Partiduak eta Emaitzak

Abuztua, 2021

7

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

ZALDUA II

MARTIRENA

LOITEGI

MURGIONDO

2. partidua / 40 tantutara

URRIZA

ZALDUA

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

3. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ANSA II

GOIKOETXEA V

Abuztua, 2021

5

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

URRUTIA II

MURGIONDO

22

LOITEGI

LABAKA

40

2. partidua / 40 tantutara

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

MARTIRENA

29

3. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZUBIRI

30

GOIKOETXEA V

19

Uztaila, 2021

31

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

URRUTIA II

MURGIONDO

40

LOITEGI

MARTIRENA

37

2. partidua / 40 tantutara

SEGUROLA

ZALDUA

14

GOIKOETXEA V

JUANENEA

40

3. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ANSA II

30

ZUBIRI

26

Uztaila, 2021

27

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZUBIRI

30

ZALDUA II

25

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZALDUA

30

URRUTIA II

22

Uztaila, 2021

24

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

GOIKOETXEA V

15

AIZPURU III

30

2. partidua / 40 tantutara

ANSA II

LABAKA

31

JUANENEA

ZUBIRI

40

3. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

LARRAÑAGA

30

MARTIRENA

10

Uztaila, 2021

22

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

LARRAÑAGA

25

ZUBIRI

30

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZALDUA II

30

MARTIRENA

29

3. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZALDUA

12

GOIKOETXEA V

30

4. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

AIZPURU III

30

URRUTIA II

15

Uztaila, 2021

20

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ZUBIRI

30

MARTIRENA

22

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

LARRAÑAGA

29

ZALDUA II

30

3. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

AIZPURU III

30

ZALDUA

6

4. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

GOIKOETXEA V

30

URRUTIA II

22

Uztaila, 2021

14

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

JUANENEA

MURGIONDO

30

SEGUROLA

LABAKA

20

2. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

URRIZA

AIZPURU III

30

ANSA II

LARRAÑAGA

29

3. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

URRUTIA II

MARTIRENA

21

LOITEGI

ZUBIRI

30

Uztaila, 2021

7

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

URRUTIA II

AIZPURU III

20

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

30

2. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

JUANENEA

BARRENETXEA IV

26

ANSA II

LARRAÑAGA

30

3. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

LOITEGI

ZUBIRI

30

ZALDUA II

LABAKA

26

Uztaila, 2021

3

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

14

SEGUROLA

ZALDUA

30

2. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

URRIZA

AIZPURU III

30

JUANENEA

BARRENETXEA IV

22

3. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

URRUTIA II

MARTIRENA

27

LOITEGI

ZUBIRI

30

Uztaila, 2021

1

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

GOIKOETXEA V

MARTIRENA

29

URRUTIA II

ZALDUA

30

2. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

URRIZA

AIZPURU III

30

ANSA II

LARRAÑAGA

25

3. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

ZALDUA II

LABAKA

24

LOITEGI

ZUBIRI

30

Ekaina, 2021

26

18:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

URRUTIA II

MURGIONDO

23

LOITEGI

ZALDUA

35

2. partidua / 40 tantutara

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

31

ANSA II

AIZPURU III

40

3. partidua / 35 tantutara

JUANENEA

MARTIRENA

35

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

30

Ekaina, 2021

18

22:20 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

URRUTIA II

MARTIRENA

30

ZALDUA II

LABAKA

11

2. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

JUANENEA

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

LARRAÑAGA

26

3. partidua / 30 tantutara

San Fermin txapelketa

GOIKOETXEA V

MURGIONDO

30

LOITEGI

ZUBIRI

24

Ekaina, 2021

7

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

ANSA II

LABAKA

22

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

SEGUROLA

ZUBIRI

30

GOIKOETXEA V

LARRAÑAGA

22

Maiatza, 2021

31

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

29

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

22

Maiatza, 2021

24

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

SEGUROLA

LARRAÑAGA

21

JUANENEA

ZUBIRI

30

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

22

Maiatza, 2021

17

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRUTIA II

BARRENETXEA IV

30

JUANENEA

ZUBIRI

23

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

28

Maiatza, 2021

10

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

JUANENEA

ZUBIRI

28

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

ETXARRI

BARRENETXEA IV

23

3. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

27

SEGUROLA

LARRAÑAGA

30

Maiatza, 2021

3

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

SEGUROLA

LARRAÑAGA

