Partidos y Resultados

junio, 2024

24

19:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

ANSA II

LARRAÑAGA

ALDABE

BARRENETXEA IV

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

EZKURRA II

AZPIROZ

junio, 2024

22

18:00 h

Errenteria

1. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

GURRUTXAGA

GOIKOETXEA VI

ARLUZIAGA

APEZETXEA

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

ALDABE

LARRAÑAGA

SEGUROLA

JUANENEA

junio, 2024

21

21:00 h

Andoain

1. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

GOIKOETXEA V

ESKUDERO

IRAZU

ZALDUA

junio, 2024

20

17:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 sets

IRAZU

ZALDUA

1

15 / 10 / 5

GURRUTXAGA

ESKUDERO

2

11 / 15 / 8

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

EZKURRA II

AZPIROZ

2

15 / 15

JABALERA

BARRENETXEA IV

0

12 / 8

3. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

ZUBIRI

1

13 / 15 / 5

URRIZA

MARTIRENA

2

15 / 7 / 8

junio, 2024

14

19:00 h

Zestoa

1. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

GURRUTXAGA

GOIKOETXEA VI

2

10 / 15 / 8

SUSPERREGI

AIESTARAN VI

1

15 / 12 / 6

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

SEGUROLA

AZPIROZ

1

15 / 13 / 7

JABALERA

JUANENEA

2

11 / 15 / 8

junio, 2024

13

17:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

ZUBIRI

0

7 / 14

URRIZA

MARTIRENA

2

15 / 15

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

SEGUROLA

LARRAÑAGA

1

15 / 8 / 3

EZKURRA II

AZPIROZ

2

14 / 15 / 8

3. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

JABALERA

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

ALDABE

JUANENEA

0

12 / 13

junio, 2024

7

19:00 h

Lekunberri

1. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

ALDABE

MARTIRENA

2

15 / 15

JABALERA

LARRAÑAGA

0

8 / 13

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

URRIZA

AZPIROZ

1

15 / 8 / 5

EZKURRA II

BARRENETXEA IV

2

11 / 15 / 8

junio, 2024

6

17:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

ARLUZIAGA

APEZETXEA

0

13 / 6

SUSPERREGI

GOIKOETXEA VI

2

15 / 15

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

JABALERA

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

EZKURRA II

AZPIROZ

0

8 / 9

3. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

2

15 / 15

ALDABE

JUANENEA

0

11 / 10

mayo, 2024

30

17:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

ARLUZIAGA

ZALDUA

2

15 / 15

IRAZU

AIESTARAN VI

0

13 / 13

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

2

15 / 15

SEGUROLA

LARRAÑAGA

0

9 / 9

3. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

ZUBIRI

2

15 / 15

ALDABE

JUANENEA

0

11 / 8

mayo, 2024

26

18:00 h

Urnietako Udal pilotalekua

1. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

LOITEGI

ESKUDERO

2

15 / 15

GURRUTXAGA

AIESTARAN VI

0

9 / 6

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

ANSA II

JUANENEA

2

15 / 12 / 8

URRIZA

BARRENETXEA IV

1

9 / 15 / 6

mayo, 2024

24

22:00 h

Bergara

1. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

ARLUZIAGA

ZUBIRI

2

13 / 15 / 8

IRAZU

APEZETXEA

1

15 / 9 / 1

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

JABALERA

BARRENETXEA IV

2

10 / 15 / 8

ALDABE

AZPIROZ

1

15 / 11 / 7

mayo, 2024

23

17:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

GURRUTXAGA

GOIKOETXEA VI

2

12 / 15 / 8

SUSPERREGI

ESKUDERO

1

15 / 13 / 4

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

SEGUROLA

LARRAÑAGA

1

12 / 15 / 6

LOITEGI

BARRENETXEA IV

2

15 / 14 / 8

3. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

ZUBIRI

0

10 / 13

EZKURRA II

AZPIROZ

2

15 / 15

mayo, 2024

16

17:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

IRAZU

APEZETXEA

1

15 / 13 / 3

GURRUTXAGA

GOIKOETXEA VI

2

8 / 15 / 8

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

EZKURRA II

AZPIROZ

2

15 / 15

ALDABE

JUANENEA

0

9 / 9

3. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

ZUBIRI

2

15 / 14 / 8

LOITEGI

BARRENETXEA IV

1

7 / 15 / 1

mayo, 2024

11

17:00 h

Atari-Soro (Aizarnazabal)

1. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

SEGUROLA

APEZETXEA

1

15 / 10 / 7

GURRUTXAGA

ZALDUA

2

3 / 15 / 8

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

ANSA II

AZPIROZ

1

9 / 15 / 7

EZKURRA II

BARRENETXEA IV

2

15 / 7 / 8

mayo, 2024

9

17:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

ARLUZIAGA

AIESTARAN VI

0

13 / 12

SUSPERREGI

ESKUDERO

2

15 / 15

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

ZUBIRI

2

7 / 15 / 8

SEGUROLA

LARRAÑAGA

1

15 / 9 / 6

3. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

2

15 / 15

LOITEGI

BARRENETXEA IV

0

11 / 11

mayo, 2024

2

19:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

1

15 / 3 / 5

EZKURRA II

AZPIROZ

2

10 / 15 / 8

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

SEGUROLA

LARRAÑAGA

2

15 / 15

ALDABE

JUANENEA

0

12 / 14

abril, 2024

20

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

ANSA II

LARRAÑAGA

1

15 / 14 / 5

ALDABE

BARRENETXEA IV

2

12 / 15 / 8

2. partido / 3 Sets

BERRIA erremonte txapelketa

GURRUTXAGA

AIESTARAN VI

1

4 / 15 / 1

JABALERA

GOIKOETXEA VI

2

15 / 12 / 8

3. partido / 3 Sets

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

2

15 / 9 / 8

ETXARRI

MARTIRENA

1

13 / 15 / 7

abril, 2024

13

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

BERRIA erremonte txapelketa

JABALERA

GOIKOETXEA VI

2

15 / 15

ZALDUA II

ESKUDERO

0

12 / 14

2. partido / 3 Sets

LOITEGI

BARRENETXEA IV

0

12 / 11

EZKURRA II

JUANENEA

2

15 / 15

3. partido / 3 Sets

BERRIA erremonte txapelketa

GURRUTXAGA

AIESTARAN VI

2

15 / 15

IRAZU

ZALDUA

0

8 / 12

abril, 2024

6

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

BERRIA erremonte txapelketa

ARLUZIAGA

ZUBIRI

1

11 / 15 / 6

ZALDUA II

ESKUDERO

2

15 / 14 / 8

2. partido / 3 Sets

ANSA II

MARTIRENA

0

6 / 8

URRIZA

AZPIROZ

2

15 / 15

3. partido / 3 Sets

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

0

13 / 12

JABALERA

JUANENEA

2

15 / 15

marzo, 2024

30

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

BERRIA erremonte txapelketa

IRAZU

ZALDUA

2

15 / 15

SUSPERREGI

APEZETXEA

0

11 / 12

2. partido / 3 Sets

ANSA II

MARTIRENA

2

15 / 15

EZKURRA II

LARRAÑAGA

0

12 / 11

3. partido / 3 Sets

BERRIA erremonte txapelketa

GURRUTXAGA

AIESTARAN VI

2

15 / 15

ARLUZIAGA

ZUBIRI

0

11 / 9

marzo, 2024

22

17:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

BERRIA erremonte txapelketa

JABALERA

GOIKOETXEA VI

2

15 / 12 / 8

SUSPERREGI

APEZETXEA

1

11 / 15 / 5

2. partido / 3 Sets

ANSA II

AZPIROZ

2

15 / 15

EZKURRA II

BARRENETXEA IV

0

6 / 8

3. partido / 3 Sets

SEGUROLA

MARTIRENA

2

15 / 15

ALDABE

JUANENEA

0

12 / 8

marzo, 2024

16

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

BERRIA erremonte txapelketa

ZALDUA II

ESKUDERO

0

6 / 5

GURRUTXAGA

AIESTARAN VI

2

15 / 15

2. partido / 3 Sets

ANSA II

LARRAÑAGA

2

15 / 14 / 8

ALDABE

BARRENETXEA IV

1

6 / 15 / 5

3. partido / 3 Sets

EZKURRA II

ZUBIRI

2

15 / 15

LOITEGI

JUANENEA

0

1 / 4

marzo, 2024

9

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

BERRIA erremonte txapelketa

IRAZU

ZALDUA

0

9 / 10

JABALERA

GOIKOETXEA VI

2

15 / 15

2. partido / 3 Sets

ANSA II

AZPIROZ

2

15 / 15

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

0

8 / 11

3. partido / 3 Sets

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

0

8 / 6

LOITEGI

JUANENEA

2

15 / 15

febrero, 2024

24

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

EZKURRA II

LARRAÑAGA

0

10 / 7

2. partido / 30 Tantos

Kutxabank Masters txapelketa

ANSA II

30

AZPIROZ

19

3. partido / 3 Sets

GOIKOETXEA V

JUANENEA

1

15 / 14 / 4

ALDABE

ZALDUA

2

11 / 15 / 8

febrero, 2024

17

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

LOITEGI

ZUBIRI

2

15 / 15

JABALERA

APEZETXEA

0

6 / 3

2. partido / 30 Tantos

Kutxabank Masters txapelketa

JUANENEA

27

AZPIROZ

30

3. partido / 3 Sets

URRIZA

MARTIRENA

1

15 / 14 / 5

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

2

8 / 15 / 8

febrero, 2024

9

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

ZALDUA II

ESKUDERO

0

12 / 14

GURRUTXAGA

AIESTARAN VI

2

15 / 15

2. partido / 30 tantos

Kutxabank Masters txapelketa

ANSA II

30

AZPIROZ

23

3. partido / 3 Sets

URRIZA

LARRAÑAGA

2

15 / 15

ALDABE

BARRENETXEA IV

0

12 / 14

febrero, 2024

3

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

URRUTIA II

MARTIRENA

0

9 / 6

LOITEGI

APEZETXEA

2

15 / 15

2. partido / 30 tantos

Kutxabank Masters txapelketa

ANSA II

30

JUANENEA

22

3. partido / 3 Sets

SEGUROLA

LARRAÑAGA

0

6 / 13

ALDABE

AZPIROZ

2

15 / 15

enero, 2024

27

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

1

15 / 8 / 7

JABALERA

JUANENEA

2

8 / 15 / 8

2. partido / 30 tantos

Kutxabank Masters txapelketa

BARRENETXEA IV

23

AZPIROZ

30

3. partido / 3 Sets

URRIZA

ZUBIRI

2

15 / 11 / 8

EZKURRA II

ZALDUA

1

11 / 15 / 5

diciembre, 2023

30

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

2

15 / 13 / 8

IRAZU

APEZETXEA

1

11 / 15 / 7

2. partido / 3 Sets

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

0

13 / 14

URRIZA

AZPIROZ

2

15 / 15

diciembre, 2023

23

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

SEGUROLA

LARRAÑAGA

2

15 / 15

EZKURRA II

JUANENEA

0

6 / 14

2. partido / 3 Sets

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

AZPIROZ

2

15 / 11 / 8

ALDABE

BARRENETXEA IV

1

14 / 15 / 1

3. partido / 3 Sets

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

LOITEGI

ESKUDERO

0

14 / 9

IRAZU

APEZETXEA

2

15 / 15

diciembre, 2023

16

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

2

15 / 15

ARLUZIAGA

ZALDUA

0

11 / 2

2. partido / 3 Sets

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

2

14 / 15 / 8

ALDABE

BARRENETXEA IV

1

15 / 10 / 4

3. partido / 3 Sets

EZKURRA II

JUANENEA

2

15 / 15

SEGUROLA

AZPIROZ

0

13 / 13

diciembre, 2023

14

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GURRUTXAGA

ZUBIRI

0

11 / 6

LOITEGI

ESKUDERO

2

15 / 15

2. partido / 3 Sets

ANSA II

AZPIROZ

0

11 / 4

URRIZA

LARRAÑAGA

2

15 / 15

3. partido / 3 Sets

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

2

15 / 15

IRAZU

APEZETXEA

0

12 / 11

diciembre, 2023

9

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GURRUTXAGA

ZUBIRI

2

15 / 15

ARLUZIAGA

ZALDUA

0

6 / 7

2. partido / 3 Sets

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

AZPIROZ

2

15 / 15

EZKURRA II

LARRAÑAGA

0

5 / 14

3. partido / 3 Sets

LOITEGI

BARRENETXEA IV

0

14 / 9

SEGUROLA

MARTIRENA

2

15 / 15

diciembre, 2023

7

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

LOITEGI

ESKUDERO

0

6 / 6

ARLUZIAGA

ZALDUA

2

15 / 15

2. partido / 3 Sets

ANSA II

BARRENETXEA IV

1

15 / 11 / 6

ALDABE

EZKURRA II

MARTIRENA

2

12 / 15 / 8

3. partido / 3 Sets

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

AZPIROZ

2

15 / 15

