido / 30 tantos

San Fermin txapelketa

ANSA II

AZPIROZ

25

EZKURRA II

JUANENEA

30

junio, 2022

26

12:00 h

Olaberria

1. partido / 30 tantos

Euskal Herriko erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

30

LOITEGI

LARRAÑAGA

18

2. partido / 30 tantos

Euskal Herriko erremonte txapelketa

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

18

EZKURRA II

AZPIROZ

30

junio, 2022

20

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

ALDABE

BARRENETXEA IV

30

EZKURRA II

AZPIROZ

24

2. partido / 30 tantos

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

ANSA II

JUANENEA

28

junio, 2022

18

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

URRUTIA II

LARRAÑAGA

29

ZALDUA II

MARTIRENA

35

2. partido / 40 tantos

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

SEGUROLA

AZPIROZ

34

3. partido / 35 tantos

ETXARRI

LABAKA

35

LOITEGI

APEZETXEA

34

junio, 2022

13

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

25

ANSA II

JUANENEA

30

2. partido / 30 tantos

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

SEGUROLA

AZPIROZ

22

junio, 2022

11

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

GOIKOETXEA V

ODEI

35

ETXARRI

APEZETXEA

29

2. partido / 40 tantos

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

EZKURRA II

JUANENEA

35

3. partido / 35 tantos

SEGUROLA

ZUBIRI

25

ALDABE

MARTIRENA

35

junio, 2022

6

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

EZKURRA II

ZALDUA

21

2. partido / 30 tantos

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

JUANENEA

30

SEGUROLA

AZPIROZ

21

junio, 2022

4

17:00 h

Billabona

1. partido / 35 tantos

ZALDUA II

ZUBIRI

35

LOITEGI

ODEI

33

junio, 2022

4

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

25

ETXARRI

MARTIRENA

35

2. partido / 40 tantos

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

JUANENEA

38

3. partido / 35 tantos

SEGUROLA

LABAKA

35

URRUTIA II

AZPIROZ

23

mayo, 2022

30

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

ANSA II

JUANENEA

16

2. partido / 30 tantos

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

30

EZKURRA II

ZALDUA

14

mayo, 2022

28

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

ETXARRI

ODEI

35

URRUTIA II

APEZETXEA

28

2. partido / 40 tantos

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

MARTIRENA

36

3. partido / 30 tantos

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

SEGUROLA

AZPIROZ

30

ALDABE

LARRAÑAGA

21

mayo, 2022

23

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

JUANENEA

30

ALDABE

LARRAÑAGA

20

2. partido / 30 tantos

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

28

URRIZA

ZUBIRI

30

mayo, 2022

21

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

URRUTIA II

MARTIRENA

25

GOIKOETXEA V

ODEI

35

2. partido / 40 tantos

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

AZPIROZ

37

3. partido / 35 tantos

ETXARRI

ZUBIRI

33

LOITEGI

LABAKA

35

mayo, 2022

16

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

ALDABE

LARRAÑAGA

17

2. partido / 30 tantos

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

EZKURRA II

ZALDUA

29

SEGUROLA

AZPIROZ

30

mayo, 2022

14

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

SUSPERREGI

ZUBIRI

24

GOIKOETXEA V

ODEI

35

2. partido / 40 tantos

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

AZPIROZ

38

3. partido / 35 tantos

URRUTIA II

MARTIRENA

35

LOITEGI

APEZETXEA

30

mayo, 2022

9

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

30

ALDABE

LARRAÑAGA

20

2. partido / 30 tantos

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

JUANENEA

30

EZKURRA II

ZALDUA

18

mayo, 2022

7

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

ETXARRI

ODEI

23

URRUTIA II

MARTIRENA

35

2. partido / 40 tantos

ANSA II

LARRAÑAGA

39

EZKURRA II

JUANENEA

40

3. partido / 35 tantos

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

35

LOITEGI

LABAKA

26

mayo, 2022

2

19:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

EZKURRA II

ZALDUA

30

ALDABE

LARRAÑAGA

23

2. partido / 30 tantos

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

25

SEGUROLA

AZPIROZ

30