28

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

14

Apirila, 2021

26

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

17

ANSA II

LABAKA

30

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ETXARRI

BARRENETXEA IV

27

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

30

Apirila, 2021

19

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ETXARRI

BARRENETXEA IV

26

SEGUROLA

LARRAÑAGA

30

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

JUANENEA

ZUBIRI

24

GOIKOETXEA V

AIZPURU III

30

Apirila, 2021

12

22:15 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

URRIZA

ZALDUA

30

ETXARRI

BARRENETXEA IV

29

2. partidua / 30 tantutara

Sagardo txapelketa

ANSA II

LABAKA

30

JUANENEA

ZUBIRI

26

Martxoa, 2021

27

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

URRUTIA II

AIZPURU III

23

MIRUBIA

MARTIRENA

40

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

26

SEGUROLA

ZALDUA

40

Martxoa, 2021

19

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

MIRUBIA

MARTIRENA

32

Martxoa, 2021

16

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

URRUTIA II

AIZPURU III

36

Martxoa, 2021

11

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

URRUTIA II

AIZPURU III

38

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

40

MIRUBIA

MARTIRENA

32

Martxoa, 2021

4

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

ETXARRI

ZUBIRI

36

Otsaila, 2021

25

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

40

ETXARRI

ZUBIRI

28

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

MIRUBIA

MARTIRENA

29

Otsaila, 2021

23

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

MIRUBIA

MARTIRENA

32

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

30

URRUTIA II

AIZPURU III

40

Otsaila, 2021

18

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

ETXARRI

ZUBIRI

34

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

URRUTIA II

AIZPURU III

39

Otsaila, 2021

11

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

ZALDUA II

LARRAÑAGA

29

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

MIRUBIA

MARTIRENA

40

URRUTIA II

AIZPURU III

37

Otsaila, 2021

9

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

MIRUBIA

MARTIRENA

40

ETXARRI

ZUBIRI

39

Otsaila, 2021

4

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

SEGUROLA

ZALDUA

39

2. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

URRUTIA II

AIZPURU III

40

ETXARRI

ZUBIRI

19

Otsaila, 2021

2

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

SEGUROLA

ZALDUA

40

ZALDUA II

LARRAÑAGA

23

Urtarrila, 2021

30

22:00 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 35 tantutara

JUANENEA

AIZPURU III

19

ANSA II

LARRAÑAGA

35

2. partidua / 30 tantutara

Master txapelketa

URRIZA

30

BARRENETXEA IV

25

Urtarrila, 2021

24

12:00 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

Master txapelketa

JUANENEA

25

BARRENETXEA IV

30

2. partidua / 30 tantutara

Master txapelketa

URRIZA

30

ANSA II

23

Urtarrila, 2021

2

15:30 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 30 tantutara

JUANENEA

ENDIKA

30

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

25

2. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

ANSA II

AIZPURU III

31

Abendua, 2020

26

15:30 h

ZUZENEAN ETB1-EN

1. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

AIZPURU III

40

JUANENEA

LARRAÑAGA

33

2. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

36

Abendua, 2020

19

15:30 h

STREAMING EITB - Galarreta Jai-Alai

1. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

AIZPURU III

40

GOIKOETXEA V

ENDIKA

35

2. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

39

Abendua, 2020

12

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

ANSA II

AIZPURU III

40

JUANENEA

LARRAÑAGA

32

2. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

GOIKOETXEA V

ENDIKA

33

Abendua, 2020

5

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

GOIKOETXEA V

ENDIKA

34

JUANENEA

LARRAÑAGA

40

2. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

38

ANSA II

AIZPURU III

40

Azaroa, 2020

28

16:30 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

JUANENEA

LARRAÑAGA

14

2. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

35

ANSA II

AIZPURU III

40

Azaroa, 2020

21

15:30 h

STREAMING EITB - Galarreta Jai-Alai

1. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

URRIZA

LABAKA

40

JUANENEA

LARRAÑAGA

26

2. partidua / 40 tantutara

50. Binakako txapelketa nagusia

SEGUROLA

BARRENETXEA IV

40

ETXARRI

ENDIKA

30

Azaroa, 2020

4

17:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

Oriamendi Txapelketa

GOIKOETXEA V

LABAKA

40

ETXARRI

ZUBIRI

36

Iraila, 2020

26

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

ETXARRI

LABAKA

30

URRUTIA II

ZUBIRI

16

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

ENDIKA

27

3. partidua / 40 tantutara

JUANENEA

BARRENETXEA IV

40

GOIKOETXEA V

ANSA II

LARRAÑAGA

34

Iraila, 2020

19

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 20 tantutara

ZUBIRI

7

SEGUROLA

20