SEGUROLA

JUANENEA

0

3 / 6

diciembre, 2023

2

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GURRUTXAGA

ZUBIRI

1

15 / 11 / 5

IRAZU

APEZETXEA

2

8 / 15 / 8

2. partido / 3 Sets

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

2

6 / 15 / 8

EZKURRA II

LARRAÑAGA

1

15 / 11 / 6

3. partido / 3 Sets

URRIZA

ZALDUA

2

13 / 15 / 8

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

1

15 / 10 / 6

noviembre, 2023

25

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

LOITEGI

ESKUDERO

2

15 / 11 / 8

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

1

9 / 15 / 7

2. partido / 3 Set

Binakako txapelketa nagusia

ALDABE

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

SEGUROLA

JUANENEA

0

13 / 4

3. partido / 3 Sets

ANSA II

LARRAÑAGA

1

15 / 12 / 3

EZKURRA II

AZPIROZ

2

10 / 15 / 8

noviembre, 2023

18

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

URRUTIA II

ZALDUA

0

9 / 7

IRAZU

APEZETXEA

2

15 / 15

2. partido / 3 Sets

Binakako txapelketa nagusia

ALDABE

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

EZKURRA II

LARRAÑAGA

0

7 / 14

3. partido / 3 Sets

ANSA II

ZUBIRI

2

15 / 15

SEGUROLA

MARTIRENA

0

11 / 5

noviembre, 2023

10

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

2

15 / 15

GURRUTXAGA

ZUBIRI

0

14 / 12

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

2

15 / 13 / 8

URRIZA

AZPIROZ

1

12 / 15 / 7

3. partido /

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

JUANENEA

2

15 / 9 / 8

EZKURRA II

LARRAÑAGA

1

7 / 15 / 7

noviembre, 2023

4

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

Bigarren mailako Binakako erremonte txapelketa

LOITEGI

ESKUDERO

2

15 / 12 / 8

IRAZU

APEZETXEA

1

8 / 15 / 4

2. partido / 3 Sets

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

AZPIROZ

0

10 / 6

ALDABE

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

3. partido / 3 Sets

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

2

15 / 15

SEGUROLA

JUANENEA

0

11 / 11

octubre, 2023

27

19:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partido / 3 Sets

ANSA II

BARRENETXEA IV

2

15 / 7 / 5

URRIZA

LARRAÑAGA

1

11 / 15 / 2

2. partido / 3 Sets

Azpeitiko erremonte txapelketa

EZKURRA II

MARTIRENA

2

15 / 15

ALDABE

JUANENEA

0

11 / 4

octubre, 2023

20

19:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partido / 3 Sets

Azpeitiko erremonte txapelketa

ANSA II

ZUBIRI

0

11 / 14

ALDABE

JUANENEA

2

15 / 15

2. partido / 3 Sets

Azpeitiko erremonte txapelketa

EZKURRA II

MARTIRENA

2

15 / 15

LOITEGI

AZPIROZ

0

4 / 13

octubre, 2023

13

19:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partido / 3 Sets

Azpeitiko erremonte txapelketa

ANSA II

ZUBIRI

2

15 / 15

GURRUTXAGA

LARRAÑAGA

0

7 / 12

2. partido / 3 Sets

Azpeitiko erremonte txapelketa

URRIZA

APEZETXEA

2

12 / 15 / 5

LOITEGI

AZPIROZ

1

15 / 7 / 0

octubre, 2023

6

19:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partido / 3 Sets

Azpeitiko erremonte txapelketa

ALDABE

JUANENEA

2

15 / 15

GURRUTXAGA

LARRAÑAGA

0

9 / 6

2. partido / 3 Sets

Azpeitiko erremonte txapelketa

URRIZA

APEZETXEA

0

11 / 14

EZKURRA II

MARTIRENA

2

15 / 15

octubre, 2023

1

18:30 h

Urnietako Udal pilotalekua

1. partido / 3 Sets

GOIKOETXEA V

ANSA II

2

15 / 15

LOITEGI

AZPIROZ

0

14 / 9

septiembre, 2023

29

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 20 tantos

KRONIKA JAIALDIA

LOITEGI

APEZETXEA

20

GURRUTXAGA

ZUBIRI

6

2. partido / 20 tantos

KRONIKA JAIALDIA

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

20

GURRUTXAGA

ZUBIRI

14

3. partido / 20 tantos

KRONIKA JAIALDIA

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

20

LOITEGI

APEZETXEA

12

septiembre, 2023

23

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

GROSS

ALDABE

BARRENETXEA IV

2

9 / 5

EZKURRA II

AZPIROZ

0

10 / 10

2. partido / 3 Sets

GROSS

URRIZA

JUANENEA

0

8 / 5

ANSA II

LARRAÑAGA

2

10 / 10

3. partido / 3 Sets

GROSS

EZKURRA II

AZPIROZ

2

15 / 15

ANSA II

LARRAÑAGA

0

13 / 13

septiembre, 2023

9

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

URRIZA

LARRAÑAGA

2

15 / 13 / 5

ALDABE

BARRENETXEA IV

1

13 / 15 / 1

2. partido / 30 Tantos

Buruz buruko sari nagusia

ANSA II

30

JUANENEA

17

3. partido / 3 Sets

EZKURRA II

ZALDUA

2

15 / 5 / 5

SEGUROLA

MARTIRENA

1

11 / 15 / 4

septiembre, 2023

2

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

SEGUROLA

MARTIRENA

1

10 / 15 / 2

ALDABE

AZPIROZ

2

15 / 10 / 5

2. partido / 30

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

21

JUANENEA

30

3. partido / 3 Sets

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

0

12 / 10

LOITEGI

ZUBIRI

2

15 / 15

agosto, 2023

26

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

LOITEGI

ODEI

2

15 / 15

GURRUTXAGA

ZALDUA

0

11 / 10

2. partido / 30 Tantos

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

30

BARRENETXEA IV

20

3. partido / 3 Sets

ALDABE

MARTIRENA

2

12 / 15 / 5

GOIKOETXEA V

AZPIROZ

1

15 / 11 / 2

agosto, 2023

24

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

URRUTIA II

AIESTARAN VI

1

15 / 6 / 0

IRAZU

APEZETXEA

2

8 / 15 / 5

2. partido / 30 Tantos

Buruz buruko sari nagusia

ANSA II

30

JUANENEA

20

3. partido / 3 Sets

EZKURRA II

ZALDUA

1

14 / 15 / 3

SEGUROLA

AZPIROZ

2

15 / 11 / 5

agosto, 2023

19

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

ZALDUA II

AIESTARAN VI

2

12 / 15 / 5

GURRUTXAGA

APEZETXEA

1

15 / 14 / 2

2. partido / 30 Tantos

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

30

JUANENEA

17

3. partido / 3 Sets

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

2

15 / 13 / 5

LOITEGI

AZPIROZ

1

10 / 15 / 1

agosto, 2023

17

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

URRUTIA II

MARTIRENA

2

15 / 15

IRAZU

ZALDUA

0

10 / 12

2. partido / 30 Tantos

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

23

ANSA II

30

3. partido / 3 Sets

EZKURRA II

ZUBIRI

1

15 / 5 / 4

SEGUROLA

AZPIROZ

2

12 / 15 / 5

agosto, 2023

12

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

LOITEGI

ZUBIRI

2

11 / 15 / 5

ZALDUA II

ZALDUA

1

3 / 15 / 14

2. partido / 30 Tantos

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

27

3. partido / 3 Sets

SEGUROLA

LARRAÑAGA

1

15 / 4 / 2

EZKURRA II

MARTIRENA

2

14 / 15 / 5

agosto, 2023

10

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

URRUTIA II

ZUBIRI

2

15 / 15

GURRUTXAGA

ESKUDERO

0

12 / 7

2. partido / 30 Tantos

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

23

JUANENEA

30

3. partido / 3 Sets

ANSA II

ZALDUA

2

15 / 15

ALDABE

AZPIROZ

0

14 / 12

agosto, 2023

5

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

URRIZA

LARRAÑAGA

21

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

30

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko sari nagusia

JUANENEA

30

AZPIROZ

28

3. partido / 40 tantos

EZKURRA II