abril, 2022

25

19:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

JUANENEA

29

2. partido / 30 tantos

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

SEGUROLA

AZPIROZ

17

abril, 2022

9

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

ETXARRI

JUANENEA

26

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

35

2. partido / 35 tantos

BERRIA erremonte txapelketa

ALDABE

APEZETXEA

35

LOITEGI

ZALDUA

29

3. partido / 40 tantos

ANSA II

BARRENETXEA IV

36

URRIZA

LARRAÑAGA

40

abril, 2022

2

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

SEGUROLA

ODEI

28

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

35

2. partido / 40 tantos

URRIZA

LARRAÑAGA

40

EZKURRA II

AZPIROZ

24

3. partido / 35 tantos

BERRIA erremonte txapelketa

ALDABE

APEZETXEA

35

URRUTIA II

LABAKA

19

marzo, 2022

25

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

BERRIA erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ODEI

20

LOITEGI

ZALDUA

35

2. partido / 40 tantos

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

JUANENEA

38

3. partido / 35 tantos

SEGUROLA

ZUBIRI

35

ETXARRI

LARRAÑAGA

30

marzo, 2022

19

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

BERRIA erremonte txapelketa

ETXARRI

MARTIRENA

27

ALDABE

APEZETXEA

35

2. partido / 40 tantos

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

38

EZKURRA II

AZPIROZ

40

3. partido / 35 tantos

BERRIA erremonte txapelketa

URRUTIA II

LABAKA

35

SUSPERREGI

ZUBIRI

16

marzo, 2022

12

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

BERRIA erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ODEI

35

SUSPERREGI

ZUBIRI

14

2. partido / 40 tantos

AZPIROZ

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

LARRAÑAGA

26

3. partido / 35 tantos

BERRIA erremonte txapelketa

LOITEGI

ZALDUA

34

ALDABE

APEZETXEA

35

marzo, 2022

5

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

BERRIA erremonte txapelketa

URRUTIA II

LABAKA

16

GOIKOETXEA V

ODEI

35

2. partido / 40 tantos

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

EZKURRA II

JUANENEA

29

3. partido / 35 tantos

BERRIA erremonte txapelketa

ETXARRI

MARTIRENA

25

LOITEGI

ZALDUA

35

febrero, 2022

19

15:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partido / 35 tantos

SEGUROLA

AZPIROZ

33

EZKURRA II

JUANENEA

35

2. partido / 30 tantos

Master txapelketa

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

22

3. partido / 40 tantos

LOITEGI

LARRAÑAGA

40

ALDABE

LABAKA

37

febrero, 2022

12

15:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partido / 35 tantos

ANSA II

LARRAÑAGA

33

EZKURRA II

AZPIROZ

35

2. partido / 30 tantos

Master txapelketa

BARRENETXEA IV

30

JUANENEA

14

3. partido / 40 tantos

GOIKOETXEA V

24

SEGUROLA

MARTIRENA

40

febrero, 2022

5

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

SEGUROLA

ODEI

35

URRUTIA II

LABAKA

22

2. partido / 40 tantos

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

AZPIROZ

39

3. partido / 40 tantos

ETXARRI

ZALDUA

33

LOITEGI

MARTIRENA

40

enero, 2022

29

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

ETXARRI

AZPIROZ

34

ALDABE

ZUBIRI

35

2. partido / 40 tantos

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

36

EZKURRA II

JUANENEA

40

3. partido / 30 tantos

Master txapelketa

ANSA II

30

GOIKOETXEA V

17

enero, 2022

22

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

URRUTIA II

MARTIRENA

35

LOITEGI

ODEI

31

2. partido / 40 tantos

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

31

URRIZA

LABAKA

25

3. partido / 30 tantos

Master txapelketa

JUANENEA

30

ZUBIRI

17

diciembre, 2021

30

21:15 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

32

2. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

ANSA II

MARTIRENA

37

diciembre, 2021

24

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

40

JUANENEA

25

2. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

36

URRIZA

LABAKA

40

3. partido / 40 tantos

ZALDUA II

LARRAÑAGA

31

LOITEGI

ZUBIRI

40

diciembre, 2021

18

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

URRUTIA II

ZUBIRI

35

GOIKOETXEA V

ODEI

30

2. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

27

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

3. partido / 40 tantos

LOITEGI

BARRENETXEA IV

21

URRIZA

ZALDUA

40

diciembre, 2021

16

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

URRUTIA II

ODEI

31

SUSPERREGI

LABAKA

35

2. partido / 40 tantos

URRIZA

MARTIRENA

40

SEGUROLA

21

3. partido / 40 tantos

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

40

LOITEGI

LARRAÑAGA

28

diciembre, 2021

11

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

URRUTIA II

MARTIRENA

35

SUSPERREGI

32

2. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

34

URRIZA

LABAKA

40

3. partido / 40 tantos

JUANENEA

ZALDUA

31

SEGUROLA

ZUBIRI

40

diciembre, 2021

9

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

ZALDUA II

ODEI

35

SUSPERREGI

MARTIRENA

19

2. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

LARRAÑAGA

27

JUANENEA

40

3. partido / 40 tantos

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

ZUBIRI

26

diciembre, 2021

4

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

URRUTIA II

ODEI

25

SUSPERREGI

LABAKA

35

2. partido / 40 tantos

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

SEGUROLA

LARRAÑAGA

25

3. partido / 40 tantos

URRIZA

ZALDUA

36

ANSA II

ZUBIRI

40

diciembre, 2021

2

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

ZUBIRI

30

LABAKA

23

2. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

33

ANSA II

MARTIRENA

40

3. partido / 40 tantos

JUANENEA

ZALDUA

39

LOITEGI

LARRAÑAGA

40

noviembre, 2021

27

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

URRUTIA II

LARRAÑAGA

36

ZALDUA II

ZUBIRI

40

2. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

31

ANSA II

MARTIRENA

40

3. partido / 40 tantos

JUANENEA

ZALDUA

19

GOIKOETXEA V

12

noviembre, 2021

25

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

KRONIKA JAIALDIA

ZALDUA II

ZALDUA

39

LOITEGI

LABAKA

40

2. partido / 40 tantos

KRONIKA JAIALDIA

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

ZUBIRI

29

noviembre, 2021

20

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

URRUTIA II

LABAKA

40

LOITEGI

ODEI

32

2. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

40

JUANENEA

33

3. partido / 40 tantos

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

LARRAÑAGA

29

noviembre, 2021

13

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

ZALDUA

ZALDUA II

40

GOIKOETXEA V

ODEI

34

2. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

SEGUROLA

LARRAÑAGA

32

3. partido / 40 tantos

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

ZUBIRI

37

noviembre, 2021

6

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

ZALDUA II

ZUBIRI

40

URRUTIA II

MARTIRENA

19

2. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

28

3. partido / 40 tantos

SEGUROLA

ZALDUA

40

LOITEGI

LARRAÑAGA

36

octubre, 2021

30

22:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partido / 40 tantos

Azpeitiko erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

37

URRUTIA II

LARRAÑAGA

40

2. partido / 40 tantos

Azpeitiko erremonte txapelketa

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

MARTIRENA

30

octubre, 2021

23

22:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partido / 40 tantos

Azpeitiko erremonte txapelketa

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

URRUTIA II

LARRAÑAGA

29

2. partido / 40 tantos

Azpeitiko erremonte txapelketa

URRIZA

LABAKA

35

ANSA II

MARTIRENA

40

octubre, 2021

16

22:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partido / 40 tantos

Azpeitiko erremonte txapelketa

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

SEGUROLA

33

2. partido / 40 tantos

Azpeitiko erremonte txapelketa

URRIZA

LABAKA

33

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

40

octubre, 2021

9

22:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partido / 40 tantos

Azpeitiko erremonte txapelketa

SEGUROLA

11

URRUTIA II

LARRAÑAGA

40

2. partido / 40 tantos

Azpeitiko erremonte txapelketa

ANSA II

MARTIRENA

40

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

17

octubre, 2021

8

19:00 h

Daniel Ugarte (Hendaia)