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

23

ENDIKA

30

3. partidua / 40 tantutara

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

LARRAÑAGA

34

Iraila, 2020

12

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

ZALDUA II

AIZPURU III

40

URRUTIA II

ARRUARTE

34

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

BARRENETXEA IV

24

URRIZA

30

3. partidua / 40 tantutara

ANSA II

LARRAÑAGA

40

JUANENEA

ENDIKA

36

Iraila, 2020

5

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

GOIKOETXEA V

ARRUARTE

27

URRUTIA II

ZUBIRI

40

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ENDIKA

29

JUANENEA

30

3. partidua / 40 tantutara

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

LARRAÑAGA

38

Iraila, 2020

3

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

ZALDUA II

LARRAÑAGA

34

URRUTIA II

AIZPURU III

40

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

BARRENETXEA IV

23

ENDIKA

30

3. partidua / 40 tantutara

ANSA II

ZALDUA

40

GOIKOETXEA V

ZUBIRI

21

Abuztua, 2020

29

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

URRUTIA II

LABAKA

31

ETXARRI

ARRUARTE

40

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

JUANENEA

20

3. partidua / 40 tantutara

MIRUBIA

BARRENETXEA IV

27

ANSA II

LARRAÑAGA

40

Abuztua, 2020

27

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

MIRUBIA

AIZPURU III

40

ETXARRI

LARRAÑAGA

37

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

URRIZA

30

ENDIKA

19

3. partidua / 40 tantutara

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

40

ANSA II

ZUBIRI

35

Abuztua, 2020

22

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

MIRUBIA

ARRUARTE

40

URRUTIA II

AIZPURU III

28

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

BARRENETXEA IV

21

JUANENEA

30

3. partidua / 40 tantutara

URRIZA

LABAKA

37

ANSA II

ZUBIRI

40

Abuztua, 2020

20

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

ETXARRI

LABAKA

30

URRUTIA II

ZUBIRI

40

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

30

GOIKOETXEA V

24

3. partidua / 40 tantutara

ANSA II

ZALDUA

40

MIRUBIA

LARRAÑAGA

30

Abuztua, 2020

15

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

URRUTIA II

LARRAÑAGA

40

SEGUROLA

ARRUARTE

30

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ANSA II

30

GOIKOETXEA V

21

3. partidua / 40 tantutara

MIRUBIA

BARRENETXEA IV

20

URRIZA

ZUBIRI

40

Abuztua, 2020

13

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

URRUTIA II

ZUBIRI

40

ZALDUA II

LARRAÑAGA

36

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ANSA II

19

JUANENEA

30

3. partidua / 40 tantutara

ETXARRI

BARRENETXEA IV

33

GOIKOETXEA V

ENDIKA

40

Abuztua, 2020

8

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 40 tantutara

MIRUBIA

ZUBIRI

40

SEGUROLA

AIZPURU III

23

2. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

30

LARRAÑAGA

13

3. partidua / 40 tantutara

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

25

ANSA II

ENDIKA

40

Abuztua, 2020

6

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

30

ZUBIRI

24

2. partidua / 40 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

ETXARRI

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

AIZPURU III

34

3. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

LARRAÑAGA

30

SEGUROLA

27

Abuztua, 2020

1

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

JUANENEA

30

AIZPURU III

23

2. partidua / 40 tantutara

ANSA II

BARRENETXEA IV

40

URRIZA

ENDIKA

30

3. partidua / 30 tantutara

Buruz buruko Kutxabank sari nagusia

LARRAÑAGA

30

ZALDUA

9

Uztaila, 2020

18

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 30 tantutara

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

30

ANSA II

LARRAÑAGA

21

2. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

JUANENEA

ENDIKA

16

URRIZA

ZUBIRI

35

3. partidua / 35 tantutara

URRUTIA II

ARRUARTE

26

ZALDUA II

ZALDUA

35

Uztaila, 2020

11

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

ETXARRI

BARRENETXEA IV

34

GOIKOETXEA V

ENDIKA

35

2. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

ANSA II

LARRAÑAGA

28

URRIZA

ZUBIRI

35

3. partidua / 35 tantutara

JUANENEA

LABAKA

31

SEGUROLA

AIZPURU III

40

Uztaila, 2020

4

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

32

ANSA II

LARRAÑAGA

35

2. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

35

JUANENEA

ENDIKA

34

3. partidua / 35 tantutara

SEGUROLA

ARRUARTE

21

ETXARRI

LABAKA

35

Ekaina, 2020

27

15:15 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

JUANENEA

ENDIKA

35

ANSA II

LARRAÑAGA

30

2. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

29

URRIZA

ZUBIRI

35

3. partidua / 35 tantutara

ETXARRI

LABAKA

35

AIZPURU III

URRUTIA II

22

Ekaina, 2020

20

16:00 h

Galarreta jai alai

1. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

URRIZA

ZUBIRI

28

JUANENEA

ENDIKA

35

2. partidua / 35 tantutara

Galarretako 50.urteurrenaren txapelketa

GOIKOETXEA V

BARRENETXEA IV

23

ANSA II

LARRAÑAGA

35

3. partidua / 35 tantutara

SEGUROLA

ARRUARTE

30

ETXARRI

AIZPURU III

35