ESKUDERO

36

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

40

agosto, 2023

3

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 35 tantos

GURRUTXAGA

ZUBIRI

35

IRAZU

APEZETXEA

28

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko sari nagusia

AZPIROZ

30

LARRAÑAGA

21

3. partido / 40 tantos

URRIZA

JUANENEA

28

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

julio, 2023

30

18:00 h

Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partido / 3 Sets

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

LOITEGI

MARTIRENA

1

15 / 12 / 1

ZALDUA II

ZALDUA

2

14 / 15 / 5

2. partido / 3 Sets

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

URRIZA

JUANENEA

2

15 / 13 / 5

ALDABE

BARRENETXEA IV

1

10 / 15 / 3

julio, 2023

29

18:00 h

Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partido / 3 Sets

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

LOITEGI

MARTIRENA

2

15 / 15

URRUTIA II

ZUBIRI

0

11 / 11

2. partido / 3 Sets

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

ANSA II

LARRAÑAGA

0

12 / 3

ALDABE

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

julio, 2023

28

18:00 h

Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partido / 3 Sets

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

1

11 / 15 / 2

ZALDUA II

ZALDUA

2

15 / 8 / 5

2. partido / 3 Sets

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

URRIZA

JUANENEA

2

15 / 15

SEGUROLA

AZPIROZ

0

7 / 12

julio, 2023

27

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

Buruz buruko sari nagusia

GOIKOETXEA V

22

LARRAÑAGA

30

julio, 2023

25

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 Tantos

Buruz buruko sari nagusia

GOIKOETXEA V

30

ALDABE

21

2. partido / 30 Tantos

Buruz buruko sari nagusia

MARTIRENA

29

LARRAÑAGA

30

julio, 2023

22

17:00 h

Amezketa

1. partido / 3 Sets

SEGUROLA

MARTIRENA

2

15 / 15

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

0

10 / 3

2. partido / 3 sets

ANSA II

LARRAÑAGA

1

15 / 9 / 0

ALDABE

AZPIROZ

2

14 / 15 / 5

julio, 2023

20

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 Tantos

Buruz buruko sari nagusia

APEZETXEA

18

ALDABE

30

2. partido / 30 Tantora

Buruz buruko sari nagusia

LARRAÑAGA

30

ESKUDERO

22

julio, 2023

18

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 30 tantos

Buruz buruko sari nagusia

ALDABE

30

URRUTIA II

10

2. partido / 30 tantos

Buruz buruko sari nagusia

ESKUDERO

30

AIESTARAN VI

0

julio, 2023

15

21:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

ZALDUA II

ESKUDERO

2

14 / 15 / 5

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

1

15 / 9 / 3

2. partido / 3 Sets

Jai-alai Summer Season

AZPIROZ

LARRAÑAGA

0

13 / 14

BARRENETXEA IV

JUANENEA

2

15 / 15

julio, 2023

13

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

GURRUTXAGA

ZUBIRI

2

8 / 15 / 5

IRAZU

ZALDUA

1

15 / 8 / 2

2. partido / 3 Sets

Jai-alai Summer Season

SEGUROLA

ANSA II

1

7 / 15 / 2

BARRENETXEA IV

JUANENEA

2

15 / 6 / 5

3. partido / 3 Sets

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

1

15 / 7 / 2

ALDABE

APEZETXEA

2

9 / 15 / 5

julio, 2023

8

22:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

IRAZU

ZUBIRI

1

15 / 11 / 0

LOITEGI

AIESTARAN VI

2

13 / 15 / 5

2. partido / 3 Sets

Jai-alai Summer Season

BARRENETXEA IV

JUANENEA

1

11 / 15 / 3

AZPIROZ

LARRAÑAGA

2

15 / 12 / 5

3. partido / 3 Sets

Jai-alai Summer Season

ALDABE

URRIZA

2

15 / 15

SEGUROLA

ANSA II

0

12 / 4

julio, 2023

6

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

ZALDUA II

ESKUDERO

2

15 / 15

GURRUTXAGA

APEZETXEA

0

7 / 14

2. partido / 3 Sets

Jai-alai Summer Season

ALDABE

URRIZA

1

6 / 15 / 3

AZPIROZ

LARRAÑAGA

2

15 / 3 / 5

3. partido / 3 Sets

Jai-alai Summer Season

BARRENETXEA IV

JUANENEA

1

15 / 5 / 4

SEGUROLA

ANSA II

2

6 / 15 / 5

julio, 2023

1

22:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

Jai-alai Summer Season

ALDABE

URRIZA

0

13 / 6

BARRENETXEA IV

JUANENEA

2

15 / 15

2. partido / 3 Sets

Jai-alai Summer Season

SEGUROLA

ANSA II

2

14 / 15 / 5

AZPIROZ

LARRAÑAGA

1

15 / 13 / 1

3. partido / 3 Sets

URRUTIA II

ZALDUA

0

9 / 8

GURRUTXAGA

MARTIRENA

2

15 / 15

junio, 2023

18

12:00 h

Zumarragako pilotalekua

1. partido / 3 Sets

GURRUTXAGA

APEZETXEA

2

13 / 15 / 5

ZALDUA II

ESKUDERO

1

15 / 12 / 3

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

EZKURRA II

JUANENEA

2

15 / 15

GOIKOETXEA V

AZPIROZ

0

8 / 14

junio, 2023

12

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

ALDABE

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

ANSA II

LARRAÑAGA

0

7 / 14

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

1

11 / 14 / 2

SEGUROLA

JUANENEA

2

15 / 10 / 5

junio, 2023

5

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

2

15 / 15

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

0

14 / 2

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

SEGUROLA

JUANENEA

2

13 / 15 / 5

EZKURRA II

ZUBIRI

1

15 / 13 / 2

junio, 2023

2

20:00 h

Jostaldi pilotalekua (Hondarribia)

1. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

URRUTIA II

ODEI

1

13 / 15 / 1

LOITEGI

AIESTARAN VI

2

15 / 11 / 5

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

ANSA II

LARRAÑAGA

2

15 / 15

ALDABE

AZPIROZ

0

11 / 5

mayo, 2023

29

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

EZKURRA II

ZUBIRI

1

15 / 12 / 4

SEGUROLA

JUANENEA

2

10 / 15 / 5

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

2

15 / 15

ALDABE

AZPIROZ

0

11 / 11

mayo, 2023

27

18:00 h

Villabona

1. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

IRAZU

ODEI

1

15 / 12 / 4

ZALDUA II

ESKUDERO

2

6 / 15 / 5

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

ANSA II

ZALDUA

0

8 / 14

GOIKOETXEA V

AZPIROZ

2

15 / 15

mayo, 2023

26

18:00 h

Altsasu

1. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

URRUTIA II

APEZETXEA

1

15 / 13 / 3

ZALDUA II

ESKUDERO

2

5 / 15 / 5

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

URRIZA

JUANENEA

2

15 / 15

ALDABE

BARRENETXEA IV

0

10 / 9

mayo, 2023

22

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

ZALDUA

0

12 / 8

EZKURRA II

ZUBIRI

2

15 / 15

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

SEGUROLA

JUANENEA

0

12 / 5

ALDABE

AZPIROZ

2

15 / 15

mayo, 2023

19

19:00 h

Zestoa

1. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

GURRUTXAGA

APEZETXEA

2

15 / 15

LOITEGI

AIESTARAN VI

0

13 / 12

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI herriz herri

URRIZA

MARTIRENA

1

14 / 15 / 3

ALDABE

JUANENEA

2

15 / 13 / 5

mayo, 2023

15

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

0

14 / 3

SEGUROLA

JUANENEA

2

15 / 15

2. partido / 3 sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

2

15 / 15

ANSA II

ZALDUA

0

10 / 3

mayo, 2023

13

17:00 h

Antzizar Kiroldegia (Beasain)