1. partido / 40 tantos

GOIKOETXEA V

LABAKA

36

ZALDUA II

ZUBIRI

40

2. partido / 40 tantos

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

LARRAÑAGA

28

septiembre, 2021

11

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

ANSA II

LABAKA

40

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

39

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

24

BARRENETXEA IV

30

3. partido / 40 tantos

URRUTIA II

ZUBIRI

39

LOITEGI

MARTIRENA

40

septiembre, 2021

4

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

URRIZA

ZUBIRI

35

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

32

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ANSA II

23

BARRENETXEA IV

30

3. partido / 40 tantos

LOITEGI

LABAKA

21

ZALDUA II

MARTIRENA

40

agosto, 2021

28

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

LOITEGI

MARTIRENA

35

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

BARRENETXEA IV

28

ANSA II

30

3. partido / 40 tantos

ZALDUA II

35

URRUTIA II

ZUBIRI

40

agosto, 2021

26

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

SEGUROLA

LABAKA

40

URRUTIA II

LARRAÑAGA

32

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

JUANENEA

17

3. partido / 40 tantos

ZALDUA II

MARTIRENA

34

LOITEGI

40

agosto, 2021

21

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

SEGUROLA

40

GOIKOETXEA V

LABAKA

39

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

BARRENETXEA IV

22

3. partido / 40 tantos

URRUTIA II

ZUBIRI

31

LOITEGI

MARTIRENA

40

agosto, 2021

19

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

GOIKOETXEA V

40

URRUTIA II

MARTIRENA

38

2. partido / 30 tantos

Binakako txapelketa nagusia

JUANENEA

30

ANSA II

27

3. partido / 40 tantos

SEGUROLA

LABAKA

37

LOITEGI

ZUBIRI

40

agosto, 2021

14

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

ZALDUA II

LABAKA

35

LOITEGI

40

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

12

BARRENETXEA IV

30

3. partido / 40 tantos

SEGUROLA

MARTIRENA

33

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

40

agosto, 2021

12

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

URRUTIA II

LABAKA

30

ZALDUA II

MARTIRENA

40

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

ANSA II

28

3. partido / 40 tantos

GOIKOETXEA V

29

LOITEGI

ZUBIRI

40

agosto, 2021

7

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

ZALDUA II

MARTIRENA

40

LOITEGI

32

2. partido / 40 tantos

URRIZA

ZUBIRI

28

JUANENEA

BARRENETXEA IV

40

3. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ANSA II

30

GOIKOETXEA V

11

agosto, 2021

5

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

URRUTIA II

22

LOITEGI

LABAKA

40

2. partido / 40 tantos

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

MARTIRENA

29

3. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZUBIRI

30

GOIKOETXEA V

19

julio, 2021

31

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

URRUTIA II

40

LOITEGI

MARTIRENA

37

2. partido / 40 tantos

SEGUROLA

ZALDUA

14

GOIKOETXEA V

JUANENEA

40

3. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ANSA II

30

ZUBIRI

26

julio, 2021

27

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZUBIRI

30

ZALDUA II

25

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZALDUA

30

URRUTIA II

22

julio, 2021

24

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

GOIKOETXEA V

15

30

2. partido / 40 tantos

ANSA II

LABAKA

31

JUANENEA

ZUBIRI

40

3. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

LARRAÑAGA

30

MARTIRENA

10

julio, 2021

22

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

LARRAÑAGA

25

ZUBIRI

30

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZALDUA II

30

MARTIRENA

29

3. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZALDUA

12

GOIKOETXEA V

30

4. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

30

URRUTIA II

15

julio, 2021

20

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZUBIRI

30

MARTIRENA

22

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

LARRAÑAGA

29

ZALDUA II

30

3. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

30

ZALDUA

6

4. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

GOIKOETXEA V

30

URRUTIA II

22

julio, 2021

14

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

JUANENEA

30

SEGUROLA

LABAKA

20

2. partido / 30 tantos

San Fermin txapelketa

URRIZA

30

ANSA II

LARRAÑAGA

29

3. partido / 30 tantos

San Fermin txapelketa

URRUTIA II

MARTIRENA

21

LOITEGI

ZUBIRI

30

julio, 2021

7

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

URRUTIA II

20

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

30

2. partido / 30 tantos

San Fermin txapelketa

JUANENEA

BARRENETXEA IV

26

ANSA II

LARRAÑAGA

30

3. partido / 30 tantos

San Fermin txapelketa

LOITEGI

ZUBIRI

30

ZALDUA II

LABAKA

26

julio, 2021

3

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

14

SEGUROLA

ZALDUA

30

2. partido / 30 tantos

San Fermin txapelketa

URRIZA

30

JUANENEA

BARRENETXEA IV

22

3. partido / 30 tantos

San Fermin txapelketa

URRUTIA II

MARTIRENA

27

LOITEGI

ZUBIRI

30

julio, 2021

1

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

29

URRUTIA II

ZALDUA

30

2. partido / 30 tantos

San Fermin txapelketa

URRIZA

30

ANSA II

LARRAÑAGA

25

3. partido / 30 tantos

San Fermin txapelketa

ZALDUA II

LABAKA

24

LOITEGI

ZUBIRI

30

junio, 2021

26

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

URRUTIA II

23

LOITEGI

ZALDUA

35

2. partido / 40 tantos

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

31

ANSA II

40

3. partido / 35 tantos

JUANENEA

MARTIRENA

35

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

30

junio, 2021

18

22:20 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partido / 30 tantos

San Fermin txapelketa

URRUTIA II

MARTIRENA

30

ZALDUA II

LABAKA

11

2. partido / 30 tantos

San Fermin txapelketa

JUANENEA

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

LARRAÑAGA

26

3. partido / 30 tantos

San Fermin txapelketa

GOIKOETXEA V

30

LOITEGI

ZUBIRI

24

junio, 2021

7

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partido / 30 tantos

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

ANSA II

LABAKA

22

2. partido / 30 tantos

Sagardo txapelketa

SEGUROLA

ZUBIRI

30

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

22

mayo, 2021

31

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partido / 30 tantos

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

29

2. partido / 30 tantos

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

GOIKOETXEA V

22

mayo, 2021

24

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partido / 30 tantos

Sagardo txapelketa

SEGUROLA

LARRAÑAGA

21

JUANENEA

ZUBIRI

30

2. partido / 30 tantos

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

GOIKOETXEA V

22

mayo, 2021

17

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partido / 30 tantos

Sagardo txapelketa

URRUTIA II

BARRENETXEA IV

30

JUANENEA

ZUBIRI

23

2. partido / 30 tantos

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

28

mayo, 2021

10

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partido / 30 tantos

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

JUANENEA

ZUBIRI

28

2. partido / 30 tantos

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

ETXARRI

BARRENETXEA IV

23

3. partido / 30 tantos

Sagardo txapelketa

GOIKOETXEA V

27

SEGUROLA

LARRAÑAGA

30

mayo, 2021

3

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partido / 30 tantos

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

28

2. partido / 30 tantos

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

GOIKOETXEA V

14

abril, 2021

26

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partido / 30 tantos

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

17

ANSA II

LABAKA

30

2. partido / 30 tantos

Sagardo txapelketa

ETXARRI

BARRENETXEA IV

27

GOIKOETXEA V

30

abril, 2021

19

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partido / 30 tantos

Sagardo txapelketa

ETXARRI

BARRENETXEA IV

26

SEGUROLA

LARRAÑAGA

30

2. partido / 30 tantos

Sagardo txapelketa

JUANENEA

ZUBIRI

24

GOIKOETXEA V

30

abril, 2021

12

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partido / 30 tantos

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

ETXARRI

BARRENETXEA IV

29

2. partido / 30 tantos

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

JUANENEA

ZUBIRI

26

marzo, 2021

27

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