1. partido / 3 sets

ERREMONTARI herriz herri

IRAZU

ESKUDERO

2

15 / 15

GURRUTXAGA

AIESTARAN VI

0

3 / 8

2. partido / 3 sets

ERREMONTARI herriz herri

EZKURRA II

MARTIRENA

1

15 / 13 / 3

ANSA II

ZUBIRI

2

8 / 15 / 5

mayo, 2023

12

19:00 h

Orioko udal pilotalekua

1. partido / 3 sets

ERREMONTARI herriz herri

URRUTIA II

APEZETXEA

2

15 / 15

ZALDUA II

ODEI

0

12 / 14

2. partido / 3 sets

ERREMONTARI herriz herri

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

2

12 / 15 / 5

ALDABE

JUANENEA

1

15 / 9 / 2

mayo, 2023

8

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

2

15 / 11 / 5

EZKURRA II

ZUBIRI

1

6 / 15 / 3

2. partido / 3 Sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

2

7 / 15 / 5

ALDABE

AZPIROZ

1

15 / 10 / 4

mayo, 2023

1

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

1

15 / 12 / 4

SEGUROLA

JUANENEA

2

6 / 15 / 5

2. partido / 3 sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ALDABE

AZPIROZ

0

9 / 12

EZKURRA II

ZUBIRI

2

15 / 15

abril, 2023

24

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 3 sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

2

15 / 12 / 5

EZKURRA II

ZUBIRI

1

14 / 15 / 2

2. partido / 3 sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

ZALDUA

2

15 / 12 / 5

SEGUROLA

JUANENEA

1

10 / 15 / 1

abril, 2023

22

18:00 h

Atari-Soro (Aizarnazabal)

1. partido / 3 sets

ERREMONTARI herriz herri

GURRUTXAGA

APEZETXEA

2

IRAZU

ESKUDERO

1

2. partido / 2 sets

ERREMONTARI herriz herri

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

0

EZKURRA II

AZPIROZ

2

abril, 2023

17

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido / 2 sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