URRUTIA II

23

MARTIRENA

40

2. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

26

SEGUROLA

ZALDUA

40

marzo, 2021

19

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

MARTIRENA

32

marzo, 2021

16

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

URRUTIA II

36

marzo, 2021

11

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

URRUTIA II

38

2. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

40

MARTIRENA

32

marzo, 2021

4

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

ETXARRI

ZUBIRI

36

febrero, 2021

25

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

40

ETXARRI

ZUBIRI

28

2. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

MARTIRENA

29

febrero, 2021

23

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

MARTIRENA

32

2. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

30

URRUTIA II

40

febrero, 2021

18

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

ETXARRI

ZUBIRI

34

2. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

URRUTIA II

39

febrero, 2021

11

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

29

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

2. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

MARTIRENA

40

URRUTIA II

37

febrero, 2021

9

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

MARTIRENA

40

ETXARRI

ZUBIRI

39

febrero, 2021

4

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

SEGUROLA

ZALDUA

39

2. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

URRUTIA II

40

ETXARRI

ZUBIRI

19

febrero, 2021

2

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

ZALDUA II

LARRAÑAGA

23

enero, 2021

30

22:00 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partido / 35 tantos

JUANENEA

19

ANSA II

LARRAÑAGA

35

2. partido / 30 tantos

Master txapelketa

URRIZA

30

BARRENETXEA IV

25

enero, 2021

24

12:00 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partido / 30 tantos

Master txapelketa

JUANENEA

25

BARRENETXEA IV

30

2. partido / 30 tantos

Master txapelketa

URRIZA

30

ANSA II

23

enero, 2021

2

15:30 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partido / 30 tantos

JUANENEA

30

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

25

2. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

ANSA II

31

diciembre, 2020

26

15:30 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

40

JUANENEA

LARRAÑAGA

33

2. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

36

diciembre, 2020

19

15:30 h

STREAMING EITB - Galarreta Jai-Alai

1. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

40

GOIKOETXEA V

35

2. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

39

diciembre, 2020

12

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

40

JUANENEA

LARRAÑAGA

32

2. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

GOIKOETXEA V

33

diciembre, 2020

5

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

34

JUANENEA

LARRAÑAGA

40

2. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

38

ANSA II

40

noviembre, 2020

28

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

LARRAÑAGA

14

2. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

35

ANSA II

40

noviembre, 2020

21

15:30 h

STREAMING EITB - Galarreta Jai-Alai

1. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

JUANENEA

LARRAÑAGA

26

2. partido / 40 tantos

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

ETXARRI

30

noviembre, 2020

4

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

ETXARRI

ZUBIRI

36

septiembre, 2020

26

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

ETXARRI

LABAKA

30

URRUTIA II

ZUBIRI

16

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

27

3. partido / 40 tantos

JUANENEA

BARRENETXEA IV

40

GOIKOETXEA V

ANSA II

LARRAÑAGA

34

septiembre, 2020

19

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 20 tantos

ZUBIRI

7

SEGUROLA

20

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

23

30

3. partido / 40 tantos

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

LARRAÑAGA

34

septiembre, 2020

12

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

ZALDUA II

40

URRUTIA II

34

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

BARRENETXEA IV

24

URRIZA

30

3. partido / 40 tantos

ANSA II