MARTIRENA

0

7 / 12

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

2

15 / 15

2. partido / 3 sets

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

ZALDUA

1

9 / 15 / 1

ALDABE

AZPIROZ

2

15 / 12 / 5

abril, 2023

8

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ZALDUA II

ESKUDERO

35

IRAZU

APEZETXEA

25

2. partido /

BERRIA erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

30

GURRUTXAGA

ZALDUA

35

3. partido /

URRIZA

AZPIROZ

33

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

abril, 2023

1

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

BERRIA erremonte txapelketa

ZALDUA II

ODEI

30

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

35

2. partido /

URRIZA

LARRAÑAGA

36

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

3. partido /

BERRIA erremonte txapelketa

GURRUTXAGA

ZALDUA

35

IRAZU

MARTIRENA

28

marzo, 2023

25

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

BERRIA erremonte txapelketa

ZALDUA II

ODEI

23

LOITEGI

ESKUDERO

35

2. partido /

EZKURRA II

ZALDUA

29

ANSA II

AZPIROZ

40

3. partido /

BERRIA erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

35

URRUTIA II

APEZETXEA

15

marzo, 2023

18

12:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

30

LOITEGI

MARTIRENA

18

2. partido /

URRIZA

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

EZKURRA II

LARRAÑAGA

11

marzo, 2023

11

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

BERRIA erremonte txapelketa

IRAZU

ZUBIRI

3

ZALDUA II

ODEI

35

2. partido /

URRIZA

LABAKA

40

ALDABE

LARRAÑAGA

38

3. partido /

BERRIA erremonte txapelketa

SEGUROLA

AZPIROZ

35

ANSA II

ZALDUA

34

marzo, 2023

4

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

BERRIA erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

AIESTARAN VI

31

GURRUTXAGA

ZALDUA

35

2. partido /

URRIZA

AZPIROZ

37

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

3. partido /

BERRIA erremonte txapelketa

LOITEGI

ESKUDERO

16

IRAZU

ZUBIRI

35

febrero, 2023

18

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

SEGUROLA

LARRAÑAGA

30

URRIZA

APEZETXEA

27

2. partido /

Kutxabank Masters txapelketa

BARRENETXEA IV

29

ANSA II

30

3. partido /

EZKURRA II

LABAKA

35

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

40

febrero, 2023

11

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

SEGUROLA

ZUBIRI

26

ALDABE

ZALDUA

30

2. partido /

URRIZA

AZPIROZ

30

EZKURRA II

LARRAÑAGA

28

3. partido /

Kutxabank Masters txapelketa

BARRENETXEA IV

24

ANSA II

30

febrero, 2023

4

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

39

LOITEGI

ZUBIRI

40

2. partido /

Kutxabank Masters txapelketa

ANSA II

30

EZKURRA II

17

3. partido /

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

ALDABE

AZPIROZ

27

enero, 2023

28

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

MARTIRENA

40

ZALDUA II

LABAKA

32

2. partido /

Kutxabank Masters txapelketa

BARRENETXEA IV

30

EZKURRA II

27

3. partido /

URRIZA

ZUBIRI

40

ANSA II

ZALDUA

32

enero, 2023

21

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRIZA

LARRAÑAGA

18

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

30

2. partido /

Kutxabank Masters txapelketa

EZKURRA II

30

AZPIROZ

21

3. partido /

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

30

LOITEGI

MARTIRENA

40

diciembre, 2022

29

17:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

LOITEGI

ZALDUA

28

ALDABE

ODEI

35

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

34

3. partido /

EZKURRA II

JUANENEA

35

ANSA II

AZPIROZ

30

diciembre, 2022

24

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

EZKURRA II

ZUBIRI

35

ALDABE

LARRAÑAGA

30

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

JUANENEA

20

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

3. partido /

SEGUROLA

MARTIRENA

40

LOITEGI

AZPIROZ

39

diciembre, 2022

17

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

GOIKOETXEA V

ODEI

35

LOITEGI

LABAKA

32

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

EZKURRA II

MARTIRENA

25

3. partido /

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

AZPIROZ

30

diciembre, 2022

10

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

ZUBIRI

14

LOITEGI

LABAKA

35

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

JUANENEA

40

EZKURRA II

MARTIRENA

22

3. partido /

SEGUROLA

ZALDUA

40

ALDABE

LARRAÑAGA

31

diciembre, 2022

3

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

LARRAÑAGA

35

ETXARRI

ZALDUA

34

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

27

ALDABE

AZPIROZ

40

3. partido /

ANSA II

LABAKA

19

SEGUROLA

MARTIRENA

40

noviembre, 2022

26

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ZALDUA II

MARTIRENA

35

LOITEGI

ODEI

17

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

33

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

3. partido /

ANSA II

ZALDUA

40

ALDABE

JUANENEA

29

noviembre, 2022

19

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ETXARRI

ZALDUA

28

LOITEGI

ZUBIRI

35

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

JUANENEA

40

ALDABE

AZPIROZ

37

3. partido /

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

EZKURRA II

LARRAÑAGA

26

noviembre, 2022

12

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partido /

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

LARRAÑAGA

12

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

EZKURRA II

MARTIRENA

40

ALDABE

AZPIROZ

29

3. partido /

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

ZALDUA II

ZUBIRI

31

noviembre, 2022

5

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

MARTIRENA

16

ETXARRI

APEZETXEA

35

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

JUANENEA

40

SEGUROLA

LARRAÑAGA

34

3. partido /

ALDABE

BARRENETXEA IV

36

EZKURRA II

AZPIROZ

40

octubre, 2022

29

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ETXARRI

APEZETXEA

35

URRUTIA II

ZUBIRI

30

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

EZKURRA II

MARTIRENA

32

3. partido /

SEGUROLA

LABAKA

40

LOITEGI

LARRAÑAGA

35

octubre, 2022

29

16:30 h

Villabona

1. partido /

ZALDUA II

ODEI

32

IRAZU

ZALDUA

35

2. partido /

ANSA II

JUANENEA

33

ALDABE

AZPIROZ

35

octubre, 2022

22

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ZALDUA II

ZALDUA

35

ETXARRI

LABAKA

19

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

JUANENEA

27

3. partido /

EZKURRA II

ZUBIRI

40

ALDABE

LARRAÑAGA

35

octubre, 2022

15

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

APEZETXEA

35

ZALDUA II

ODEI

30

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

ALDABE

AZPIROZ

28

3. partido /

LOITEGI

BARRENETXEA IV

39

EZKURRA II

ZALDUA

40

octubre, 2022

14

19:00 h

Altsasu

1. partido /

LOITEGI

ZALDUA

35

ETXARRI

MARTIRENA

27

2. partido /

ALDABE

BARRENETXEA IV

27

EZKURRA II

AZPIROZ

35

octubre, 2022

7

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

KRONIKA JAIALDIA

LOITEGI

BARRENETXEA IV

20

SEGUROLA

LARRAÑAGA

15

2. partido /

KRONIKA JAIALDIA

EZKURRA II

APEZETXEA

20

ANSA II

MARTIRENA

17

3. partido /

KRONIKA JAIALDIA

EZKURRA II

APEZETXEA

20

LOITEGI

BARRENETXEA IV

18

octubre, 2022

2

19:00 h

Urnietako Udal pilotalekua

1. partido /

GOIKOETXEA V

ANSA II

35

LOITEGI

AZPIROZ

34

septiembre, 2022

10

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ANSA II

ZUBIRI

30

EZKURRA II

MARTIRENA

29

2. partido /

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

27

URRIZA

30

3. partido /

SEGUROLA

JUANENEA

34

GOIKOETXEA V

AZPIROZ

40

septiembre, 2022

3

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

SEGUROLA

AZPIROZ

30

EZKURRA II

JUANENEA

20

2. partido /

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

23

3. partido /

URRUTIA II

LARRAÑAGA

40

LOITEGI

APEZETXEA

33

agosto, 2022

27

15:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

LARRAÑAGA

24

2. partido /

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

30

JUANENEA

23

3. partido /

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

31

ZALDUA II

MARTIRENA

40

agosto, 2022

25

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ZALDUA II

MARTIRENA

29

URRUTIA II

AZPIROZ

35

2. partido /

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

23

ANSA II

30

3. partido /

SEGUROLA

LARRAÑAGA

23

EZKURRA II

APEZETXEA

40

agosto, 2022

20

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

MARTIRENA

30

LOITEGI

APEZETXEA

35

2. partido /

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

19

URRIZA

30

3. partido /

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

GOIKOETXEA V

AZPIROZ

27

agosto, 2022

19

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ETXARRI

LABAKA

30

LOITEGI

APEZETXEA

35

2. partido /

Buruz buruko sari nagusia

ANSA II

30

JUANENEA

21

3. partido /

EZKURRA II

ZUBIRI

30

SEGUROLA

AZPIROZ

28

agosto, 2022

13

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

LOITEGI

ZUBIRI

35

ETXARRI

MARTIRENA

23

2. partido /

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

30

ANSA II

22

3. partido /

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

28

EZKURRA II

AZPIROZ

40

agosto, 2022

11

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

LABAKA

29

ZALDUA II

ODEI

35

2. partido /

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

30

JUANENEA

29

3. partido /

ANSA II

MARTIRENA

31

EZKURRA II

LARRAÑAGA

40

agosto, 2022

6

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ZALDUA II

LARRAÑAGA

35

ETXARRI

ZUBIRI

31

2. partido /

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

AZPIROZ

36

3. partido /

Buruz buruko sari nagusia

JUANENEA

30

EZKURRA II

17

agosto, 2022

4

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

GOIKOETXEA V

ODEI

35

LOITEGI

APEZETXEA

33

2. partido /

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

JUANENEA

26

3. partido /

Buruz buruko sari nagusia

EZKURRA II

30

AZPIROZ

23

julio, 2022

31

17:30 h

Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partido /

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

ZALDUA II

MARTIRENA

23

GOIKOETXEA V

ODEI

35

2. partido /

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

EZKURRA II

JUANENEA

25

ANSA II

AZPIROZ

35

julio, 2022

30

17:30 h

Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partido /

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ODEI

35

LOITEGI

APEZETXEA

23

2. partido /

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

EZKURRA II

JUANENEA

35

julio, 2022

29

17:30 h

Aritzbatalde pilotalekua (Zarautz)

1. partido /

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

ZALDUA II

MARTIRENA

35

ETXARRI

LABAKA

26

2. partido /

Jai-alai Zarautz erremonte txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

26

ANSA II

AZPIROZ

35

julio, 2022

28

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ETXARRI

ZALDUA

35

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

32

2. partido /

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

MARTIRENA

31

3. partido /

Buruz buruko sari nagusia

JUANENEA

30

AZPIROZ

15

julio, 2022

23

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

Buruz buruko sari nagusia

GOIKOETXEA V

15

EZKURRA II

30

2. partido /

SEGUROLA

JUANENEA

40

ALDABE

MARTIRENA

38

3. partido /

Buruz buruko sari nagusia

ZUBIRI

17

AZPIROZ

30

julio, 2022

19

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

Buruz buruko sari nagusia

ZALDUA

10

AZPIROZ

30

2. partido /

Buruz buruko sari nagusia

ZALDUA II

18

EZKURRA II

30

julio, 2022

15

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ALDABE

ZUBIRI

30

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

20

2. partido /

San Fermin txapelketa

ANSA II

AZPIROZ

30

EZKURRA II

JUANENEA

26

julio, 2022

12

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

Buruz buruko sari nagusia

EZKURRA II

30

MARTIRENA

21

2. partido /

Buruz buruko sari nagusia

AZPIROZ

30

APEZETXEA

13

julio, 2022

9

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ZALDUA II

ZUBIRI

27

URRUTIA II

MARTIRENA

35

2. partido /

San Fermin txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

24

EZKURRA II

JUANENEA

30

3. partido /

SEGUROLA

APEZETXEA

35

LOITEGI

ZALDUA

21

julio, 2022

7

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

ZUBIRI

35

LOITEGI

ODEI

28

2. partido /

San Fermin txapelketa

URRIZA

LABAKA

7

EZKURRA II

JUANENEA

18

3. partido /

San Fermin txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

24

ANSA II

AZPIROZ

30

julio, 2022

5

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

Buruz buruko sari nagusia

MARTIRENA

30

ODEI

17

2. partido /

Buruz buruko sari nagusia

URRUTIA II

24

APEZETXEA

30

julio, 2022

4

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

San Fermin txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

30

EZKURRA II

JUANENEA

17

2. partido /

San Fermin txapelketa

URRIZA

LABAKA

23

ANSA II

AZPIROZ

30

junio, 2022

27

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

San Fermin txapelketa

ALDABE

BARRENETXEA IV

30

URRIZA

LABAKA

23

2. partido /

San Fermin txapelketa

ANSA II

AZPIROZ

25

EZKURRA II

JUANENEA

30

junio, 2022

26

12:00 h

Olaberria

1. partido /

Euskal Herriko erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

30

LOITEGI

LARRAÑAGA

18

2. partido /

Euskal Herriko erremonte txapelketa

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

18

EZKURRA II

AZPIROZ

30

junio, 2022

20

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ALDABE

BARRENETXEA IV

30

EZKURRA II

AZPIROZ

24

2. partido /

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

ANSA II

JUANENEA

28

junio, 2022

18

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

LARRAÑAGA

29

ZALDUA II

MARTIRENA

35

2. partido /

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

SEGUROLA

AZPIROZ

34

3. partido /

ETXARRI

LABAKA

35

LOITEGI

APEZETXEA

34

junio, 2022

13

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

25

ANSA II

JUANENEA

30

2. partido /

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

SEGUROLA

AZPIROZ

22

junio, 2022

11

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

GOIKOETXEA V

ODEI

35

ETXARRI

APEZETXEA

29

2. partido /

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

EZKURRA II

JUANENEA

35

3. partido /

SEGUROLA

ZUBIRI

25

ALDABE

MARTIRENA

35

junio, 2022

6

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

EZKURRA II

ZALDUA

21

2. partido /

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

JUANENEA

30

SEGUROLA

AZPIROZ

21

junio, 2022

4

17:00 h

Villabona

1. partido /

ZALDUA II

ZUBIRI

35

LOITEGI

ODEI

33

junio, 2022

4

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

25

ETXARRI

MARTIRENA

35

2. partido /

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

JUANENEA

38

3. partido /

SEGUROLA

LABAKA

35

URRUTIA II

AZPIROZ

23

mayo, 2022

30

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

ANSA II

JUANENEA

16

2. partido /

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

30

EZKURRA II

ZALDUA

14

mayo, 2022

28

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ETXARRI

ODEI

35

URRUTIA II

APEZETXEA

28

2. partido /

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

MARTIRENA

36

3. partido /

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

SEGUROLA

AZPIROZ

30

ALDABE

LARRAÑAGA

21

mayo, 2022

23

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

JUANENEA

30

ALDABE

LARRAÑAGA

20

2. partido /

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

28

URRIZA

ZUBIRI

30

mayo, 2022

21

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

MARTIRENA

25

GOIKOETXEA V

ODEI

35

2. partido /

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

AZPIROZ

37

3. partido /

ETXARRI

ZUBIRI

33

LOITEGI

LABAKA

35

mayo, 2022

16

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

ALDABE

LARRAÑAGA

17

2. partido /

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

EZKURRA II

ZALDUA

29

SEGUROLA

AZPIROZ

30

mayo, 2022

14

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

SUSPERREGI

ZUBIRI

24

GOIKOETXEA V

ODEI

35

2. partido /

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

AZPIROZ

38

3. partido /

URRUTIA II

MARTIRENA

35

LOITEGI

APEZETXEA

30

mayo, 2022

9

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

30

ALDABE

LARRAÑAGA

20

2. partido /

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

ANSA II

JUANENEA

30

EZKURRA II

ZALDUA

18

mayo, 2022

7

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ETXARRI

ODEI

23

URRUTIA II

MARTIRENA

35

2. partido /

ANSA II

LARRAÑAGA

39

EZKURRA II

JUANENEA

40

3. partido /

GOIKOETXEA V

APEZETXEA

35

LOITEGI

LABAKA

26

mayo, 2022

2

19:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

EZKURRA II

ZALDUA

30

ALDABE

LARRAÑAGA

23

2. partido /

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

25

SEGUROLA

AZPIROZ

30

abril, 2022

25

19:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

JUANENEA

29

2. partido /

ERREMONTARI. Sagardoaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

30

SEGUROLA

AZPIROZ

17

abril, 2022

9

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ETXARRI

JUANENEA

26

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

35

2. partido /

BERRIA erremonte txapelketa

ALDABE

APEZETXEA

35

LOITEGI

ZALDUA

29

3. partido /

ANSA II

BARRENETXEA IV

36

URRIZA

LARRAÑAGA

40

abril, 2022

2

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

SEGUROLA

ODEI

28

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

35

2. partido /

URRIZA

LARRAÑAGA

40

EZKURRA II

AZPIROZ

24

3. partido /

BERRIA erremonte txapelketa

ALDABE

APEZETXEA

35

URRUTIA II

LABAKA

19

marzo, 2022

25

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

BERRIA erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ODEI

20

LOITEGI

ZALDUA

35

2. partido /

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

JUANENEA

38

3. partido /

SEGUROLA

ZUBIRI

35

ETXARRI

LARRAÑAGA

30

marzo, 2022

19

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

BERRIA erremonte txapelketa

ETXARRI

MARTIRENA

27

ALDABE

APEZETXEA

35

2. partido /

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

38

EZKURRA II

AZPIROZ

40

3. partido /

BERRIA erremonte txapelketa

URRUTIA II

LABAKA

35

SUSPERREGI

ZUBIRI

16

marzo, 2022

12

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

BERRIA erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ODEI

35

SUSPERREGI

ZUBIRI

14

2. partido /

AZPIROZ

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

LARRAÑAGA

26

3. partido /

BERRIA erremonte txapelketa

LOITEGI

ZALDUA

34

ALDABE

APEZETXEA

35

marzo, 2022

5

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

BERRIA erremonte txapelketa

URRUTIA II

LABAKA

16

GOIKOETXEA V

ODEI

35

2. partido /

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

EZKURRA II

JUANENEA

29

3. partido /

BERRIA erremonte txapelketa

ETXARRI

MARTIRENA

25

LOITEGI

ZALDUA

35

febrero, 2022

19

15:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partido /

SEGUROLA

AZPIROZ

33

EZKURRA II

JUANENEA

35

2. partido /

Kutxabank Masters txapelketa