LARRAÑAGA

40

JUANENEA

36

septiembre, 2020

5

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

GOIKOETXEA V

27

URRUTIA II

ZUBIRI

40

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

29

JUANENEA

30

3. partido / 40 tantos

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

LARRAÑAGA

38

septiembre, 2020

3

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

ZALDUA II

LARRAÑAGA

34

URRUTIA II

40

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

BARRENETXEA IV

23

30

3. partido / 40 tantos

ANSA II

ZALDUA

40

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

21

agosto, 2020

29

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

URRUTIA II

LABAKA

31

ETXARRI

40

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

JUANENEA

20

3. partido / 40 tantos

BARRENETXEA IV

27

ANSA II

LARRAÑAGA

40

agosto, 2020

27

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

40

ETXARRI

LARRAÑAGA

37

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

19

3. partido / 40 tantos

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

ZUBIRI

35

agosto, 2020

22

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

40

URRUTIA II

28

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

BARRENETXEA IV

21

JUANENEA

30

3. partido / 40 tantos

URRIZA

LABAKA

37

ANSA II

ZUBIRI

40

agosto, 2020

20

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

ETXARRI

LABAKA

30

URRUTIA II

ZUBIRI

40

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

30

GOIKOETXEA V

24

3. partido / 40 tantos

ANSA II

ZALDUA

40

LARRAÑAGA

30

agosto, 2020

15

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

URRUTIA II

LARRAÑAGA

40

SEGUROLA

30

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ANSA II

30

GOIKOETXEA V

21

3. partido / 40 tantos

BARRENETXEA IV

20

URRIZA

ZUBIRI

40

agosto, 2020

13

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

URRUTIA II

ZUBIRI

40

ZALDUA II

LARRAÑAGA

36

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ANSA II

19

JUANENEA

30

3. partido / 40 tantos

ETXARRI

BARRENETXEA IV

33

GOIKOETXEA V

40

agosto, 2020

8

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 40 tantos

ZUBIRI

40

SEGUROLA

23

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

30

LARRAÑAGA

13

3. partido / 40 tantos

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

25

ANSA II

40

agosto, 2020

6

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

30

ZUBIRI

24

2. partido / 40 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ETXARRI

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

34

3. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

LARRAÑAGA

30

SEGUROLA

27

agosto, 2020

1

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

30

23

2. partido / 40 tantos

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

30

3. partido / 30 tantos

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

LARRAÑAGA

30

ZALDUA

9

julio, 2020

18

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

LARRAÑAGA

21

2. partido / 35 tantos

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

JUANENEA

16

URRIZA

ZUBIRI

35

3. partido / 35 tantos

URRUTIA II

26

ZALDUA II

ZALDUA

35

julio, 2020

11

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

ETXARRI

BARRENETXEA IV

34

GOIKOETXEA V

35

2. partido / 35 tantos

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

ANSA II

LARRAÑAGA

28

URRIZA

ZUBIRI

35

3. partido / 35 tantos

JUANENEA

LABAKA

31

SEGUROLA

40

julio, 2020

4

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

32

ANSA II

LARRAÑAGA

35

2. partido / 35 tantos

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

35

JUANENEA

34

3. partido / 35 tantos

SEGUROLA

21

ETXARRI

LABAKA

35

junio, 2020

27

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

JUANENEA

35

ANSA II

LARRAÑAGA

30

2. partido / 35 tantos

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

29

URRIZA

ZUBIRI

35

3. partido / 35 tantos

ETXARRI

LABAKA

35

URRUTIA II

22

junio, 2020

20

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

28

JUANENEA

35

2. partido / 35 tantos

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

23

ANSA II

LARRAÑAGA

35

3. partido / 35 tantos

SEGUROLA

30

ETXARRI

35