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

22

3. partido /

LOITEGI

LARRAÑAGA

40

ALDABE

LABAKA

37

febrero, 2022

12

15:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partido /

ANSA II

LARRAÑAGA

33

EZKURRA II

AZPIROZ

35

2. partido /

Kutxabank Masters txapelketa

BARRENETXEA IV

30

JUANENEA

14

3. partido /

GOIKOETXEA V

24

SEGUROLA

MARTIRENA

40

febrero, 2022

5

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

SEGUROLA

ODEI

35

URRUTIA II

LABAKA

22

2. partido /

ALDABE

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

AZPIROZ

39

3. partido /

ETXARRI

ZALDUA

33

LOITEGI

MARTIRENA

40

enero, 2022

29

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ETXARRI

AZPIROZ

34

ALDABE

ZUBIRI

35

2. partido /

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

36

EZKURRA II

JUANENEA

40

3. partido /

Kutxabank Masters txapelketa

ANSA II

30

GOIKOETXEA V

17

enero, 2022

22

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

MARTIRENA

35

LOITEGI

ODEI

31

2. partido /

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

31

URRIZA

LABAKA

25

3. partido /

Kutxabank Masters txapelketa

JUANENEA

30

ZUBIRI

17

diciembre, 2021

30

21:15 h

Galarreta jai alai

1. partido /

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

32

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

ANSA II

MARTIRENA

37

diciembre, 2021

24

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partido /

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

40

JUANENEA

25

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

36

URRIZA

LABAKA

40

3. partido /

ZALDUA II

LARRAÑAGA

31

LOITEGI

ZUBIRI

40

diciembre, 2021

18

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

ZUBIRI

35

GOIKOETXEA V

ODEI

30

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

27

SEGUROLA

LARRAÑAGA

40

3. partido /

LOITEGI

BARRENETXEA IV

21

URRIZA

ZALDUA

40

diciembre, 2021

16

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

ODEI

31

SUSPERREGI

LABAKA

35

2. partido /

URRIZA

MARTIRENA

40

SEGUROLA

21

3. partido /

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

40

LOITEGI

LARRAÑAGA

28

diciembre, 2021

11

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

MARTIRENA

35

SUSPERREGI

32

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

34

URRIZA

LABAKA

40

3. partido /

JUANENEA

ZALDUA

31

SEGUROLA

ZUBIRI

40

diciembre, 2021

9

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ZALDUA II

ODEI

35

SUSPERREGI

MARTIRENA

19

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

LARRAÑAGA

27

JUANENEA

40

3. partido /

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

ZUBIRI

26

diciembre, 2021

4

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

ODEI

25

SUSPERREGI

LABAKA

35

2. partido /

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

SEGUROLA

LARRAÑAGA

25

3. partido /

URRIZA

ZALDUA

36

ANSA II

ZUBIRI

40

diciembre, 2021

2

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ZUBIRI

30

LABAKA

23

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

33

ANSA II

MARTIRENA

40

3. partido /

JUANENEA

ZALDUA

39

LOITEGI

LARRAÑAGA

40

noviembre, 2021

27

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

LARRAÑAGA

36

ZALDUA II

ZUBIRI

40

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

31

ANSA II

MARTIRENA

40

3. partido /

JUANENEA

ZALDUA

19

GOIKOETXEA V

12

noviembre, 2021

25

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

KRONIKA JAIALDIA

ZALDUA II

ZALDUA

39

LOITEGI

LABAKA

40

2. partido /

KRONIKA JAIALDIA

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

ZUBIRI

29

noviembre, 2021

20

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

LABAKA

40

LOITEGI

ODEI

32

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

MARTIRENA

40

JUANENEA

33

3. partido /

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

LARRAÑAGA

29

noviembre, 2021

13

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ZALDUA

ZALDUA II

40

GOIKOETXEA V

ODEI

34

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

SEGUROLA

LARRAÑAGA

32

3. partido /

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

ZUBIRI

37

noviembre, 2021

6

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ZALDUA II

ZUBIRI

40

URRUTIA II

MARTIRENA

19

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

28

3. partido /

SEGUROLA

ZALDUA

40

LOITEGI

LARRAÑAGA

36

octubre, 2021

30

22:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partido /

Azpeitiko erremonte txapelketa

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

37

URRUTIA II

LARRAÑAGA

40

2. partido /

Azpeitiko erremonte txapelketa

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

MARTIRENA

30

octubre, 2021

23

22:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partido /

Azpeitiko erremonte txapelketa

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

URRUTIA II

LARRAÑAGA

29

2. partido /

Azpeitiko erremonte txapelketa

URRIZA

LABAKA

35

ANSA II

MARTIRENA

40

octubre, 2021

16

22:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partido /

Azpeitiko erremonte txapelketa

LOITEGI

BARRENETXEA IV

40

SEGUROLA

33

2. partido /

Azpeitiko erremonte txapelketa

URRIZA

LABAKA

33

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

40

octubre, 2021

9

22:00 h

Izarraitz (Azpeitia)

1. partido /

Azpeitiko erremonte txapelketa

SEGUROLA

11

URRUTIA II

LARRAÑAGA

40

2. partido /

Azpeitiko erremonte txapelketa

ANSA II

MARTIRENA

40

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

17

octubre, 2021

8

19:00 h

Daniel Ugarte (Hendaia)

1. partido /

GOIKOETXEA V

LABAKA

36

ZALDUA II

ZUBIRI

40

2. partido /

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

LARRAÑAGA

28

septiembre, 2021

11

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ANSA II

LABAKA

40

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

39

2. partido /

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

24

BARRENETXEA IV

30

3. partido /

URRUTIA II

ZUBIRI

39

LOITEGI

MARTIRENA

40

septiembre, 2021

4

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRIZA

ZUBIRI

35

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

32

2. partido /

Buruz buruko sari nagusia

ANSA II

23

BARRENETXEA IV

30

3. partido /

LOITEGI

LABAKA

21

ZALDUA II

MARTIRENA

40

agosto, 2021

28

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

LOITEGI

MARTIRENA

35

2. partido /

Buruz buruko sari nagusia

BARRENETXEA IV

28

ANSA II

30

3. partido /

ZALDUA II

35

URRUTIA II

ZUBIRI

40

agosto, 2021

26

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

SEGUROLA

LABAKA

40

URRUTIA II

LARRAÑAGA

32

2. partido /

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

30

JUANENEA

17

3. partido /

ZALDUA II

MARTIRENA

34

LOITEGI

40

agosto, 2021

21

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

SEGUROLA

40

GOIKOETXEA V

LABAKA

39

2. partido /

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

30

BARRENETXEA IV

22

3. partido /

URRUTIA II

ZUBIRI

31

LOITEGI

MARTIRENA

40

agosto, 2021

19

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

GOIKOETXEA V

40

URRUTIA II

MARTIRENA

38

2. partido /

Binakako txapelketa nagusia

JUANENEA

30

ANSA II

27

3. partido /

SEGUROLA

LABAKA

37

LOITEGI

ZUBIRI

40

agosto, 2021

14

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ZALDUA II

LABAKA

35

LOITEGI

40

2. partido /

Buruz buruko sari nagusia

JUANENEA

12

BARRENETXEA IV

30

3. partido /

SEGUROLA

MARTIRENA

33

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

40

agosto, 2021

12

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

LABAKA

30

ZALDUA II

MARTIRENA

40

2. partido /

Buruz buruko sari nagusia

URRIZA

30

ANSA II

28

3. partido /

GOIKOETXEA V

29

LOITEGI

ZUBIRI

40

agosto, 2021

7

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

ZALDUA II

MARTIRENA

40

LOITEGI

32

2. partido /

URRIZA

ZUBIRI

28

JUANENEA

BARRENETXEA IV

40

3. partido /

Buruz buruko sari nagusia

ANSA II

30

GOIKOETXEA V

11

agosto, 2021

5

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

22

LOITEGI

LABAKA

40

2. partido /

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

MARTIRENA

29

3. partido /

Buruz buruko sari nagusia

ZUBIRI

30

GOIKOETXEA V

19

julio, 2021

31

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partido /

URRUTIA II

40

LOITEGI

MARTIRENA

37

2. partido /

SEGUROLA

ZALDUA

14

GOIKOETXEA V

JUANENEA

40